Qatar Airways začal spamovat twitter skrz na skrz s dnešní (20.10.) plánovanou akcí.. Dle velkého množství tweetů do všech koutů světa to vypadá na velkou akci  .

Qatar airways

Založil ve fóru Letecké společnosti

všechny mé předpoklady byly špatně. Assumption is mother of all fuck ups. Jak říkáme na Moravě, že.....

0 Citovat

Zkus třeba pár dní sledovat na jaký gate to letadlo posílají (asi nejsnáze to najdeš na stránkách letiště u odletu toho letu zpátky - v době odletu) a pak koukni na plánek letiště + fotmapy, jestli je na tom místě dvojchobot. Jinak na BKK poslední dobou prý bývají na imigračním docela nechutné fronty :-|

0 Citovat

@Daniel: Tož to je výraz moraváka zblblého z práce v Irsku :)) Už jsem si to fláknul dopředu, i když čtvrtá řada to není, páč podobný úmysl s rychlým výstupem nemám zřejmě jen já. Stejně bych ty čtyři řady od potenciáních dítek nedal. Osum bude akorát i po dvou sedmičkách vína, co si dám v tragickém salonku v Budapešti. Víno tam ale mají prý dobré :) Tak snad i Qatarci mi něco nalejou.

@rsaf: díky za radu. Ale já nemám čas sledovat ke kterému chobotu připojí letadlo v pondělí či úterý. Obzvláště když platí zásada "Co bylo včera ještě neznamená, že platí i dnes" :). Prostě sednu dopředu a tím je to vyřešené. :) No konec dubna už není hlavní sezona takže snad to nebude s tím imigračním taková tragédie.


0 Citovat

Letěl jsem DOH-BKK na konci února a vystupovalo se jen předem. Nevím v kolik máš přílet, ale my tam byli kolem 3 ráno a imigrační otvíralo až v 5, ale pokračovali jsme dál domestic letem do Chiang Mai. Možná že když opouštíš letiště tak imigrační funguje 24/7. 

0 Citovat

Díky Toncek za reakci. Já tam přiletím kolem 13 hod. Nechce se mi věřit, že na tak velkém letišti by nefungovala imigrační 24 hod.

0 Citovat

Samozřejmě že imigrační musí fungovat po celou provozní dobu letiště, určitě nepřiletí let a 300 lidí nebude čekat až otevřou :)

0 Citovat

Eremi, nechtěl jsem to napsat tak natvrdo, aby se Toncek neurazil. No udělal jsi to ty :)

0 Citovat

To jsem celej já :) Jinak já myslím, že toncek mohl myslet imigrační při přechodu z international na domestic, tam by opravdu mohli mít provoz nějak omezenej pouze na dobu odletů, ale pak není problém počkat v tranzitu než to otevřou.

0 Citovat

eremi napsal(a):

To jsem celej já :) Jinak já myslím, že toncek mohl myslet imigrační při přechodu z international na domestic, tam by opravdu mohli mít provoz nějak omezenej pouze na dobu odletů, ale pak není problém počkat v tranzitu než to otevřou.


Ano takhle jsem to myslel, jen asi jsem to tak úplně přesně nenapsal :-) A v poho, urazit se určitě nemíním :-)  

0 Citovat

Až do 19/6 by měla fungovat 10% (pouze na Base Fare) při rezervaci přes telefony - http://www.flynous.com/qatar-air...-business/

Nevyzkoušeno, pouze posílám. Třeba se bude někomu hodit :)

0 Citovat

Ahoj, v červenci letím s Katarcema naKoh Samui s 2h přestupem v BKK[Suvarnabhumi] (DOH-BKK), přílet někdy 5:30. Když půjdu na domestic departures, tak se vyhnu imigračnímu? 2 h by měly stačit i kdyby mě tam někde odchytli? Díky za info!

0 Citovat

Nevyhneš. Taky jsem měl přestup na domestic let a přes imigrační jsem musel. Ráno a navíc off season by tam  nemuselo být moc lidí, takže stihnout se to snad dá. Jestli to máš na jedné letence tak v poho. Jestli ne, volil bych delší časové okno mezi lety. 

0 Citovat

je to na jedné letence, ten místní je s BKK airlines (zakoupeno přes qatar). tak snad vědí co dělají :-D když na to jsou 2 hodiny.

0 Citovat

imigračnímu (tomu hlavnímu s frontama) v BKK se vyhneš, pořád sleduješ šipky domestic departures (nejdeš tedy s davem do fronty na imigrační).  Jestli jsme dostávali razítka do pasu u domestic departures v BKK nebo až v cílových destinacích (Samui,Trat či Krabi)si nepamatuji, ale fronty tam nebyly nikdy. 2 hodiny jsou cajk


0 Citovat

Tak Qatar Airways od zimního letového řádu konečně nasadí na linku do Prahy dálkové letadlo. Konkrétně na odpolední frekvenci z Prahy (ranní z Kataru) bude létat Boeing 787-8.


qr-787.png

0 Citovat

Idnes nesklamal

Dopravní obr pravidelně v Praze. 

0 Citovat

v ich A320 som este neletel, ale raz som mal moznost letiet v B787 z Hong Kongu do Dohy v economy a najpriek tomu ze mam 177cm a 65kg a mal som pre seba celu trojku, tak to bolo docela utrpenie :/ ...naopak myslim ze ich biz class v tomto lietadle je jedna z najlepsich ( hlavne ked narazite na dobru posadku )  

0 Citovat

Letěl sem s tímhle letadlem z DOH do BKK před měsícem a bylo to celkem utrpení. V ničem hlučnějším sem snad nikdy neseděl. Kvalitní špunty do uší s sebou. Jinak prostoru na nohy je pro mě při 173 cm celkem dost

0 Citovat

Tomáš napsal(a):

Letěl sem s tímhle letadlem z DOH do BKK před měsícem a bylo to celkem utrpení. V ničem hlučnějším sem snad nikdy neseděl. Kvalitní špunty do uší s sebou. Jinak prostoru na nohy je pro mě při 173 cm celkem dost

do BKK to asi letela nejspis B777, , ta je docela hlucna. Btw, B787 je docela ticha, ale v economy je to klasicka konzerva na sardinky, roztece mezi sedadly jsou u B787 docela jak u lowcostu, viz SEATGURU.COM 

0 Citovat

na letence jsem měl 787-8 dreamliner:



q.png

0 Citovat

787 rozhodně není hlučná, jak píše Richard, právě naopak, patří mezi nejtišší letadla.

0 Citovat

dobře, tak sem si to vymyslel :-) jen sem napsal svojí  zkušenost.

0 Citovat

Březen tohoto roku DOH - BKK na letence B787, potom změna na B777, skutečnost B777

0 Citovat

Al Maha Transit Lounge je prý kvůli renovaci zavřený. Nějaký náhradní dočasný je poblíž gatu A1. Byli jste někdo? Jak to vypadá? 

0 Citovat

Tak update k tomu Al Maha Lounge. Nově je u gate A1. Místa je tam mnohem více a nabídka jídla/pití mi přišla taky bohatší.

0