Ahoj, máme na květen koupené letenky z loňské akce s AirCanada. Letenka je s přestupem v Torontu. Je možné poslední část letu do NY neproletět? Nepropadne mi letenka zpět? Je jasné, že bychom měli jen příruční zavazadlo. Nebude také problém při vstupu Kanady? Případně do USA po zemi (chtěli bychom dát cestu z Toronta přes Niagara Falls busem do NY)? .

Letenka PRG-NY - možnost vystoupit v Torontu

Založil(a) ve fóru Obecně o cestování letadlem

16 reakcí

Ahoj, máme na květen koupené letenky z loňské akce s AirCanada. Letenka je s přestupem v Torontu. Je možné poslední část letu do NY neproletět? Nepropadne mi letenka zpět? Je jasné, že bychom měli jen příruční zavazadlo. Nebude také problém při vstupu Kanady? Případně do USA po zemi (chtěli bychom dát cestu z Toronta přes Niagara Falls busem do NY)?

0

Vystúpiť môžeš, ale naspäť už nenastúpiš

0 Citovat

Normalne vystoupis a pak zase nastoupis, kde je problem?

0 Citovat

Ja si myslim, ze by ti propadl zpatecni let. Vynechanim jednoho segmentu se vsechny dalsi rusi. Ale pokud se mylim, at me nekdo opravi.

0 Citovat

cali napsal(a):

Normalne vystoupis a pak zase nastoupis, kde je problem?

Či za pokus to stojí? :)))

0 Citovat

Tak určitě...

0 Citovat

Andrea má sice pravdu, ale za zkoušku nic nedáš.... :)

Teda skoro nic... :)

0 Citovat

Díky za odpovědi. Asi přímo oslovím AirCanada co k tomu řeknou. :)

0 Citovat

Pochválí tě, že takto bojuješ se svojí uhlíkovou stopou a obdržíš i 1000 mil do Aeroplan FFP, tohoto přístupu si u zákazníků cení.

0 Citovat

tomtomaas napsal(a):

Díky za odpovědi. Asi přímo oslovím AirCanada co k tomu řeknou. :)

Asi máš trochu rezervy v tom pochopit legraci.

Sorry, že to kazím kluci, ale už jsem nevydržel. Nikoho neoslovuj, samozřejmě, že to možný není, pokud neproletíš všechny segmenty cestou tam, propadá Ti vše ostatní, tedy cesta zpět. Jinak příště než se zeptáš na takovou hloupost, zkus použít vyhledávání v google nebo tady a nebudeš tady pro srandu.

0 Citovat

Já jsem myslel, že prvotní dotaz je VSP, ale asi to dotyčný myslel vážně:-))

0 Citovat

Nuny napsal(a):

Já jsem myslel, že prvotní dotaz je VSP, ale asi to dotyčný myslel vážně:-))

Jako že čekoval naší bdělost..??

0 Citovat

Vysoce sofistikovaná prdel:-) Ve stylu Padrina:-)

0 Citovat

Taky jsem si říkal, že to bude nějaká pruda :-D

0 Citovat

Na první příspěvěk by to musel být ozajstný vtipkár nebo padrinovo šesté alterego :) Mám obavy, že to nebylo ani jedno :)

0 Citovat

Já myslím, že za zeptání nic nedáš, dopravce Air Canada třeba může tvé místo v letadle prodat ještě jednou. Zkus infolinku, nebo email. Umí i francouzsky.

Pokud ti to nedovolí, tak bych zkusil navštívit vodopády po cestě zpět do Toronta. Z té druhé strany jsou také krásné a pokud by ti propadla letenka New York - Toronto, tak by ti to nevadilo, protože bys jel stejně autobusem.

0 Citovat

Letenky mají nejspíš do a nz NY.

0
16 reakcí