Ahoj, mám dotaz. Letime z Ameriky do Kodaně přes Londýn kde máme zhruba 16 hodin na přestup. Je možné neletět do Kodaně, ale rovnou z Londýna do Prahy? Když je tak velký čas na přestup automaticky si musím vyzvednout kufry nebo je budou překládat a tedy bych si o ně měl v případě cesty do Prahy požádat? Děkuji. .

Nedokončený let a vyzvednutí zavazadel

Založil ve fóru Obecně o cestování letadlem

8 reakcí

Ahoj, mám dotaz. Letime z Ameriky do Kodaně přes Londýn kde máme zhruba 16 hodin na přestup. Je možné neletět do Kodaně, ale rovnou z Londýna do Prahy? Když je tak velký čas na přestup automaticky si musím vyzvednout kufry nebo je budou překládat a tedy bych si o ně měl v případě cesty do Prahy požádat? Děkuji.

0

Řešilo se to tu mnohokrát a obecná odpověď neexistuje. Požádejte o odbavení do Londýna s tím, že máte dlouhý přestup a máte v kufrech věci, které potřebujete. Může to vyjít, nemusí.

0 Citovat

Když by to nevyšlo můžete v Londýně požádat o zavazadla a ukončení cesty například ze zdravotních důvodů - nevolnost apod.

0 Citovat

Pozor na ty zdravotní důvody. Nás poslali v AMS KLM k doktorovi pro potvrzení. Naštěstí u nás to nebylo hrané tudíž jasný zákaz dalšího letu

0 Citovat

Toimas napsal(a):

Když by to nevyšlo můžete v Londýně požádat o zavazadla a ukončení cesty například ze zdravotních důvodů - nevolnost apod.

toto by som nikomu neodporucal - je to take vychodoeuropske :D

0 Citovat

A není lepší na rovinu říct, jak to je? Mně už se stalo, že se kočka na přepážce sama zeptala, jestli chci zavazadlo odbavit až na cílové letiště... a to jsme zdaleka neměli tak dlouhý přestup.

0 Citovat

Na mě je to moc velká loterie. Když to nevyjde, propadne mi letenka do cílové lokality a musím koupit last minute předraženou letenku z posledního letiště přestupní letenky.

0 Citovat

Řešení se jmenuje příruční zavazadlo

0 Citovat

Leoš Literák napsal(a):

Na mě je to moc velká loterie. Když to nevyjde, propadne mi letenka do cílové lokality a musím koupit last minute předraženou letenku z posledního letiště přestupní letenky.

0
8 reakcí