Zdravím, koupil jsem si pres domovskou stránku saudi airlines letenku z milana do manily, a vybral sedadlo které se nachází na horní palubě boingu747 avšak nic nedoplácel nebo tak. Na check my trip je to jako status confirmed. Nemátě nekdo podobnou zkušenosti jestli mě místo na letišti změní a nebo budu muset neco doplatit, nebo jestli třeba výber místa u saudi vubec nekorespoduje s tím co ve vysledku clovek dostanu, a nebo jestli i check my trip je co se týče výběru místa dost nespolehlivý. Dík za jakkýkoliv relevatní info  .

Saudi airlines seating

Založil(a) ve fóru Obecně o cestování letadlem

0 reakcí

Zdravím,
koupil jsem si pres domovskou stránku saudi airlines letenku z milana do manily, a vybral sedadlo které se nachází na horní palubě boingu747 avšak nic nedoplácel nebo tak. Na check my trip je to jako status confirmed.

Nemátě nekdo podobnou zkušenosti jestli mě místo na letišti změní a nebo budu muset neco doplatit, nebo jestli třeba výber místa u saudi vubec nekorespoduje s tím co ve vysledku clovek dostanu, a nebo jestli i check my trip je co se týče výběru místa dost nespolehlivý.

Dík za jakkýkoliv relevatní info smiley

bookovací třída Economy restricted smiley

0
0 reakcí