Ahoj, sháním letenku s odletem koncem Ledna, a to buď do Taipeje nebo do Kaohsiungu, je mi to celkem jedno. Letím tam na půl roku na výměnnej studijní pobyt, takže cca do konce června, ale chtěl bych tam zůstat nejspíš i přes část letních prázdnin, takže samozřejmě preferuju otevřený datum odletu. No a na studentskou cenu zajisté kladu největší důraz Pepa .

Praha - Taiwan

Založil(a) ve fóru Hledám letenku

22 reakcí

Ahoj, sháním letenku s odletem koncem Ledna, a to buď do Taipeje nebo do Kaohsiungu, je mi to celkem jedno. Letím tam na půl roku na výměnnej studijní pobyt, takže cca do konce června, ale chtěl bych tam zůstat nejspíš i přes část letních prázdnin, takže samozřejmě preferuju otevřený datum odletu. No a na studentskou cenu zajisté kladu největší důraz smiley Uměl byste mi někdo poradit, kdy a kde koupit? Díky moc smiley Pepa

0

Otevřené datum odletu nelze.. smiley takže odhadnout návrat a pak se dá něco najít.

0 Citovat

A dá se alespoň třeba za poplatek měnit datum návratu? jinak viděl bych to tak na konec července, polovinu srpna.. Díky!

0 Citovat

Určitě se dá, jen je otázkou kdy to budeš měnit, protože se platí i rozdíl v ceně + ten poplatek...

Co jsou teď nejlevnější za 14.267 Kč, tak ty jsou nezměnitelné - http://bit.ly/1cDfaQn ... Další tarify začinají na 20tis., a tam je to min. 2,5k za změnu.

0 Citovat

Díky moc smiley

0 Citovat

Ahooooj, shanim letenku na rijen ale zda se, ze na Taiwan se neda doletet zalevno. Je to dano tim, ze to neni tak vyhypeovana destinace (jako napr BKK) nebo tam lita malo aerolinek? Byvaji na letenky do Taiwanu nekdy akce vubec? 20k se mi davat nechce. Diky, M

0 Citovat

Nevím sice co ve frikulínštině znamená "vyhypeovana" destinace, ani kdy přesně tam chceš letět, ale na náhodně zvolené termíny v říjnu jsem našel zpáteční letenky PRG-TPE pod 15,000 s rychlými přestupy nebo za 14,500 s jedním dlouhým přestupem v Šanghaji.

0 Citovat

Zkus buď trasování přes Šanghaj jak píše Petr76 nebo z Budapešti s AirChina přes Peking. Případně můžeš chytit akci do okolních destinací a pak lowcostem (Bangkok, Hong Kong, Manila).

0 Citovat

Zkus se na Air China podivat i z Vidne.Ted v dubnu jsme s nimi leteli, s kratkymi prestupy v Pekingu, za cca 11 tis.

0 Citovat

Petr76 napsal(a):

Nevím sice co ve frikulínštině znamená "vyhypeovana" destinace, ani kdy přesně tam chceš letět, ale na náhodně zvolené termíny v říjnu jsem našel zpáteční letenky PRG-TPE pod 15,000 s rychlými přestupy nebo za 14,500 s jedním dlouhým přestupem v Šanghaji.

A kdes je prosimte nasel?

0 Citovat

matej15 napsal(a):

Zkus buď trasování přes Šanghaj jak píše Petr76 nebo z Budapešti s AirChina přes Peking. Případně můžeš chytit akci do okolních destinací a pak lowcostem (Bangkok, Hong Kong, Manila).

Budapest funguje za 13k, dekuji !

0 Citovat

Mandarinka napsal(a):

Zkus se na Air China podivat i z Vidne.Ted v dubnu jsme s nimi leteli, s kratkymi prestupy v Pekingu, za cca 11 tis.

Dobry tip, mrknu. S Air China jsem teda jeste neletela :)

0 Citovat

[/citace]Dobry tip, mrknu. S Air China jsem teda jeste neletela :)[/citace]

Není o co stát, ale za ty prachy se to dá přežít. Takový nižší průměr ve všem, podprůměrné IFE. Zato pekingské letiště při přestupu tam i zpět- tomu bych se příště vyhnula, pokud by to šlo. Ovšem při tak nízké ceně letenky se dá vydržet ledacos;-)

0 Citovat

Jinak AirChina dává zdarma hotel při přestupu v Pekingu delším jak 6 hodin, takže pokud chceš, tak si můžeš vybrat let s delším přestupem a prohlédnout si Peking (doporučuji, v tomto případě můžeš zůstat bez víza až 72 hodin). Hotel je nutné objednat předem, info je na jejich webu.

0 Citovat

mono napsal(a):

A kdes je prosimte nasel?

www.akcniletenky.com/galileo.htm

Výhodou tohoto itineráře je, že lety jsou sice pod číslem China Southern, ale v reálu jsou čtyři lety z šesti provozované KLM a ČSA , takže o něco méně důvodů k obávám.

0 Citovat

matej15 napsal(a):

Jinak AirChina dává zdarma hotel při přestupu v Pekingu delším jak 6 hodin, takže pokud chceš, tak si můžeš vybrat let s delším přestupem a prohlédnout si Peking (doporučuji, v tomto případě můžeš zůstat bez víza až 72 hodin). Hotel je nutné objednat předem, info je na jejich webu.

Wow! Supr tip. Ten hotel je dobry?

0 Citovat

Petr76"][citace="mono napsal(a):

A kdes je prosimte nasel?

Výhodou tohoto itineráře je, že lety jsou sice pod číslem China Southern, ale v reálu jsou čtyři lety z šesti provozované KLM a ČSA , takže o něco méně důvodů k obávám.

Vic evropskych leteckych spolecnosti, vic jistoty :D diky!

0 Citovat

mono napsal(a):

Vic evropskych leteckych spolecnosti, vic jistoty :D diky!

Germanwings approves this message :D

0 Citovat

tonic"][citace="mono napsal(a):

Vic evropskych leteckych spolecnosti, vic jistoty :D diky!

Germanwings approves this message :D[/citace]

:D

0 Citovat

V hlavní roli Air China a jako obvykle notoricky známá neznalost angličtiny u čínských posádek a z toho plynoucí neschopnost komunikovat s řízením letového provozu: http://www.news.com.au/travel/tr...339aa2e256

0 Citovat

Petr76 napsal(a):

V hlavní roli Air China a jako obvykle notoricky známá neznalost angličtiny u čínských posádek a z toho plynoucí neschopnost komunikovat s řízením letového provozu: http://www.news.com.au/travel/tr...339aa2e256

AHA :D

0 Citovat

https://www.idnes.cz/ekonomika/d...oprava_cfr

Od července přímá linka PRG - TPE s CI. Jako pamětník legendárního erroru z 2016 do destinací jako DPS a Palau nostalgicky zamačkávám slzu. Každopádně bych byl hodně překvapenej, kdyby ceny byly "normální". Uvidíme.

2 Citovat

No, snad to konečně klapne. Podobných vyjádření už jsme v minulosti zaznamenali opravdu mnoho :)

Ceny z dob minulých se asi nevrátí, ale třeba z Vídně China Airlines mají stabilně docela příznivé (tedy často nejnižší dostupné) ceny do Austrálie, i s možností stopoveru. Tak snad aspoň to.

3
22 reakcí