Slováci, chcete-li v Košicích Eurowings, hlasujte! :D-> https://www.vote-and-fly.com/ .

Košice (KSC)

Založil ve fóru Letiště

22 reakcí

Slováci, chcete-li v Košicích Eurowings, hlasujte! :D

-> https://www.vote-and-fly.com/

0

Tu sú priebežné výsledky, Košice sú zatiaľ na 1. mieste! Takže sa oplatí zahlasovať :)

 

priebezne-vysledky.png

0 Citovat

Pro Cork asi hlasuje Mikir,  i když nevím, Ryanair je Ryanair:D

0 Citovat

S chutí do toho, můj hlas už Košice mají. A na příkladu Mostaru v Bosně, který vzešel z podobné soutěže, je jasné, že do vítěze se nakonec fakt létat začne :D

0 Citovat

Moj tiež, každá nová linka by bola fajn :)

0 Citovat

Košice majú výborný prískok s Turkish do Istambulu , odkiaľ to lieta do celého svet.

Ale... prázdnejšie letisko ako Košice 11.2 pri ceste do KUL som nikde na svete nevidel. Predavačka v kaviarni, dvaja znudení pasováci a my.... cca 2 hod pred odletom...

Turkish - lietadlo pohodlné, teplá bagetka, miesta na nohy habadej / 5. rada v A319/, ... ale poloprázdne na ceste tam i späť... takto tá linka dlho nevydrží...

0 Citovat

mispi napsal(a):

Košice majú výborný prískok s Turkish do Istambulu , odkiaľ to lieta do celého svet.

Ale... prázdnejšie letisko ako Košice 11.2 pri ceste do KUL som nikde na svete nevidel. Predavačka v kaviarni, dvaja znudení pasováci a my.... cca 2 hod pred odletom...

Turkish - lietadlo pohodlné, teplá bagetka, miesta na nohy habadej / 5. rada v A319/, ... ale poloprázdne na ceste tam i späť... takto tá linka dlho nevydrží...


Ještě jsi nebyl na tom ostravském...

0 Citovat

Odhlasováno :) Košice, jedemeeeeee!

0 Citovat

Tak Košice vítěz, gratulace... Jsem zvědav, odkud vám to tam začne lítat.

0 Citovat

Kryštof Hájek napsal(a):

Tak Košice vítěz, gratulace... Jsem zvědav, odkud vám to tam začne lítat.

No uvidíme na ako dlho vystačia dotácie.

0 Citovat

Ano hlasoval jsem pro Cork i kdyz jsem s Euro wingsem nikdy neletel -) ale gratuluju Kosicim , skoda ze takove soutez neni vypsana pro Ostravu -)

0 Citovat

Zjevně ani Eurowings nevidí v OSR žádný potenciál. 

0 Citovat

Tak teď si OSR urazil... V KSC nějaký je? :D

0 Citovat

Určitě ve srovnání s OSR násobně větší :)

0 Citovat

@eremi @Petr76 nemuzu souhlasit, ano vim , Katowice, Krakow ,,atd zbytecne rozebirat , ale co maji Kosice kolem sebe a vlastne co tam zacalo zatim temer vzdy brzo skoncilo ,navic, za nektere veci v Ostrave nemuze predpokladany zajem cestujicich , ale neschopnost letiste se domluvit ,viz treba ten Amsterdam , v Ostrave je to tak nejak porad stejne , posledne jsem priletel z Londyna .zadny provoz jedno letadlo , ale na pasovce cekani pul hodiny , a novy vlak pri priletu 17.20 odjezd 18.45 ,,,nevim jak je tohle v Kosicich ,ale tezko bude potencial v Kosicich ve srovnani s Ostravou vetsi i kdyz moji kamaradi z Kosic by meli radost kdyz by byl let Cork - Kosice -) ovsem Cork prohral -)) a Nemecko by bylo prospesnejsi kdyz by litalo do Ostravy

0 Citovat

mikir: všechno co opakovaně prezentuješ jsou jen Tvé preference a dojmy nepodpořené naprosto žádnými fakty - viz provoz na KSC vs OSR nebo prospěšnost letů z Německa do OSR. Stačí se podívat co a kam se lítá z KSC a co je kolem za alternativní letiště a co a kam lítá z OSR a kolik alternativních, lepších a prudce se rozvíjejících letišť je kolem.


0 Citovat

Já myslím, že jakmile bude postavena druhá vzletová dráha v OSR a utopí se tam další  3 miliardy, tak se ledy prolomí.

0 Citovat

Petr76 napsal(a):

Já myslím, že jakmile bude postavena druhá vzletová dráha v OSR a utopí se tam další  3 miliardy, tak se ledy prolomí.

a pak že se dneska nezasměju :D
0 Citovat

Náhodou si myslím, že až se v Katovicích zvednou poplatky, přijde ke slovu Ostrava jako letiště Katowice Południe (jih). Nebo kdyby tam chtěli létat A380kou.

0 Citovat

@eremi a myslis ze ty co klikali a hlasovali pro Kosice , zajimaly nejake fakta ? proste chteli mit sve letiste pobliz , me dokonce prislo i na email at hlasuju pro Cork , coz jsem rad udelal , protoze Cork ma sice hezkou novou halu , prijemne se odtamtud leti , zadne dlouhe pochody na gate ani problematicka kontrola ,ale s nabidkou destinaci to je celkem bida , dokonce byla hadka mezi letistem Cork a Ryanairem a Ryanair pohrozil ,ze z Corku odejde ...coz by asi vedlo k uzavreni tohoto letiste i kdyz Aer Lingus ma zde taky neco. Do Dublinu to mam autem vcetne toho nez se dostanu na dalnici 2 a pul hodiny , do Corku 45 minut , da se tedy rict ,ze krom lidi primo s Corku. je letiste v Corku zbytecne , navic kdyz exituje treba Shannon v centralni casti, nebo male Kerry pro zapadni spadovou oblast a v CR co ? ma existovat jen Praha ?

0 Citovat

norbic napsal(a):

a pak že se dneska nezasměju :D


Nesměj se. V OSR ve vší vážnosti navrhovali, že řešení, jak zvládnout plánovanou nutnou rekonstrukci tamní RWY 04/22, je postavit dráhu druhou. Což je logické, jak jinak by se zvládnul ten frmol co tam mají. Že jako by to vyšlo nastejno a synergický bonus by byl, že se OSR stane hubem pro nákladní leteckou dopravu, když jako s tou osobní to moc nejde. V Lipsku budou ronit slzy závistí. 

Odhodlání tedy je. Problém je ale zcela jiný (a teď asi úsměv na rtech začne tuhnout). V místech,  kde by ta druhá dráha měla jit, je stavební uzávěra pro Zemanův mokrý sen... kanál Labe-Odra-Dunaj-Dněpr-Volha-Moskvič-Žiguli-Jenisej-Amur-Jang'c*

Realita je někdy bizarnejší než ta nejšílenější fantazie. 


* O úseku psaném kurzívou se rozhodlo teprve minulý týden, poté co se Milouš rozhodl žít do devadesáti. 


0 Citovat

Týždeň po oficiálnom oznámení linky Košice - Duseldorf (4 x týždenne; pondelok, streda, piatok, nedeľa; od 28.10.2018) oznámil Eurowings aj lety do Mníchova (2 x týždenne, piatok + nedeľa, od 28.10.2018). Letenky v predaji od 39,99 Eur jednosmerne.

0 Citovat

Od dubna (april) 2019 bude létat Ryanair 3x týdně na „londýnské“ letiště Southend.

0
22 reakcí