Dobrý den, Hledám co možná nejpřijatelnější cenu za zpáteční letenku Praha <-> Lanzarote. Plán cesty máme s přítelkyní srpen či případně začátek září. Co jsem se zatím díval, tak bohužel velký výběr společností, co tam létají, není.  .

Praha &lt;-&gt; Lanzarote

Založil(a) ve fóru Hledám letenku

8 reakcí

Dobrý den,

Hledám co možná nejpřijatelnější cenu za zpáteční letenku Praha <-> Lanzarote.
Plán cesty máme s přítelkyní srpen či případně začátek září. Co jsem se zatím díval, tak bohužel velký výběr společností, co tam létají, není. smiley Budu tedy moc rád, za jakýkoliv tip, jak se na ostrov dostat a za co nejmenší peníz. smiley

0

Mockrát děkuji za rychlou odezvu.
Přesně taková cena je naprosto vyhovující. smiley
Akorát bych uvítal spíš něco s odletem blíž (Linz, Praha).
Pokud tuším správně, tak Ryanair by měl teď někdy opět lítat z Prahy, tak by to nemusel být problém i odsud, že?

0 Citovat

Ahoj, přiletím na Lanzarote v pul jedný večer a potřebuju se dostat do Famary - asi 40 vzdálené. Funguje tam Uber nebo nejaký rozvážkový bus??)

Díky 

0 Citovat

Ahoj, přiletím na Lanzarote v pul jedný večer a potřebuju se dostat do Famary - asi 40 vzdálené. Funguje tam Uber nebo nejaký rozvážkový bus??)

Díky 

 

0 Citovat

Taxi, bude to tak za 100€.

0 Citovat

Já tedy v září použil taxi na Tenerife na vzdálenost přes 50 km a platil jsem 55 euro,pochybuji že na Lanzarote to bude o tolik dražší ..

0 Citovat

Bus do takového zapadákova v noci určitě nepojede, Uber nevim, zda tam vůbec funguje. Strýček Google hlásí 39 Eur přes den u taxi, v noci to bude o něco víc, tipuji do 50 Eur. Transfer objednaný předem přes portál mi to vyhodilo 54. 

0 Citovat

Já byla spokojená s touhle společností - https://www.suntransfers.com/. Už jsou to sice tři roky, ale do centra Arrecife jsem z letiště platila 4 eura. 

0 Citovat

Jasné, pokud zrovna trefí poctivce, mluví španělsky a nedá mu dýško, bude to 65€. Tipla bych ale spíše tu stovku :)

0
8 reakcí