Prosím o radu s pojištěním storna letu

Napsal trezeta 2014-01-22 09:10:57 ve fóru Obecně o cestování letadlem
7 odpovědí

Dobrý den,

chtěla jsem se zeptat, jestli nevíte, zda se dá pojistit storno letu s jinou pojišťovnou, než nabízí agent, který vám letenku prodává (pojištění je nesmyslně drahé, 2x vyšší než u jiných společností, ale cena u agenta nejlevnější).

Moc děkuji,
Tereza

Nene, pouze pojištění storna letu. Cestovní si budu dělat zvlášť. Jde mi čistě o to, pokud si někde koupím letenku, zda si můžu pojištění storna letu sjednat někde jinde. Chtěla jsem se zeptat, jestli s tím nemáte zkušenosti. Našla jsem například tohle https://www.travsupsys.sk/online_europs ... letenky.cz, což by snad mělo být ok...

Děkuji,
Tereza

Ještě dovysvětlení smiley
cena u agenta - myšleno cena za letenku u agenta, ti většinou nabízejí i možnost pojistit storno letu, a tento agent nabízel to pojištění storna dráž, než bývá u nás běžné...

Děkuji,
Tereza

Na pojištění letenek se budete muset zeptat právě dané pojišťovny, obecně v tom nevidím problém.. smiley

Ahoj,

pokud už jsem pojišťovala storno letu (i celého pobytu) např. proto, že jsem jela s nemocnou mamkou - čili větší pravděpodobnost, že se něco semele- tak vždy u nezávislé pojišťovny, např. u Travel Guard (nechci ovšem nikomu dělat reklamu, je nutné se podívat na podmínky a ceny různých společností, vybrat se dá).

Naopak, sem s názory i na konkrétní pojišťovny. Toto je užitečné téma a spoustu lidí zajímá tato pojistka.

Ono to ovšem ani tak není žádná láce. Pojišťovala jsem 2 dospělé na 5 dní na částku 20000 kč a stálo to 250 kč/osoba. Takže na delší cesty s rodinou- 4 osoby, na to kašleme a počítáme holt s tím rizikem, že jsme koupili levné letenky a kdyby něco, tak si z nich akorát tak vyrobíme vlaštovky. smiley

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!