Kde koupit velký kufr na cestování?

Napsal Надежда Константиновна Крупская 2018-06-01T14:48:54+02:00 ve fóru Co se nevešlo
8 odpovědí

Nejraději nějaký e-shop který přijímá ruble.

V Jekatěrinburgu budou určitě zase prázdné obchody jako vždy a nic tam neseženu...

V Lidli majú peknú sadu :))

img-20180601-173425-hht.jpg

Jak velký myslíte?? Já mám již třetím rokem tento https://www.bagis.cz/produkt/hey...-l-black/. Na kratší výlety je teda zbytečně velký ale bez problémů jsem se do něj nabalil do měsíční roadtrip po USA, takže by mohl stačit :)

3 roky mate uz kufor a dufam ze ste ho kupovali priamo na Bagis.cz, registrovany 25.06.2018 :) Az taki retardi tu nie sme, aj ked autisti mozno ano :D

Tak ja rozhodně ano. Jezdim autem :)

Dobrý den, zklamu vás..vypadá to, že kufr přes Bagis.cz ani koupit nejde. Odkazují totiž pouze na další e-shopy. Já mám kufr z e-shopu batohybrasny.cz, který už neexistuje, ale netušil jsem, že když chci pouze poradit, mám uvádět (neexistující) e-shop, ze kterého jsem před lety nakupoval. Za dobrotu na žebrotu!

tak to sa ti ospravedlnujem, ak nie si PR bot :) vidim, ze si tu novy a my sme tu alergicki na nevyziadanu reklamu :D

Zdravím z bývalého e-shopu batohybrasny.cz. V současné době nás najdete na adrese bagalio.cz. :-)

Kdo chce levně kvalitní značkový kufr, koupí ho v USA cca za 1/3 ceny v českých eshopech.

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!