Dobry den, prosim o radu zkusene cestovatele. Dnes nam napsali, ze nas let Brussel - Praha je zruseny /4.7.18/, mame kontaktovat servis, kde nam bude nabidnuto reseni. Mate s nimi nekdo zkusenost? Diky za pomoc. Martina .

Zruseni letu brussels airlines

Založila ve fóru Co se nevešlo

6 reakcí

Dobry den, prosim o radu zkusene cestovatele. Dnes nam napsali, ze nas let Brussel - Praha je zruseny /4.7.18/, mame kontaktovat servis, kde nam bude nabidnuto reseni. Mate s nimi nekdo zkusenost? Diky za pomoc. Martina

0

to akoze cakate na odpoved aky je servis, predtym ako tam zavolate?:) vsak vas prebookuju na dalsi let, alebo inou aerolinkou s prestupom napr.

0 Citovat

Napísali vám včas takže vás buď prehodia na iný let po dohode alebo vrátia peniaze. Nám zrušili let tiež a jednanie z ich strany bolo v pohode, snažili sa nájsť optimálne riešenie tak, aby nám vyhovovalo. Takže tam zavolaj a neboj sa, nejak sa dohodnete :)

0 Citovat

[citace="tonic"]

to akoze cakate na odpoved aky je servis, predtym ako tam zavolate?:) vsak vas prebookuju na dalsi let, alebo inou aerolinkou s prestupom napr.

Ne. Jen se ptam na zkusenost s touto spolecnosti. Diky za odpoved

0 Citovat

ja mam. nastupili sme do lietadla, to potom vzlietlo, nejaky cas letelo a potom pristalo a vystupili sme.

0 Citovat

skusenosti mam dobre s Brussels Airlines. Na lete z Bruselu do NYC rozdavali nanuky. 

No mne len to pride take, ze mi zrusili let a mam im zavolat..co mam robit?:)

to ako keby som siel vlakom a strasne sa mi chce na WC, ale predtym by som si este zistoval na nete, ci sa to vobec oplati :))

0 Citovat

[citace="tonic"]

skusenosti mam dobre s Brussels Airlines. Na lete z Bruselu do NYC rozdavali nanuky. 

No mne len to pride take, ze mi zrusili let a mam im zavolat..co mam robit?:)

to ako keby som siel vlakom a strasne sa mi chce na WC, ale predtym by som si este zistoval na nete, ci sa to vobec oplati :))  

To je jasny, ze zavolam. Jen jsem se zeptala.tak se tak nedivte. Diky

0
6 reakcí