Změna jmen u letenek po jejich koupi

Napsal Peta 2018-07-10T15:50:34+02:00 ve fóru Cestujlevne.com
9 odpovědí

Ahoj,

Chtěl bych se zeptat: zakoupil jsem v předešlé akci dvě letenky do Malagy, od společnosti Level (email přišel od Vuelingu), kdy při koupi jsem zadal jméno své a přítelkyně - bohužel letenek nevyužijeme a tak jsme přemýšleli, že by jsme je nabídli známým.. Otázka tedy zni, jestli se musí letenky nějakým způsobem přebookovat, i když check-in nebyl ještě proveden, a popř. na kolik přebookovani vyjde?

Předem děkuji za každé info ;-)

Cestování zdar :-)

Ahoj Peta, podívej se do vlákna LEVEL

Takže jsem zkusil to vlákno pročíst a pokud to dobře chápu, tak jméno přítelkyně a moje, které jsem uváděl při objednání letenek, šlo zdarma změnit max. do 72 hodin, nebo 24.  hod..teď už jen max. klasicky přebookovat - je tak?

jo teraz to je servisny poplatok 50 euro + rozdiel v cene letenky

Tudíž to není vhodné ani na podpal vzhledem k elektronické podobě :)

Muzes si to dat na "fejs", "instáč" s tim, ze jsi koupil nejlevnejsi letenku v zivote. Dostanes par potrebnych lajku a pri pristim vylete se zase zeptej na neco na cestujlevne.

Ale no tak, nebuď na něj tak zlý, aspoň se ty letenky tady nepokoušel  prodat za 3000 Kč jak jiný borci. :D

Pro L_K: Nevim, proc bych to mel davat na fejs nebo instac a cekat na nejake priblble lajky.. Vlastni zkusenost??? Jinak diky za hodnotnou odpoved a potrebu se k otazce vyjadrit - vidim, ze tady nekteri si hraji na mistry sveta v cestovani.. 

my sme tu klub autistov, takze sa nehnevaj :) v skratke, nic s tymi letenkami uz neurobis

Pro tonic: Jj,to s letenkami uz sem pochopil a je fakt, ze tohle sem si mohl taky dohledat sam,ale i tak diky...no,priste budu chytrejsi a nebudu tady nabouravat nekterym autistum jejich svet... :-)

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!