Esta

Napsal cernoskovaz 2018-10-05T17:47:32+02:00 ve fóru Víza, odletové taxy, upozornění
6 odpovědí

Prosím o pomoc vyplnuju estu a pořád mi to vyhazuje chybu nesprávný název ulice. Jelikož bydlím na vesnici ulice tu není. Zkoušela jsem žádat obec, nějakou ulicí a prostě nic.... poradit Prosím?

No nič ty neísť do Amerika.

Já bydlím taky na vesnici, kde nejsou ulice a nikdy jsem s estou problém neměl... Ulice se klasicky vyplňuje ve formátu "Název obce, číslo popisné", samozřejmě bez interpunkce, není chyba v tom? Vyplňujete na oficiálním webu: https://esta.cbp.dhs.gov/esta/ ?

Mají to rozbitý.

Kolega vyplňoval estu minulý týden a nebralo mu to ani pražské adresy ani jakékoliv jiné adresy (zaměstnání a další). Ale po nějakém čtvrtém nebo pátém neúpěšném pokusu to napsalo něco jako "jste si jisti, že to máte správně vyplněno?", což odklikl a pak už to ten zadaný údaj vzalo bez problémů.

Je to tak, pokud to tuším dvakrát vyplníte stejně, tak se tam objeví rámeček s tím dotazem, zda jste si jistí, že to máte správně. Je to opruz, vyplňovat to takhle, ale taky nám to nic nebralo- osobní zkušenost z dubna a taky teď ze září, kdy jsem s tím někomu pomáhala.

Mandarinka napsal(a):

Je to tak, pokud to tuším dvakrát vyplníte stejně, tak se tam oběví rámeček s tím dotazem, zda jste si jistí, že to máte správně. Je to opruz, vyplňovat to takhle, ale taky nám to nic nebralo- osobní zkušenost z dubna a taky teď ze září, kdy jsem s tím někomu pomáhala.

Pokud někdo napíše oběví, tak chápu, že má (nejenom) s ESTOU problém:-))))))

Omlouvám se, opraveno.

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!