Ahoj, nebude do budoucna možné si nastavit i filtr na odletové místa?Reálně mě zajímá jen Praha na kratší vzdálenosti a na letenky do Asie teoreticky ještě Vídeň, takže zhruba polovina letenek, co mi posílá hlídač je pro mě nerelevantní. Nicméně zase se mi to nechce vypínat, protože párkrát do roka něco koupím... ;-) .

Nastavení hlídacího psa

Založil ve fóru Cestujlevne.com

7 reakcí

Ahoj, 


nebude do budoucna možné si nastavit i filtr na odletové místa?

Reálně mě zajímá jen Praha na kratší vzdálenosti a na letenky do Asie teoreticky ještě Vídeň, takže zhruba polovina letenek, co mi posílá hlídač je pro mě nerelevantní. Nicméně zase se mi to nechce vypínat, protože párkrát do roka něco koupím... ;-)

0

Odlety moc netřídíme, protože prakticky vždy to posuzujeme tak, aby vše bylo výhodné i s přípojem z Prahy.

Nebo ty by sis nechal ujít Bangkok za 3 tisíce z Berlína? :)

0 Citovat

David Eiselt napsal(a):

Odlety moc netřídíme, protože prakticky vždy to posuzujeme tak, aby vše bylo výhodné i s přípojem z Prahy.

Nebo ty by sis nechal ujít Bangkok za 3 tisíce z Berlína? :)

Bangkok za 3k z Berlína s autobusy za dalších 1,5k a pokaždé přestupem přes noc v Singapuru, tak si ujít nechám a rád :-D
0 Citovat

Michal napsal(a):

Bangkok za 3k z Berlína s autobusy za dalších 1,5k a pokaždé přestupem přes noc v Singapuru, tak si ujít nechám a rád :-D


Tak hlavne, ze je sunka v salonku ;) 

0 Citovat

Bangkok z Berlína za 3K klidně i s přestupem v Singapuru. A bus za 1500? Já jel s Flixbusem za 750

0 Citovat

Paja napsal(a):

Bangkok z Berlína za 3K klidně i s přestupem v Singapuru. A bus za 1500? Já jel s Flixbusem za 750

Právě, 1x s Flixem za 750 tam, 1x s Flixem za 750 zpět ;)

0 Citovat

Michal napsal(a):

Právě, 1x s Flixem za 750 tam, 1x s Flixem za 750 zpět ;)


Ne za 750 tam i zpátky
0 Citovat

Beru v potaz, že prioritou je výhodnost, dává to na portálu s názvem Cestujlevně i logiku. Nicméně pro mě je třeba Flixbus nebo jakýkoliv autobus úplně pasé. Dělá se mi v busu blbě  i v MHD na pár zastávek, takže představa jet třeba do Berlína na letiště je moje noční můra... :D Ještě je pro mě reálná Vídeň, partnerka je z jižní Moravy, takže tam můžeme nechat auto u rodičů a nechat se tam hodit, ale jinak už je vše daleko. Nicméně v pohodě, jen jsem se chtěl zeptat, jestli to filtrování na odlet třeba není v plánu... ;-) 

0
7 reakcí