Ahoj. Nejde přes váš vyhledávač zakoupit letenka pres mobil, vite o tom? Zkouseno vic prohlížečů, tak myslim ze to nebude problem u me. At mam stranky v mobilní verzi nebo v desktop, pořad to stejné. Neda za vyplnit jmeno ani pokračovat dal  .

Nelze zakoupit letemku přes mobil

Založil(a) ve fóru Cestujlevne.com

4 reakce

Ahoj. Nejde přes váš vyhledávač zakoupit letenka pres mobil, vite o tom? Zkouseno vic prohlížečů, tak myslim ze to nebude problem u me. At mam stranky v mobilní verzi nebo v desktop, pořad to stejné. Neda za vyplnit jmeno ani pokračovat dal 


screenshot-chrome-20190122-183647.png

0

Nechci tady kolegům kazit byznys, ale když vidím ty ceny, tak mi to nedá .... Podívej se například na http://www.spirit.com , kde prakticky v totožný čas ti letí spoj, který stojí necelou třetinu toho co máš uvedeno ve screenshotu.


screenshot-20190123-062639.png

0 Citovat

Na spirit jsem nečetl moc dobrý recenze. Chtěl jsem to koupit pres web american airlines ale tak mi to vzdycky hodi chybu kdyz zadam ceskou kreditku, tak jsem to chtěl koupit tady ale pres mobil to prostě nejde a k pc se nedostanu 

0 Citovat

Na 350 km letu se toho moc zkazit nedá a pokud mohu mluvit z vlastní zkušenosti, tak na rozdíl od Ryanairu se lowcost v podání spiritu nebo Allegiantu zdá být relativně civilizovaný způsob cestování. Jsou to ale tvoje peníze a tvůj boj.

0 Citovat

brendon.nissim napsal(a):

Na spirit jsem nečetl moc dobrý recenze. Chtěl jsem to koupit pres web american airlines ale tak mi to vzdycky hodi chybu kdyz zadam ceskou kreditku, tak jsem to chtěl koupit tady ale pres mobil to prostě nejde a k pc se nedostanu 

Tak na skoro na zadny lowcost nejsou dobre recenze :D pres web AA jde zadat ceska kreditka, mne to fungovalo z nejakeho duvodu v nemecke mutaci :D zkus to taky

0
4 reakce