Zdravím,mám potvrzené e-visa do Vietnamu s uvedeným přechodem Moc Bai, kde jsem měl v úmyslu původně přejít. Situace se však změnila a já bych rád přešel hranice v Ha Tien (dole na jihu). Našel jsem různé odpovědi jestli je to možné - někde píší že ne a někde je uvedeno, že to bylo bez problému. Rád bych se tedy zeptal zda s tím nemá někdo osobní zkušenost? Nerad bych platil nějaký poplatek či zůstal trčet na hranicích :DDíky za odpovědi a hezký den .

E-visa Vietnam jiný přechod než je na E-visa

Založil ve fóru Víza, odletové taxy, upozornění

1 reakce

Zdravím,


mám potvrzené e-visa do Vietnamu s uvedeným přechodem Moc Bai, kde jsem měl v úmyslu původně přejít. Situace se však změnila a já bych rád přešel hranice v Ha Tien (dole na jihu). Našel jsem různé odpovědi jestli je to možné - někde píší že ne a někde je uvedeno, že to bylo bez problému. 

Rád bych se tedy zeptal zda s tím nemá někdo osobní zkušenost? Nerad bych platil nějaký poplatek či zůstal trčet na hranicích :D

Díky za odpovědi a hezký den

0

To je dobrá otázka, pretože s Vietnamcami sa moc vyjednávať nedá. Ja by som neriskovala. Čo skúsiť môžeš je napísať na stránku, kde si vízum zariaďoval( predpokladám že oficiálny úrad), ale u nich je to tak že "pravá ruka nevie čo robí ľavá" a pokial ti to písomne nedoložia, tak sa kľudne môže stať, že ostaneš trčať v Ha Tien. Nikto nie je dôležitejší ako vietnamský imigračný úradník  😶😬

0
1 reakce