1. Fórum
  2. Víza, odletové taxy, upozornění
  3. eTA Nový Zéland

eTA Nový Zéland

Napsal Kryštof Hájek 2019-03-24T15:15:35+01:00 ve fóru Víza, odletové taxy, upozornění
4 odpovědí

Pro cesty od 1. října 2019 platí nová povinnost vyplnění elektronického formuláře eTA a zaplacení poplatku 12 NZD (resp. 9 NZD v případě žádosti přes mobilní appku).

Systém bude funkční od července 2019, schválení může trvat až 72 hodin, tak na to myslete! eTA má být platná na 2 rok s neomezeným počtem vstupů do země.

Oficiální info: https://www.etanewzealand.com/

Hmm asi  po tom masakru  zprisnnuji  podminky vstupu ..

To asi planovali uz driv

Je to mozne ja byl na Zelande pred  21 lety ,kdy se tam jeste nezamykaly ani domy a auta  parkovaly s klickem v zapalovani    a pri stopu, kdyz jsem se natahl na chvili vedle silnice,  tak  hned zastavovali ,jestli se mi neco nestalo  a vetsinou jsem cekal na prujezd  1-2 aut a uz me nekdo vzal

Dneska to je asi jine vsechno,  rad bych tam zase letel se podivat  ovsem v sezone a to letenky moc  pod  25K nejsou,  ted  jsem ale  videl  parkrat po sobe  ten let  s Cinanama za  nejakych 16 K .. sice vlastne na konci jejich leta,  ale to by se asi jeste dalo i kdyz jsem tam chtel  spis  na Silvestra ,  nebo pak v lednu, max v unoru,  ale treba by i ten brezen nebyl spatny

eTA zavádza stále viac a viac krajín,  budeme si musieť zvyknúť, že bezvízový styk = eTA.

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!