Notifikace v prohlížeči (push)

Napsal Bob08 2019-07-09T14:13:39+02:00 ve fóru Cestujlevne.com
4 odpovědí

Na mobilu mi bez problému fungovaly notifikace na akce z Cestujlevne v prolížeči Chrome. 

Aktalizoval jsem ROM a vymazal data a notifikace chodit přestaly. Kde je můžu znovu zapnout?

V dávnější minulosti se zapnutí notifikací nabídlo samo při prvním otevření cestujlevne.com (resp. po vymazání cookies), ale to už teď nedělá. 

Když jsem si push notifikace nastavoval v mobilu naposledy, šly zapnout na https://www.cestujlevne.com/hlidac-letenek - je tam dole sekce "Notifikace v prohlížeči". Teď ji na PC vidím, ale v mobilu se mi nezobrazuje, a to ani při přepnutí chromu do "Stránky pro počítač"...

Zřejmě je na webu cestujlevně nastaveno, aby se sekce pro zapnutí push notifikací zobrazovala jen v Chromu na PC. V jiných prohlížečích jako Firefox ani Chrome pro Android se nezobrazuje. Můžete ji pro Chrome na Androidu povolit?

Jenom to ne. Co udělat separátní stránku s možností správy pushek, dostupnou pro všechny platformy? Odkaz na ni se dá promovat napříč webem. Docela mě štve jak na každém druhém webu odkliknu cookies, zamítnu pushky, zamítnu sdílení polohy, odmítnu popup výzvu k newsletteru... Prosím autory o co nejmíň těchto nasíracích prvků. 

Ano, jak píšu, stránka na to je, ale push sekci to zobraruje jen v Chromu na PC - na mobilu to ukazuje jen sekci pro notifikaci mailem a push sekce je skrytá...

Aj ja mám podobný problém. Notifikácie sa mi z ničoho nič zrušili jak na mobile tak na pc a na mobile mi v Chrome nejdú zapnúť..

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!