Na mobilu mi bez problému fungovaly notifikace na akce z Cestujlevne v prolížeči Chrome. Aktalizoval jsem ROM a vymazal data a notifikace chodit přestaly. Kde je můžu znovu zapnout?V dávnější minulosti se zapnutí notifikací nabídlo samo při prvním otevření cestujlevne.com (resp. po vymazání cookies), ale to už teď nedělá. Když jsem si push notifikace nastavoval v mobilu naposledy, šly zapnout na https://www.cestujlevne.com/hlidac-letenek - je tam dole sekce "Notifikace v prohlížeči". Teď ji na PC vidím, ale v mobilu se mi nezobrazuje, a to ani při přepnutí chromu do "Stránky pro počítač"... .

Notifikace v prohlížeči (push)

Založil ve fóru Cestujlevne.com

7 reakcí

Na mobilu mi bez problému fungovaly notifikace na akce z Cestujlevne v prolížeči Chrome. 

Aktalizoval jsem ROM a vymazal data a notifikace chodit přestaly. Kde je můžu znovu zapnout?

V dávnější minulosti se zapnutí notifikací nabídlo samo při prvním otevření cestujlevne.com (resp. po vymazání cookies), ale to už teď nedělá. 

Když jsem si push notifikace nastavoval v mobilu naposledy, šly zapnout na https://www.cestujlevne.com/hlidac-letenek - je tam dole sekce "Notifikace v prohlížeči". Teď ji na PC vidím, ale v mobilu se mi nezobrazuje, a to ani při přepnutí chromu do "Stránky pro počítač"...

0

Zřejmě je na webu cestujlevně nastaveno, aby se sekce pro zapnutí push notifikací zobrazovala jen v Chromu na PC. V jiných prohlížečích jako Firefox ani Chrome pro Android se nezobrazuje. Můžete ji pro Chrome na Androidu povolit?

0 Citovat

Jenom to ne. Co udělat separátní stránku s možností správy pushek, dostupnou pro všechny platformy? Odkaz na ni se dá promovat napříč webem. Docela mě štve jak na každém druhém webu odkliknu cookies, zamítnu pushky, zamítnu sdílení polohy, odmítnu popup výzvu k newsletteru... Prosím autory o co nejmíň těchto nasíracích prvků. 

0 Citovat

Ano, jak píšu, stránka na to je, ale push sekci to zobraruje jen v Chromu na PC - na mobilu to ukazuje jen sekci pro notifikaci mailem a push sekce je skrytá...

0 Citovat

Aj ja mám podobný problém. Notifikácie sa mi z ničoho nič zrušili jak na mobile tak na pc a na mobile mi v Chrome nejdú zapnúť..

0 Citovat

Může se k tomu vyjádřit někdo z Cestujlevne?

0 Citovat

Máte notifikace povolené?


notifikace.png

0 Citovat

David Eiselt napsal(a):

Máte notifikace povolené?


Ano, notifikace povolené mám, ale jde o to že aplikace na straně serveru kontroluje jaký mám prohlížeč a sekci pro zapnutí notifikací  povolí jen pro Chrome na PC. Když si stránku zobrazím v Chrome na Androidu, nebo např. ve Firefoxu na PC, sekce pro push notifikace je skrytá a nedají se tak zapnout ani když je mám v prohlížeči povolené...

0
7 reakcí