čao kupoval jsem letenku a po pár dnech jsem si všiml chyby ve jméně z Balot na Balotq. Nedokážu si představit, že bych se takhle překlepl milionkrát jsem vše kontroloval. Je možné, že tam to písmeno bylo z nějakého důvodu přidáno? Kvůli duplikaci to asi není. Jde o let Amstrdam-Praha u ČSA. Má to cenu nějak řešit?  .

Chyba ve jméně?

Založil(a) ve fóru Víza, odletové taxy, upozornění

10 reakcí

čao kupoval jsem letenku a po pár dnech jsem si všiml chyby ve jméně z Balot na Balotq. Nedokážu si představit, že bych se takhle překlepl milionkrát jsem vše kontroloval. Je možné, že tam to písmeno bylo z nějakého důvodu přidáno? Kvůli duplikaci to asi není. Jde o let Amstrdam-Praha u ČSA. Má to cenu nějak řešit?

0

Neriešte

0 Citovat

Problém by mohl bejt jedině se self-checkinem na letišti, ale jinak to není potřeba řešit. Pro klid můžeš zavolat na callcentrum ČSA, kde to upraví, ale nestresoval bych se s tím.

0 Citovat

už jsem tam zkoušel psát, ale řekli si o 700 což je půlka ceny letenky. Samozřejmě to není taková darda, ale z toho, co jsem našel jsem doufal, že to prolbém nebude. Spíš by mě zajímalo, jestli to tam opravdu nějak nemohl dodat "systém" (jako třeba jr). Mě se fakt nezdá, že bych si toho nevšiml.

0 Citovat

nie dali ste to tam vy a mate tunelove videnie, mne sa to uz stalo viackrat tak viem o com hovorim

0 Citovat

ok samozřejmě je to možné no. Nic, risknu to a snad nebudou moc dělat tlaky

0 Citovat

Kdyžtak řekni, že děláš ve Škodovce. :) 

0 Citovat

Hehe, to oni poznají... :) Nicméně - v letenkách se už nějakej rok pohybuju a neoficiálně jsou tiše tolerovaný až 3 chyby ve jméně za podmínky, že se tím zásadně nezmění význam jména, tím se ve většině případů aerolinky řídí. Docela mě překvapuje, že za "name correction" něco chtějí, ale u ČSA se už nedivím ničemu. Fakt bych se nestresoval.

0 Citovat

Před pár lety jsem letěl s holkou, kterou jsem ani moc neznal na pár dní k moři.

Říkala si Lída, ale jmenovala se Ludmila. Já koupil letenky na Lídu....

Cestou tam nikdo nic neřešil a cestou zpět jsem je na check-in musel hodně dlouho přesvědčovat, aby mohla letět.

0 Citovat

padrino11 napsal(a):

Před pár lety jsem letěl s holkou, kterou jsem ani moc neznal na pár dní k moři.

Říkala si Lída, ale jmenovala se Ludmila. Já koupil letenky na Lídu....

Cestou tam nikdo nic neřešil a cestou zpět jsem je na check-in musel hodně dlouho přesvědčovat, aby mohla letět.

Aneb k čemu je dobrý koukat na občanku (krom data narození) :-)))



0 Citovat

Ahmad Masúd napsal(a):

Aneb k čemu je dobrý koukat na občanku (krom data narození) :-)))



Tak Padrino kontroloval jen svazackou knížku a tam byla Lida ;-)

0
10 reakcí