Ahoj, nabízím k prodeji filtrační láhev Seychelle (https://www.cestovatelskyobchod....ralight-aa ). Zakoupena v prosinci 2019 (1355 Kč, doklad mám), využil jsem ji teď  v únoru během návštěvy Afriky při výstupu na Kilimandžáro. Filtr má životnost 400 litrů nebo 6 měsíců, podle toho, co nastane dříve. Využil jsem ji odhadem zatím na 20 litrů, takže do léta bude v pohodě fungovat bez nutnosti dokupovat nový filtr. Poté se dá dokoupit (viz v dolní části stránky na odkazu výše), ale já už láhev nevyužiju, tak nabízím, jestli by se někomu nehodila při cestě do Afriky v nejbližších týdnech/měsících. Prodám za cca 50% ceny, tj. 650 Kč, poštovné jde za mnou, případně předání v Ostravě a okolí nebo zhruba počátkem dubna budu v Praze.  .

Prodám filtrační láhev

Založil ve fóru Cestovatelský bazar

5 reakcí

Ahoj, nabízím k prodeji filtrační láhev Seychelle (https://www.cestovatelskyobchod....ralight-aa ). Zakoupena v prosinci 2019 (1355 Kč, doklad mám), využil jsem ji teď  v únoru během návštěvy Afriky při výstupu na Kilimandžáro. Filtr má životnost 400 litrů nebo 6 měsíců, podle toho, co nastane dříve. Využil jsem ji odhadem zatím na 20 litrů, takže do léta bude v pohodě fungovat bez nutnosti dokupovat nový filtr. Poté se dá dokoupit (viz v dolní části stránky na odkazu výše), ale já už láhev nevyužiju, tak nabízím, jestli by se někomu nehodila při cestě do Afriky v nejbližších týdnech/měsících. Prodám za cca 50% ceny, tj. 650 Kč, poštovné jde za mnou, případně předání v Ostravě a okolí nebo zhruba počátkem dubna budu v Praze.

0

Tak jak bylo? 

0 Citovat

Super, žádné flákání v lodgích na safari nebo po rezortech, ale naopak v rámci možností poznání pravé Afriky.

Čtyři dny v Nairobi včetně odpoledne stráveného ve slumu Kibera  - sehnal jsem kontakt na místního mladého fotografa, který tam žije a hrál ve filmu "Kibera: příběh slumu", tak mi tam udělal průvodce. Hodně cenný zážitek (ač se mi to slovo blbě píše vzhledem k tomu, o jaké místo jde).

Pak týden v severotanzanské Arushi a okolí - překladatelská konference (která byla vlastně hlavním impulsem k cestě), safari v Ngorongoro a Lake Manyara NP.

Výstup na Kilimandžáro - super zážitek, na to, že jsem do té doby vyšlapal nejvýše na Praděd :D (Ale jinak jsem stále aktivní fotbalista, takže se pořád hýbu).

Pak tři dny relax na Zanzibaru a na závěr 4 dny v etiopské Addis Abebě včetně návštěvy Merkata s místním týpkem, který nás zavedl i tam, kam bychom sami asi raději neměli.

Myslím, že na první kontakt s pevninskou Afrikou to nebylo vůbec špatné. A příští rok bude konference nejspíš ve Rwandě, Ugandě nebo Nigérii. :)

0 Citovat

Láhev prodána.

0 Citovat

Proky napsal(a):

Super, žádné flákání v lodgích na safari nebo po rezortech, ale naopak v rámci možností poznání pravé Afriky.

Čtyři dny v Nairobi včetně odpoledne stráveného ve slumu Kibera  - sehnal jsem kontakt na místního mladého fotografa, který tam žije a hrál ve filmu "Kibera: příběh slumu", tak mi tam udělal průvodce. Hodně cenný zážitek (ač se mi to slovo blbě píše vzhledem k tomu, o jaké místo jde).



Pěkný program. Můžeš poradit, co tě oslovilo v Nairobi? Budeme tam celý týden, takže i nějaký jednodenní výlet je možný. Ten slum u mých kolegů neprojde :-))

Kilimandžáro super. My asi zajedem jen někde pod horu nasát atmosféru a navštívíme nějaký park poblíž a pak se vyplesknem v okolí Mombasy na pláž.

0 Citovat

Odpovědi jsem hodil do zvláštního vlákna (https://www.cestujlevne.com/disk...irobi-kena ), protože tady by to pak nikdo nikdy nenašel ;)

0
5 reakcí