Přesouvám z vedlejšího vlákna. Výsledky sem dám, až se sejde větší počet odpovědí. mikir napsal(a): Skoda ze to nechces sledovat me napada takove hlasovani kolik je tady tech ,kteri to nevidi tak, jako ze jsem beznadejny idiot ,debil ,vul a ja nevim co jeste https://www.survio.com/survey/d/...9Q1G0F8H3A  .

Mikirův svět

Založil ve fóru Co se nevešlo

Přesouvám z vedlejšího vlákna. Výsledky sem dám, až se sejde větší počet odpovědí.


mikir napsal(a):

Skoda ze to nechces sledovat me napada takove hlasovani kolik je tady tech ,kteri to nevidi tak, jako ze jsem beznadejny idiot ,debil ,vul a ja nevim co jeste

https://www.survio.com/survey/d/...9Q1G0F8H3A


0

bože... už jen chybí, aby někdo založil mikirův fake účet... koronavirus fakt leze na mozek

0 Citovat

Vy nemáte nic jiného na starosti?


0 Citovat

Tuz chlopi zdravim ve svojim svete 

https://g.cz/jak-ziskat-obcanstv...t-zalozil/

0 Citovat

muzem kritizovat, nesouhlasit, ale ne ostrakizovat. Aspon “dneska” radeji ne...

0 Citovat

[citace="mirjur"]

bože... už jen chybí, aby někdo založil mikirův fake účet... koronavirus fakt leze na mozek


dobry napad , eremi uz sliboval prispet  -)

0 Citovat

Bože. Smyslem tématu a průzkumu bylo jenom trochu odlehčit atmosféru, pobavit, někomu třeba zvednout náladu. Nechtěl jsem nikomu bránit dělat něco důležitějšího nebo diskutovat o závažnějších věcech. Fakt sorry, jestli se to někoho dotklo, působí to někomu nějaký duševní diskomfort nebo tak něco.

0 Citovat

Me to prijde zbytecne.. Navic me to ani nepobavilo.. Viz. jak pise Leonard vyse..

0 Citovat

kickass1 napsal(a):

Me to prijde zbytecne.. Navic me to ani nepobavilo.. Viz. jak pise Leonard vyse..


+1

0 Citovat

Je fajn vidět, že svět (nejen Mikirův) je snad ještě v pořádku...

0 Citovat

Jaká jsou opatření v Irsku?

0 Citovat

Zatim zadne zvlastni , ja mam 14 dnu karantenu jako vsichni co prileteli odkudkoliv  , nakazenych je k dnesku  kolem 650 , rousky skoro nikdo nenosi , kontrola  na letisti byla ve stredu, kdy jsem priletl nulova,  az u vychodu do haly mi dali papir  s pokyny ke karantene .

Jinak vse funguje  ,jen jsou   ruzne pokyny , treba na poste  pocet lidi a metr odstup ,obchody trosku vyrabovane  ,ale  ne zase nejak katastroficky  Nejaka opatreni se chystaji  a nevim jak Dublin  ani Cork nebo Limerick

Ja bydlim na vesnici s 1000 obyvateli  vcetne okolnich farem,samotna vesnice tak 500 lidi ,  ,tady to nikdo neresi  ,,jo vlastne je omezeni k doktorovi se musi naprad zavolat, .do skoly decka nechodi ,v buse se nesmi sedet na prvnich sedackach za ridicem ,mozna je i neco dalsiho ,ale nic o tom nevim , z letiste jsem jel domu a nikam nechodim

0 Citovat

Jeste jsem si precetl  vydane prohlaseni hse.ie  .kde se vyslovene pise  ,ze noseni rousky se doporucuje jen nemocnym a zdravotnimu personalu 

jinak i pri te karantene jsou vse jen doporuceni pokud je clovek  zdravy ,, tedy ne musite , jinak  pokuta podobne  ,ale meli byste

DimikUK   zlate Irsko neni  ,jen  zelene a normalni  a ti 3 mrtvi byli vsichni nad  65 a nikde neni dokazano ,ze zemreli primo na koronavirus ,, naposledy to tusim byl infarkt  ,ale to se  tyka i vsech zemi a statistik zemrelych .

Primo ukazkovy priklad co si myslet o techto udajich je z Polska, kdy se napred napsalo ze zemrela 27 leta zdrava zena ,,az posleze k tomu byla informace, ze  byla  po porodu a dostala sepsi ... vic se k te statistice neminim vyjadrovat 

A kdyz uz  tady je tohle vlakno  a byl dotaz na situaci v Irsku, tak budu zde odpovidat jen na vsechny otazky tykajici se Irska  ( nejen koronoviru )

0 Citovat

Prosim timto vsechny uzivatele ,aby v tomto vlaknu kladli jen dotazy  k Irsku , dekuji  Treba se to  zavede i u dalsich zemi a az se zacne zase cestovat ,bude snazsi orientace a vyhledavani  

0 Citovat

Pokud to bude slusna vymena nazoru , nemam problem , ale na ruzne  hlasky o debilech ,idiotech a podobone  uz neminim prilivat olej do ohne 

0 Citovat

Už jsem si všimnul na víc forech, že lze poznat změna, že se víc útočí a ostrakizuje. I ve virtuálním světě to je zlé a až to dojde i do reálu, tak bude jen horší.

0 Citovat

Výsledky ankety. Statistika ze 100 odpovědí je v příloze.


6 odpovědí typu "Jiná":

  • Do nedávna to byl mix dobrých postřehů a občasných úletů. V posledním týdnu už ta první možnost.
  • Žvástal kterého většinou přeskočím bo je mimo
  • Necharakterizovatelné
  • Příliš slov o ničem
  • Sebestředný tlachal
  • Sebestředný kecka


Z doporučení např.:

  • Prosím už se na fórech cestujlevne nevyjadřuj. Nevadí mi názory, které nekorelují s těmi mými, ale všechno, co napíšeš, jsou jenom zbytečný tlachy, který absolutně nedávají smysl. Pokud chceš psát, tak se poděl o své zážitky z cestování; tipy, jak najít levné letenky apod. Nikdo z nás ale nechce neustále číst o tom, jak jsi čechoir, který lítá tam a zpátky a pobírá důchod v obou zemích (nebo co whatever).
  • Aby se nepouštěl do diskuzí o věcech, kterým naprosto zjevně nedokáže porozumět.
  • Ať se nenechá odradit, protože aktivní uživatelé jsou základem každého diskusního webu.
  • Aby ubral na kadenci svých příspěvků. A taky aby téměř v každém příspěvku nezmiňoval, kde kolik bere na dávkách. Mám pocit, že se to prostě nehodí.
  • neopakuj pořád dokola to, co jsi už stokrát napsal, a taky není potřeba reagovat úplně na všechno
  • Psat mene, vice sebereflexe. Vetsinu prispevku nectu, protoze jsou dlouhe a o nicem. Usetreny cas venuji necemu uzitecnejsimu a prijemnejsimu, treba dloubani se v nose.
  • Psát mezery za čárkou (ale naopak je nepsat před čárkou) ;)

Zbytek posílám mikirovi v SZ.


Jinak téma i anketa bylo myšleno jenom jako taková blbůstka na odlehčení, neměl to být nějaký útok na mikira nebo nějaká ostrakizace nebo tak něco. Osobně mám pocit, že svět přestane být v pořádku ve chvíli, kdy všichni ztratí smysl pro humor a budou po sobě jenom štěkat. Víc nadhledu přeju nám všem. ;)



vysledekmikir.jpg

0 Citovat

ok

0 Citovat

Tech 38 procent je sice pomerne vysoke  cislo  a kdyz  k tomu pripoctu  tech   10 procent  ktere nezajimam, tak uz je to skoro polovina  tech co hlasovali ,ale porad je tu druha polovina a hlavne tech 8 procent  ,ktere nemuzu  zklamat a  toto forum  opustit 

S toho zbytku nazoru  co mi prisly na SZ  se muzu zamyslet nad temi , ve kterych je jisty dil pravdy ,ale jak se rika stareho psa novym kouskum nenaucis 

A tem  38 procentum muzu poradit jedine , prejdete na stranu tech  10 procent a nectete me  a pokud uz cist budete ,tak moje snaha  bude vas  pretahnout aspon do te kategorie neskodny popleta  -))

Preju vsem hezky den 

0 Citovat

lemming46 napsal(a):

Výsledky ankety. Statistika ze 100 odpovědí je v příloze.


6 odpovědí typu "Jiná":

  • Do nedávna to byl mix dobrých postřehů a občasných úletů. V posledním týdnu už ta první možnost.
  • Žvástal kterého většinou přeskočím bo je mimo
  • Necharakterizovatelné
  • Příliš slov o ničem
  • Sebestředný tlachal
  • Sebestředný kecka


Z doporučení např.:

  • Prosím už se na fórech cestujlevne nevyjadřuj. Nevadí mi názory, které nekorelují s těmi mými, ale všechno, co napíšeš, jsou jenom zbytečný tlachy, který absolutně nedávají smysl. Pokud chceš psát, tak se poděl o své zážitky z cestování; tipy, jak najít levné letenky apod. Nikdo z nás ale nechce neustále číst o tom, jak jsi čechoir, který lítá tam a zpátky a pobírá důchod v obou zemích (nebo co whatever).
  • Aby se nepouštěl do diskuzí o věcech, kterým naprosto zjevně nedokáže porozumět.
  • Ať se nenechá odradit, protože aktivní uživatelé jsou základem každého diskusního webu.
  • Aby ubral na kadenci svých příspěvků. A taky aby téměř v každém příspěvku nezmiňoval, kde kolik bere na dávkách. Mám pocit, že se to prostě nehodí.
  • neopakuj pořád dokola to, co jsi už stokrát napsal, a taky není potřeba reagovat úplně na všechno
  • Psat mene, vice sebereflexe. Vetsinu prispevku nectu, protoze jsou dlouhe a o nicem. Usetreny cas venuji necemu uzitecnejsimu a prijemnejsimu, treba dloubani se v nose.
  • Psát mezery za čárkou (ale naopak je nepsat před čárkou) ;)

Zbytek posílám mikirovi v SZ.


Jinak téma i anketa bylo myšleno jenom jako taková blbůstka na odlehčení, neměl to být nějaký útok na mikira nebo nějaká ostrakizace nebo tak něco. Osobně mám pocit, že svět přestane být v pořádku ve chvíli, kdy všichni ztratí smysl pro humor a budou po sobě jenom štěkat. Víc nadhledu přeju nám všem. ;)



Zes necitoval treba mou odpoved. Protoze za me je tohle za carou a at se tu Mikir projevuje jakkoliv tak Ty ses nominoval na pacose no.1.

0 Citovat

+1. Nechápu

0 Citovat

lemming46 napsal(a):


Zbytek posílám mikirovi v SZ.




Ten zbytek je co? Omluva?
Protože tohle je dobrá prasárna. Kdo bude "pro legraci" rozebírán příště?  Nebo nechcete někdo naprogramovat něco jako Davidovu hvězdu, že by se dala těm "neplnohodnotným" k nicku?

0 Citovat

To jsou zvláštní myšlenkové pochody srovnávat Davidovu hvězdu, která byla symbolem zostuzení Židů režimem ve smyslu kolektivní viny, s Mikirem, který si svými hloupými výroky v poslední době, navíc neustále dokola opakovanými, vykoledoval nejen nadávky od svých stálých odpůrců, ale i negativní reakce dalších, kteří se k němu dosud nevyjadřovali.

Podle mě se tímto naopak ukázalo, že nevadí všem, jak to vypadalo z předchozích reakcí na něj (možná to pozitivní hodnocení části účastníků ankety plynulo z toho, že si jeho poslední příspěvky mnozí ani nečetli). Zpětná vazba není na škodu a Mikir se snad nad sebou trochu zamyslí a vrátí se ke svému předchozímu přispívání, které má svá specifika, ale je často přínosné pro ty, kteří se do jistých destinací zrovna chystají.

Předpokládám, že lemming46 vybral z té stovky na ukázku jen ta doporučení, která mu přišla zajímavá. Proč by sem měl kopírovat vše? Proč by se Mikirovi měl místo doporučení někdo omlouvat?

0 Citovat

@Libor_s : +1, lépe bych to nenapsal.

0 Citovat

Může prosím někdo stručně popsat o co jde a co nebo komu Mikir proveld? 

0