Sim karta - USA

Napsal Andrea_Pernik 2014-08-26T15:52:37+02:00 ve fóru Co se nevešlo
Jan Paděra napsal(a):

Pohledejte ne Ebay, je to asi nejlevnější a dají se najít datový SIM, který vám pošlou do ČR a po přistání v US už jste online. Přímo na místě mi to přijde taky drahý, navíc ty poplatky jen za SIM.....

Koupil jsem na eBay kartu s dopravou za 1,88 USD a poslal ji ke kamarádovi, co mě (doufám) bude čekat na letišti.

Ahoj,

mohl by mi nekdo doporucit, resp. hodit link na nakup datove SIM do US (případně do Kanady, pokud víte). Rád bych ji měl dřív, než odletíme. Zkoušel jsem googlit co se dá, ale na Amazonu, Ebay apod, není nikde doručení do ČR. Favorit je Ultra mobile.

Díky

Hledej, já jsem si jí z eBay nechal poslat v pohodě. Tedy ultra.

cali napsal(a):

Hledej, já jsem si jí z eBay nechal poslat v pohodě. Tedy ultra.

Díky za tip :) Povedlo se.

Má někdo zkušenosti s https://prepaid-phones.t-mobile....urist-plan , má stát 30 dolarů a fungovat 21 dní. Spíš mě zajímá, jak je to s funkčností 4G na západě USA a na Havaji.

Píšou, že se dá pořídit u resellera InMotion na letištích v USA. U nich lze tu kartu aktivovat?

Na JFK jsem v terminálu viděl pár prodejců SIM karet. S TM kartou zkušenosti nemám, vzal jsem Ultra. Měl jsem dva problémy:

1) nevěděl jsem, že musím používat prefix 011 před číslem země (011420)

2) koupil jsem základ + 500 MB LTE data a ten jejich systém mi přikoupená data nedokázal zobrazit, takže jsem nevěděl, kolik dat celkem mi zbývá.

Ahoj, pokud je vam sim USA už k ničemu, ráda od někoho odkoupím. Sim Kanada mě zajímá taky, ráda s někým vyměním info. Díky moc

Trošku opráším staré téma...taky letím za 2 týdny do US a nejschůdnější varianta se mi jeví to od T-mobilu za 30$ - kde jsou 2GB 4G internetu a nějaký minuty/SMS. Sice se mi to zdá drahé jako pra** na 10 dní, ale internet potřebuji na navigaci, uber,MHD,...

Nevím jak moc věřit těm nabídkám na ebay, to mi jako fakt někdo pošle něco do hotelu? Dá se tomu věřit?

Taky to řešíme a u českých operátorů je to všechno za hodně peněž málo muziky... Teď jsme našli na Amazonu  předplacenou sim za 20€, ale ty recenze nejsou nic moc, spousta lidí píše, že se  jim to nepodařilo nastavit...

https://1url.cz/kME9p


neplanujem cestu do USA, ale tato tema ma zaujala a ako som si robil osobny prieskum, tak asi fakt len ten T-mobile. ostatne predplatene/univerzalne sa predavaju za podobnu cenu, no su iba datove. a myslim ze 2GB vystaci na navigaciu uber a pod. ostatne potom cez wifi.

AT&T by měl na předplacence nabízet denní datovej tarif 100 MB za 1$. Uvažuju spíš nad tímhle na 14ti denní pobyt.


Instead a new $1 per day 100 MB Data Day Pass is now available to users on the $2 Day Plan. The new Data Day Pass for Daily plan users is good, since using data doesn't trigger the $2 daily fee, which is only charged if a call is made or received or a text sent. $1 per day for data-only use is a pretty good deal for short-term international visitors or anyone who needs data only occasionally. Visit this site to activate this data pass, or free call 611 from the device.


This $1/day 100 MB day pass expires at 11:59pm Central Time (not your local time zone) the next day following the day of purchase or upon using the whole allotment. So by purchasing in the morning of the first day, you can get almost 48 hours of usage on one pass.


http://prepaid-data-sim-card.wik...AT%26T_USA

Za $65 + tax kupuji vždy na měsíc od A&AT neomezená data + volání sms USA/Can.


A vzhledem k tomu, jak na spoustě míst "funguje" wifi, to je podle mě nejlepší řešení.

Používal jsem ultra.me a přešel jsem na T-Mobile Touris plan

https://support.t-mobile.com/docs/DOC-26344

Byli jsme v USA v květnu 2018 a kupovali jsme si Tourist plan od T-mobile. Stálo to nějakých 30 USD + daň. Na prodejně operátora vyřešeno za 10 minut, problémy s pokrytím nebyly žádné, jen mi přišlo, že se ta data vyčerpala nějak rychle. Z těch volných jednotek (jestli si dobře vzpomínám 1000 minut a neomezeně sms - oboje jen v USA) jsme nevyčerpali v podstatě nic. Většinou šlo komunikovat přes iMessage.

V USA hlavně ještě pozor na to v jakých frekvencích funguje váš telefon. Verizon i Sprint jsou v 2G i 3G totálně nepoužitelný pro většinu telefonů dostupných v ČR. U těchto operátorů vám tedy bude fungovat pouze LTE, pokud váš telefon podporuje nějaké z jejich hlavnách pásem (B13 pro Verizon, B25 pro Sprint). AT&T i T-Mobile používají pro 3G síť frekvenci 1900 MHz, ta je u většiny telefonů podporována, takže minimálně s 3G sítí by u těchto dvou neměl být problém. Co se týče LTE, tak tam to  jsou hlavně pásma B4 a B12 u T-Mobile a B17 u AT&T. Pokud máte třeba iPhone, tak s LTE nebudete mít problém u žádného operátora, narazit však můžete například s čínskými telefony, kde se v rámci snížení ceny, dává čip podporující pouze frekvence, které se používají na trhu, pro který je telefon určen (například třeba pro Evropu).

Vzhledem k těm cenám možná stojí za zvážení využít Surfroam nebo MTX Connect.  Zejména pro kratší cesty. Jen opět pozor na frekvence. Chicago bylo OK, Atlanta měla sotva 2G.

A máte někdo zkušenost s nákupem lte modemu?

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!