Japonsko - zákaz vstupu cizinců do konce ledna.  .

ZPŘÍSŇOVÁNÍ restrikcí a cesta z normálu

Založil(a) ve fóru Co se nevešlo

mikir napsal(a):

Jojo srandicky na to vas uzije ,ale aby nekdo seriozne poradil jak ojebat irske i ceske  stupidni restrikce to ne  

To mě strasně pobavilo :D mikire, kratší příspěvky ti sluší víc ;D

0 Citovat

https://www.seznamzpravy.cz/clan....seznam.cz

A už to začíná - očkování a stejně test ..

0 Citovat

AlejandraS: tak máš to potvrzeno přímo od něj, že se obracíš na toho správného, prý ti poradí :)

0 Citovat

 eremi ,no ja dementne jeste necestoval ,ale treba zacnu az si vyrobim ty falesne testy  a QR kody ,zatim jsem ale nedospel k jinemu nez tlacitkovemu mobilu ,to vis na dotykaci mi  sms  za jizdy psat nejdou ,ale kdyz uz ted kamionem nejezdim ,tak bych se uz mohl preorientovat 

0 Citovat

tak az ty osobne vyrobis ten falesny qr kod s propisem do databazi, dej tady pak navod pro komunitu, prece si to nebudes syslit pro sebe, cabrón! mocipánům se musíme postavit všichni společně :))

0 Citovat

Vojta Slezko ,je videt ,ze jsi nepochopil ironii, jako odpoved na to eremiho cestuj dementne ,ale proti mocipanum se skutecne musi vystoupit jednotne ,coz muze byt velmi brzy ,pokud Pirati ,Starostove a Top 09 nedostanou strach, o nazoru Kdu Csl nic nevim ale ODS i  SPD tvrdi ze duvod ke zmenam v nazorech nemaji  Komunisti tvrdi ze to nepodpori  a ANO a CSSD nebude mit dost hlasu nouzovy stav prosadit  

Babis uz odhaluie  vsechno ,svou cesto za Orbanem snad otevre oci i tem co ho snad jeste podporuji a prohlasenim, ze vyjednavat se stranami aby podporili dal nouzovy stav, je ukol Blatneho predvedl jaky je podrazak  

Babis mozna za Orbanem nejel jen kvuli Sputniku ,ale mozna zjistovat jak to maji osetrene s uzavrenim hranic pro cizince i dalsi podrazacke jednani Orbana vuci EU  Ona cela V4 je ostudou EU a Caputova me zklamala kdyz slibovala ze se zasadi aby V4 zmenila jednani vuci EU a ze neumi zlikvidovat Matovice je  dalsi zklamani i kdyz Havel taky nedokazal zabranit Klausovi  aby odtahl CR na vychod 

Prilis se netesim , protoze te bande nahore nejde verit ,ze to co slibuje a prohlasuje splni ,ale kdyby to vyslo  tak by to bylo super ! Lidi by meli pomahat a co nejvic nedodrzovat  restrikce 

Vankac dneska zase jezdil dokud ho policajti nevypli ,pak tahali lyzare rolbou 

0 Citovat

věci, které jsem z tvé strany nepochopil, by nejspíš vydaly na mnoho knih...

0 Citovat

jednou treba nejaka kniha bude ,ale tu budu asi psat az z Kanaru ,abych nekritizoval zem ve ktere ziju a ktera me zivi  a ktere jsem obcanem i kdyz je fakt ,ze tu ceskou kritizuju a obcanstvi mam taky ,ale ta almuzna ,kterou mi posilaji moc na uziveni neni i kdyz Babisovne jsem dostal, ale ma smulu nesplhnul si :-))

0 Citovat

Pokud někoho zajímá, jaké dopady mají statní restrikce:

https://snow.cz/clanek/6264-pohr...-stat-hrob

0 Citovat

V Polsku jedou skiarealy naplno ,hospody taky hromadne otevrely a v CR se jen preslapuje a nadava  a uz i Pirati  zklamali a Bartos je ochoten s vladou jednat  misto aby vsichni  tu saskarnu 14.2. ukoncili

0 Citovat

V Polsku skiareály ještě nejedou, restaurace taky ne, ale jinak je tu ok.

0 Citovat

https://www.novinky.cz/zahranicn....seznam.cz

Da se tam na tech 12 hodin zajet bez lyzi  a pujcovna tam urcite bude 

A jestli opravdu od 15.2. otevira Italie a bude to i bez testu ,tak prujezd Rakouskem asi v pohode  a je vymalovano ,jasne do Italie spis na aspon prodlouzeny vikend  do Polska klidne i na ten den

Chudaci cesti vlekari a hotelieri  jestli 14.2. nepadne nouzovy stav, Bartos se Starosty  do toho mozna hodi vidle  coz bude nesmirne skoda  ,kdyz vlade naleti  to ze chce kompenzace  to je sice hezka vec ale v takovem rozsahu jako treba v Nemecku to neni realne ,tak radeji konec nouzoveho stavu a hotovo 

0 Citovat

Tak Polaci si to vicemene vybojovali sami PIS vs pracujici obyvatelsko, staci napsat do googlu Face2Face Rybnik kde se cca 150 policajtu potkalo s omladinou, pripadne ve Warsave slzny plyn vs slzny plyn, nebo, aktivista Michal Wojciechowski. Skoda, ze pro nas cestovatele zdrazily letenky a chartery o cca 50 -70% a skoro vse je na unor vyprodano.

 

0 Citovat

Z Vídně (případně Brno, Praha včetně vlaku)se dá s Ethiopian na Zanzibar i v únoru s cenami kolem 12 tis. 

0 Citovat

Koukám, že na druhém účtu z Bookingu mám ještě ze srpna těch bonusových 10 ojro. Myslel jsem, že to leklo loni, ale prý platí do srpna 2021. Tak co - zvládnu to letos probydlet? 🤣

0 Citovat

Taky mam🤭

0 Citovat

A jo, jsou tam.

Probydlet nevím, za chvíli se ocitneme na seznamu zemí s mutujícím virem, a pokud se tam nevyskytne taky většina EU, moc si nezacestujeme

0 Citovat

Po Cechach to taky plati, sluzebni cesta... 

0 Citovat

Tak do UK od pondeli jsou potreba 3 testy. K tomu vyhruzka vezenim na 10roku. To je pomalu jak za vrazdu. Blazinec

https://www.theguardian.com/worl...ys-hancock

 

0 Citovat

Treba  to vsechno  14.2. padne drzim palce i kdyz me osobne  to nic nevyresi  a muzu jen doufat ze 5.3. se aspon i  tady v Irsku zableskne na lepsi casy 

0 Citovat

A ty restrikce furt nepomáhaj a nepomáhaj

0 Citovat

ra.pav33 napsal(a):

Tak do UK od pondeli jsou potreba 3 testy. K tomu vyhruzka vezenim na 10roku. To je pomalu jak za vrazdu. Blazinec

https://www.theguardian.com/worl...ys-hancock

 

Tak o tobe tady koluji hlasky ,ze jsi Dimik UK :-)) no a i kdyby ne  ,tak temhle strelenym  v cele s tim pomatencem Johnsonem ,to za Brexit preju a porad jsem moc zvedavy jak to dopadne v Severnim Irsku a ve Skotsku  s odrzenim  I kdyz ja nemuzu vyskakovat , protoze ten nas Leo i ministr zdravotnictvi jsou taky na Chocholouska 

Zajimave je ale, ze ode dneska uz zacal litat  FR  Londyn -Praha  ,,pro koho to teda nevim a jak bude Stansted resit tranzit to by me taky moc zajimalo 

0 Citovat

Mikire a proč vlastně v Irsku nepořádáš protesty? Cestovat nemůžeš, času spousta....

0 Citovat

Protoze v mem veku  se angazovat do politiky je blbost  ,to kdyz uz , tak bych zkusil kandidovat v CR na prezidenta :-)))

0 Citovat

No, ještě prodloužit protiústavně nouzový stav proti vůli sněmovny... Že je ještě nenapadlo tu ústavu přepsat.

Já bych jim to žral první 4 měsíce minulého roku, nikdo nic nevěděl, každý to přirovnával k moru. Ale teď.. úmrtnost 2 procenta do toho započítání ti, co se vysekaji v autě a jsou pozitivní. 

Statistiky úmrtí těch co nemohli na operaci nebo starých lidí, co už si neumějí zavolat a e recept je jim cizí, tak léky neberou, zmrseny život celého národa, děti beze škol...

Když dva odpadnou tak karavana ostatních 98 musí jít dál. Přijdou další mutace... a časem jiné viry. Se divím, že je ještě z ceho vyplácet náhrady, důchody.. Škoda psát.

0