Ahoj, neměl jste prosím někdo svatbu v zahraničí? V minulém roce jsme měli mít 5. 5. svatbu ve Vegas - to samozřejmě nevyšlo. Datum si chceme nechat i v tomto roce a Vegas by bylo ideální, jenže těžko říct, jestli se tam bude možné dostat. Začínáme tedy koukat po alternativách a destinacích, kam se dostat dá a svatba by tam mohla být hezká. Chceme něco komorního, bez hostů, ale spojit to se zajímavou cestou.  Omlouvám se za téma úplně mimo, ale koho jiného se zeptat, než cestovatelů :D    Děkuji!   .

Svatba v zahraničí

Založila ve fóru Cestujlevne.com

Horalkova1 napsal(a):

Symbolická svatba nebo teda se vším všudy, když už. Asi bude nejlepší, když se s Yachtwedding poradím :)

Symbolická, nejlépe přes teams. Porad se v yw a už...

0 Citovat

Dobrý den, nemáte zkušenost s organizací svatby na Maledivách? Na koho se obrátit - nemáte tip na dobrou cestovku nebo svatební agenturu?

0 Citovat

Nám to tady obvykle organizuje paní Naděžda, má cestovku, svatební agenturu, záchytku i rozvodového právníka a specializuje se také na východní destinace.

7 Citovat

Někdo tady před časem zmiňoval CK Yachtwedding. Já u nich chci taky svatbu i se svatební cestou naplánovat, jen jsem čekala až pomine covid.

0 Citovat

Močák na Yachtwedding, jedné známé se po svatbě na Maledivách narodil malý Sandokan. To s Nadezhda Wedding Company jste cenově na polovině a ještě mají mobilní umělá játra pro svatební hosty, kteří to přeženou s alkoholem. 

1 Citovat

Myslím, že Nadéžda převlíkla kabát na Sue Ellen....pravděpodobně z Dallasu. Ale chutnat jí asi nepřestalo :-)

0 Citovat

Mají skvělé reference, co jsem se dívala. Taky sním o svatbě u moře -  hned jsem projela jejich stránky i různé diskuze. Vypadá to, že jsou hodně oblíbení a služby nabízí dobré, včetně ceny.

0 Citovat

Yachtwedding je banda amatérů. Kámoška (68) si u nich objednala svatbu se zajíčkem a místo nějakého fešného chlapce co mají v katalogu jí sehnali takového neduživého uhrovatého ňoumu a ještě prý měl malý péro. A aby toho nebylo málo, tak agentura místo švédských stolů zajistila francouzská okna. A to už se někomu tady stalo také.

Na takovou agenturu bych se vyprdla.

1 Citovat

Já mám osobní zkušenost. S manželem jsme měli v merku těch cestovek vícero, ale vybrali jsme nakonec https://www.yachtwedding.cz/ a udělali jsme dobře. Svatbu jsem měli v Toskánsku a byl to fakt krásný zážitek, na který často vzpomínáme.

0 Citovat

Rozhodně nedoporučuji. Špatná komunikace a oberou vás o peníze. Mají falešné recenze :-D

3 Citovat

Moje zkušenost - personál mi tak ožral skoro manžela, že k sňatku nebylo možno dojít. Teď jsem akorát stará panna s dluhem od tý hrozny firmy na krku. Nebrat! 🙄

1 Citovat

Přesně jak píší předřečníci, tuto agenturu nebrat, potenciální ženichové mají malá péra, nabízené manželky zase nechtějí souložit...prostě svatba k ničemu.

1 Citovat

pozor na ně!

0 Citovat

[citace="Nuny ".                            nabízené manželky zase nechtějí souložit...prostě svatba k ničemu.

[/citace]

A tak to zas prrr! Já bych teda souložila, až by se hory zelenaly, ale už jaxi není s kým . Nene, kdybysme se vzali na radnici u nás v Pelhrimove....  Prostě skrz Jachtvendy už nic!

0 Citovat

Naslibovali mi nigerijskou princeznu, co zdědí miliony, a svatbu s ní na obr jachtě, a místo toho doručili snědou Marfušu v děravé kánoi. To prostě chceš!

0 Citovat

Mně se líbí, že tu na Jachtvendy panuje takový jednotný názor:-)))))

2 Citovat

Horalkova1 napsal(a):

Já mám osobní zkušenost. S manželem jsme měli v merku těch cestovek vícero, ale vybrali jsme nakonec https://www.yachtwedding.cz/ a udělali jsme dobře. Svatbu jsem měli v Toskánsku a byl to fakt krásný zážitek, na který často vzpomínáme.

Nevím, jestli vám to agentura řekla, ale svatby v Toskánsku u nás nejsou oficiálně uznávány, protože v případě rozvodu se to musí řešit zase jenom tam.

0 Citovat

cali napsal(a):

Mně se líbí, že tu na Jachtvendy panuje takový jednotný názor:-)))))

Dobrá pověst se šíří sama, zjevně mají spoustu spokojených klientů. Ale abych jim jenom nekřivdil, tak v případě rozvodu nabízejí slevu 15% na právní služby.

 

1 Citovat

Nuny napsal(a):

Přesně jak píší předřečníci, tuto agenturu nebrat, potenciální ženichové mají malá péra, nabízené manželky zase nechtějí souložit...prostě svatba k ničemu.

No ten ňouma měl tak malý péro, že ho necítila ani v zadku...

1 Citovat

Ta yachta je taky jenom taková kocábka

0 Citovat

Nebrat. Na Slevomatu jsem pořídila voucher v akci 1+1 v domnění, že dle nabídky z e-shopu vyberu a objednám fešného chlapíka a jako bonus dostanu protikus stejné kvality, jsem se šeredně zmílila. Jako plus jedna mi byl dodán skrček pochybné národnosti a pohlaví, tedy jsem od smlouvy ve 14ti denní zákonné lhůtě odstoupila. Jelikož ze svatby sešlo a tedy na veselku na yachtě ani nedošlo, kromě očí pro pláč mám k dispozici i několik prošlých balení Kinedrylu, kdyby měl někdo zájem.

3 Citovat

Svatba v zahraničí má určitě své kouzlo a nádech romantiky, ale taky s tím můžou být spojeny různé obtíže, to je asi jasné. Například sehnat svatebního fotografa, který s vámi bude ochoten cestovat a nebude to pro vás až tak drahé...my jsme takového našli- 
https://www.zahalkafoto.cz/

0 Citovat

Fotil kamarádům svatbu a už rok se snaží dostat zaplacené fotografie. Nedoporučuji.

5 Citovat

A fotky té nevěsty se objevily na adult serverech společně s fotografem.

5 Citovat

To jsem netušil, že je ta agentura adults only. To zbytečně eliminuje polovinu zájemců. 

2