neslo by naprogramovat,aby pri kliku na odkaz se dany odkaz otevrel v novem okne a ne v tom stavajicim?lepe receno,aby mi zustalo otevrene okno cestujlevne.com a zaroven se otevrelo nove okno s na nove kliklym odkazem  .

odkazy na stranky

Založil(a) ve fóru Cestujlevne.com

7 reakcí

neslo by naprogramovat,aby pri kliku na odkaz se dany odkaz otevrel v novem okne a ne v tom stavajicim?lepe receno,aby mi zustalo otevrene okno cestujlevne.com a zaroven se otevrelo nove okno s na nove kliklym odkazem smiley

0

a jeste druha vec,mozna jsem slepej,ale nikde se mi nepodarilo najit tady na foru odkaz pro navrat na homepage smiley smiley smiley

0 Citovat

1) jestli si dobře rozumíme, jde ti o to, aby se daná akce otevřela v novém okně? Toto mi přijde zbytečné, neboť je nových akcí denně v průměru 1-2. A čím méně vyskakovacích oken, tím lépe. Naopak, v daném příspěvku pokud je někam odkaz, ať již interně nebo externě tak se otevírá v novém okně, protože uživatel stále pracuje s informaci v příspěvku.

2) odkaz na homepage fóra? Klikni na Obsah fóra. Jinak čekám na logo a to bude proklikávací. Ještě koketuju s myšlenkou udělat odkaz na stránky. Ale kdy to bude smiley ...

0 Citovat

ad 1) otviraji se mi nektere odkazy v clanku ve stejnem okne,prave proto pak nemuzu pracovat dal s textem
ad 2)odkaz na cestujlevne.cz - najedu si na cestujlevne.cz,prejdu na forum,procitam forum,no a pak kdyz se chci vratit na cestujlevne.cz,tak mi tu chybi odkaz,treba "domu" nebo tak.jeste je moznost,aby se diskuze otevirala v novem okne.

p.s.psal jsem ti zpravu,prisla?

0 Citovat

1) můžeš nadhodit některý příklad? Je možné, že občas zapomenu toto nastavit, jelikož se to musí dělat u všech odkazů zvlášť. Ale většina by měla být na novou záložku
2) cestujlevne.COM smiley cz tu propagovat nebudu.. Mrknu na to, určitě je to věc, která není od věci a osobně se mi dost zamlouvá smiley
3) přišla, ale jsem teď v zahraničí, takže odpovím až k večeru, kdy to bude aktuální smiley

0 Citovat

treba tady na foru se to otevira ve stejnym okne

0 Citovat

Tak to zatím nevím smiley

Každopádně to vyřešíš stisknutím kolečka u myši smiley

0 Citovat

ok,uz nebudu vyrypovat,me osobne to prijde hrozne nepohodlny,ze tu ctu treba nejaky cestopis,dnes konkretne o nedobrovolnem letu v business class,pak prejdu na komenty,tam kliknu na odkaz a ten se mi otevre v tomto okne,pres ten odkaz se proklikm nekam jinam a kdyz se chci vratit sem,tak musim znovu otvirat a hledt co uz sem cetl a co ne smiley stejne jako mi zde chybi banner pro navrat na cestujlevne.com z ktereho sem chodim,mozna by bylo praktictejsi aby se i diskuze(forum) po kliku na cestujlevne.com otevrela v novem okne.mozna jsem moc narocnej,ale me to prijde pohodlnejsi a praktictejsi smiley

0
7 reakcí