Prosím sem směřutje veškeré diskuse o tom: zda Covid existuje či ne zda je to jen chřipečka zda očkování nebo promoření zda lockdown nebo všechno otevřít zda opatření jsou prvním krokem k totalitě nebo k naší záchraně a tak dále V ostatních diskusích diskutujte Covidu pouze s konkrétní situací související s tématem serveru - cestováním. Pokud se tak objeví obecné Covid téma, požádejte je o přesun sem a přiložte odkaz. Děkuji  .

Covid obecné téma

Založil ve fóru Co se nevešlo

Pavel Planespotter napsal(a):

Ok, pak varianta, neockovany 60+ s cividem nebrat do nemocnic.

Lepší varianta, tebe nebrat do nemocnice s jakýmkoliv problémem, který si způsobíš nezodpovědným chováním, jestli to bylo  nezodpovědné, rozhoduje lidový soud.

Pojištění dál platíš!

 

0 Citovat

Pavel Planespotter napsal(a):

Ok, pak varianta, neockovany 60+ s cividem nebrat do nemocnic.

 
Proc  ? Ti lide za cely svuj zivot prispeli do zdravotniho systemu  vic nez dnesni fetaci , poradaci  bujarych  party  a to ani nemusim vyzdvihovat  kuraky ,alkoholiky  a kolik mladochu  se sotva oschlym ridicakem  v BMW  zatizi zdravotni system  a argumenty, ze se kazdy muze nechat naockovat  ,kdezto proti fetu a neschpnosti  za volanem vakcina neni  jaksi neberu  V takove rovine se pak da rict, proc by se mela vyplacet penze ,kdyz si kazdy ma  moznost  nasetrit 

A dobra nenapsal jsem to presne  s tou fyzickou kondici,  rekneme tedy celkova imunita  organismu a zase neberu argument o stesti ,pochopitelne se chovam urcitym zpusobem ,ale neni to o tom ,ze bych dodrzoval  ty jejich nelogicka  pravidla a  2 roky neni par dnu to se fakt stestim nazvat neda 

0 Citovat

JardaM napsal(a):

Upřímně doufám, že @mikir nikdy na vlastní kůži nezjistí, že fyzická kondice nemá nic společného s průběhem covidu. Přidružené nemoci a nadváha a obezita ano, ale čistě fyzická kondice ne.

@Pavel Panespotter: Popřípadě ať si platí pobyt v nemocnici, anebo alespoň nějakou 20% spoluúčast. Ale to by Ústavní soud shodil stejně jako nadstandardy.

 

Každý by se měl svobodně rozhodnout, zda se bude účastnit tohoto  "dobrovolného" očkování.

Měl by to probrat se svým lékařem, ten by ho měl seznámit ( pravdivě) s fakty, plusy a mínusy obou variant s ohledem na zdravotní stav.

Plošné očkování u takové nemoci, jako Covid, je nesmysl. Měl jsem ho dvakrát a podruhé jsem si toho málem nevšiml, poprvé, mírná teplota, kašel a na chvíli bez čichu. A to nejsem nejmladší!

Pro obézního čtyřicátníka může být vhodnější vakcinace víc, jak pro vitálního šedesátnika.

To trapné nucení k dobrovolné vakcinaci a znepříjemňování života neočkovaným, to považuji za nehoráznou frašku.

Škoda, že soudy jsou tak pomalé.

A spoluúčast na lékařské péči neočkovaných, nebo jejich neošetřovaní..to už je popření základních principů, na kterých je naše společnost postavená. Navrhnout to může jen člověk s nějakou duševní nemocí, případně někdo na drogách, případně kokot.

 

0 Citovat

Já slyšela, že na Covid teď nejvíc zabírá panák AdBlue po ránu a před spaním.

0 Citovat

Krakonoš napsal(a):

[citace="JardaM"]

Upřímně doufám, že @mikir nikdy na vlastní kůži nezjistí, že fyzická kondice nemá nic společného s průběhem covidu. Přidružené nemoci a nadváha a obezita ano, ale čistě fyzická kondice ne.

@Pavel Panespotter: Popřípadě ať si platí pobyt v nemocnici, anebo alespoň nějakou 20% spoluúčast. Ale to by Ústavní soud shodil stejně jako nadstandardy.

 

Každý by se měl svobodně rozhodnout, zda se bude účastnit tohoto  "dobrovolného" očkování.

Měl by to probrat se svým lékařem, ten by ho měl seznámit ( pravdivě) s fakty, plusy a mínusy obou variant s ohledem na zdravotní stav.

Plošné očkování u takové nemoci, jako Covid, je nesmysl. Měl jsem ho dvakrát a podruhé jsem si toho málem nevšiml, poprvé, mírná teplota, kašel a na chvíli bez čichu. A to nejsem nejmladší!

Pro obézního čtyřicátníka může být vhodnější vakcinace víc, jak pro vitálního šedesátnika.

To trapné nucení k dobrovolné vakcinaci a znepříjemňování života neočkovaným, to považuji za nehoráznou frašku.

Škoda, že soudy jsou tak pomalé.

A spoluúčast na lékařské péči neočkovaných, nebo jejich neošetřovaní..to už je popření základních principů, na kterých je naše společnost postavená. Navrhnout to může jen člověk s nějakou duševní nemocí, případně někdo na drogách, případně kokot.

 

[/citace]

 

Celý text super, poslední odstavec - TOP STROP!!!! :D ...líp bych to neřekla ani já! :)

0 Citovat

[citace="Peetee 247"]

Presne, viz JardaM. Vek je sam o sobě rizikový faktor. Tečka.  Člověk dostane covidovou pneumonii, postižení treba poloviny parenchymu plic, to ještě je ta lepší varianta.. Výborná kondice je super věc, pravděpodobně to přežije, asi neskončí na ventilatoru, 10 dnu na kyslíku v nemocnici se da vydrzet..ale.. zamavalo to s mnohem mladšími sportovci. Před nemocí denne 20 km na kole, 3 měsíce po nemoci s bidou vyjde bez zadychani dve patra..  ale tak kazdy ma cile jiné.. 

Btw když člověk nebyl několik let u lékaře hlavne uz v tom důchodovém věku, tak to vůbec není známka toho ze je urcite zdravý, ale jen ze nechodi na prevence a se*e na sebe.. presne ty civilizační choroby které jsou rizikovými faktory na všechno se rozvíjí pomalu a neboli

[/citace

Nemuzu souhlasit vek, neni v zadnem pripade sam o sobe rizikovym faktorem  Vozil jsem do Francie na lyze  do Tignes  70-80 lete dedky ,byvale atlety nebo jine byvale sportovce ,jasne tu 8 km cervenou sjezdovku nesjeli na jeden zatah ,nedelali obrakove oblouky v 70 km rychlosti  ,jeli tak, aby eliminovali  riziko padu, ale  ono telo ti samo nahlasi ,ze neni vse tak jak ma byt ,souhlasim,ze se to nekdy rozviji pomalu a neboli to ,ale drive nebo pozdeji ty priznaky  ze  neni vse jak ma byt  na povrch vyplavou  a vim o cem mluvim  ,pred 12 lety jsem mel rakovinovy nador v tlustem streve ,nastesti zapouzdreny , takze to nakonec bylo i bez chemosky a bez nasledku  jen 6 dnu v nemocnici a  3 mesice  nemocenska  ,mesic pred operaci  dva mesice po ni.... 

0 Citovat

Milý Ježíšku, jestli tady čteš ty Mikirovy bláboly, přines mu prosím pod stromeček jednoho Covida, ať už je konečně klid. Moc děkuji.

0 Citovat

floodland napsal(a):

Milý Ježíšku, jestli tady čteš ty Mikirovy bláboly, přines mu prosím pod stromeček jednoho Covida, ať už je konečně klid. Moc děkuji.

 

Tak tohle mohl napsat jenom totální kokot  ( s malým).

Já ti přeji, ať najdeš pod stromečkem trochu toho zdravého rozumu a hlavně, ať tě dneska neodnesou čerti. Rozhodně nečekej čokolády!

0 Citovat

floodland napsal(a):

Milý Ježíšku, jestli tady čteš ty Mikirovy bláboly, přines mu prosím pod stromeček jednoho Covida, ať už je konečně klid. Moc děkuji.

Mas smulu tady darky nosi Santa  a to uz v lete jeden ozrala v CR  na me kouka a rika hele Santa  kdy budou darky ,,,a sam sobe si ho nenadelim ,,,

A jak tak premyslim tak  me trosku Jarda zviklal ze ta fyzicka  nijak  na covid vliv  nema , myslim ze ma ,takze ani to neni blabol  Covid dostanu napadne mi plice .ale  je dost pravdepodobne ze se s toho vyhrabu lepe  nez,  40 lety  hospodsky povalec a pivar co jich da 12 za vecer 

0 Citovat

Krakonoš napsal(a):

[citace="floodland"]

Milý Ježíšku, jestli tady čteš ty Mikirovy bláboly, přines mu prosím pod stromeček jednoho Covida, ať už je konečně klid. Moc děkuji.

 

Tak tohle mohl napsat jenom totální kokot  ( s malým).

Já ti přeji, ať najdeš pod stromečkem trochu toho zdravého rozumu a hlavně, ať tě dneska neodnesou čerti. Rozhodně nečekej čokolády!

[/citace]

 

🔝🔝😁😁😁

Ty dneska jedeš sadu!! Jeden lepší komentář než druhej🙏😁

0 Citovat

 

floodland napsal(a):

Milý Ježíšku, jestli tady čteš ty Mikirovy bláboly, přines mu prosím pod stromeček jednoho Covida, ať už je konečně klid. Moc děkuji.

 

Krakonoš napsal(a):

Tak tohle mohl napsat jenom totální kokot  ( s malým).

Já ti přeji, ať najdeš pod stromečkem trochu toho zdravého rozumu a hlavně, ať tě dneska neodnesou čerti. Rozhodně nečekej čokolády!

+1

0 Citovat

Martin Vícha napsal(a):

Ale protože vakcinace může u mladých a děti způsobit jizvy na srdci ( myokarditida) a ty nejsou vidět, tak do nich tu vakcínu prostě napereme...

 

 

 


screenshot-2021-12-05-at-19-02-50-vojtech-gibis-facebook.png

0 Citovat

Přání otcem myšlenky? Navíc slůvko "zatim" je tam rozhodující... Zánět srdečního svalu (myokarditida) je zákeřné onemocnění. Často se projevuje jen mírnými nebo velmi obecnými příznaky, a proto zůstává po dlouhou dobu bez povšimnutí. V závažných případech však může způsobit vážné problémy a život ohrožující stavy.

Navíc, běžně se vyskytuje u 130 děti/1M a tady najednou ani jeden případ? Něco tady víc než smrdí...

0 Citovat

Našel jsem pro vás všechny skvělá skripta, objednávky kdyžtak můžeme řešit v soukromých zprávách:

@mirjur

@lma

@Krakonoš

@MV

@Kačka

@mikir


e-spike-1536x1536.jpg
aa-statistika-1536x1536.jpg
b-soudy-1536x1536.jpg
ab-hoaxy-1536x1536.jpg
a-capslock-1536x1536.jpg
l-nostalgie-1536x1536.jpg

0 Citovat

@MJ Jsi trapnějsí, než jsem si myslel. Takový kovidovy svázaček... 

 

0 Citovat

Martin Vícha napsal(a):

@MJ Jsi trapnějsí, než jsem si myslel. Takový kovidovy svázaček... 

 

 

+1

Jarda mi  už připadá jako člen nějaké sekty, jejíž součástí fakt být nechceš.

0 Citovat

Ano, spousta Čechů je obézních, s blbou imunitou, kašle na prevenci a nějaký zdravý styl života. Co s tím teď ? Dá se to změnit za měsíce ? Nedá. Takže holt je tu teď očkování, který může pomoci. Nemůže se celá republika točit kolem jedné skupiny. V Irsku to za mikira vyřešilo více jak 75% naočkovaných, takže si může vyskakovat. Tady to tak není. Tak jaký je jiný řešení, aby se ty nemocnice neplnily ?

0 Citovat

@MV: Tady je někdo už hodně podrážděný :D Píšu tady jak mi je už všechno jedno, jak bych všechny omezení a restrikce zrušil, ale jsem svazáček :D Jasně moc rád si rýpnu, ale to je tak všechno.

@Krakonoš: Očividně jsem ťal do živého :D Jako sorry, ale ty si použil Lidové soudy. A jestli nechápete nadsázku, humory, sarkasmus a ironii, tak vítejte na internetu :)

0 Citovat

Krakonoš napsal(a):

[citace="Martin Vícha"]

@MJ Jsi trapnějsí, než jsem si myslel. Takový kovidovy svázaček... 

 

 

+1

Jarda mi  už připadá jako člen nějaké sekty, jejíž součástí fakt být nechceš.

[/citace]

🔝😁😁😁😁

 

Když si představím, kolik musela dát ta knihovnička Jardovi práce, tak si přeji jediné - ať hustě nesněží a může jít třeba odhrabávat sníh 🔝😁 

A souhlasím - do tahle sekty fakt nejdu. To raději vyrazím do Krkonoš😁

0 Citovat

@JardaM: díky, snaha se cení! :-) ale asi už nemám čas to studovat...

0 Citovat

@mirjur: Dík, alespoň někdo to vzal s humorem, takže +1 :D

Každopádně není to můj výtvor, ale pobavilo mě to dneska hodně. Výtěžek jde na zdravotníky z Motola, kdybyste chtěli přispět.

https://www.mediar.cz/galerie-re...avotnikum/

0 Citovat

CESTUJI za KAČKU napsal(a):

[citace="Krakonoš "]

[citace="Martin Vícha"]

@MJ Jsi trapnějsí, než jsem si myslel. Takový kovidovy svázaček... 

 

 

+1

Jarda mi  už připadá jako člen nějaké sekty, jejíž součástí fakt být nechceš.

[/citace]

🔝😁😁😁😁

 

Když si představím, kolik musela dát ta knihovnička Jardovi práce, tak si přeji jediné - ať hustě nesněží a může jít třeba odhrabávat sníh 🔝😁 

A souhlasím - do tahle sekty fakt nejdu. To raději vyrazím do Krkonoš😁

[/citace]

 

Do Krkonoš! Na to říkám jo!

Konečně!!!

(Tady patří různé ty prosebné a srdíčkové smajlíky!)

0 Citovat

JardaM napsal(a):

@MV: Tady je někdo už hodně podrážděný :D Píšu tady jak mi je už všechno jedno, jak bych všechny omezení a restrikce zrušil, ale jsem svazáček :D Jasně moc rád si rýpnu, ale to je tak všechno.

@Krakonoš: Očividně jsem ťal do živého :D Jako sorry, ale ty si použil Lidové soudy. A jestli nechápete nadsázku, humory, sarkasmus a ironii, tak vítejte na internetu :)

 

No vždyť já se nezlobím ( srdíčko), ale nemám rád kazatele a takové ty církevní věci, co máte v covidovem náboženství. ( hlavička s úsměvem, srdíčko).

0 Citovat

Jardo, že Ti to za to stojí …

… jinak teda arogance některých zdejších alkoholiků a správců Národních parků je naprosto neuvěřitelná. 

A jenom malá poznámka, kterou někteří asi ani na miliontý pokus nepochopí. Plný nemocnice jsou problém, protože nejsou lůžka pro všechny. Nejen pro ty s covidem. Ale i pro účastníky dopravních nehod, pacientů po operacích a lyžařů z Krkonoš. Jestli jste v pohodě s tím, že zrušíme kovidária a necháme lidi umírat před nemocnicema potom, co přestanem nosit i ty blbý respirátory, kontaktujte svýho poslance. Ideálně toho z SPD. 

0 Citovat

Pavel Planespotter napsal(a):

Ano, spousta Čechů je obézních, s blbou imunitou, kašle na prevenci a nějaký zdravý styl života. Co s tím teď ? Dá se to změnit za měsíce ? Nedá. Takže holt je tu teď očkování, který může pomoci. Nemůže se celá republika točit kolem jedné skupiny. V Irsku to za mikira vyřešilo více jak 75% naočkovaných, takže si může vyskakovat. Tady to tak není. Tak jaký je jiný řešení, aby se ty nemocnice neplnily ?

To je fajn ze vis kolik je v Irsku naockovanych ,ja to nevim ,protoze to nesleduju ,ale dneska jsem byl na navsteve u Slovaku jsou z Kosic ,mohli by se podivat do sve rodne krajiny za 5 euro primym letem z Dublinu  jedna cesta ,,nepoleti  ,nejsou zvedavi na to, aby je na letisti nekdo otravoval  ,aby si uzivali  zakaz vychazeni , aby museli delat testy atd,,moji znami rodinka  v Dublinu taky Prahu vzdava na vanoce ,ale dulezitejsi je neco jineho  diskuze u doktora chces ockovat proti chripce ,ne nechci  ok zadny problem,  chces treti davku covidu  chci  ok , nechci  taky zadny problem a o tom to je .....

Kdyz bylo ve Vidni  40000 demonstrujich proti covidu  zmensi se pocet nakazenych ? Nezmensi , Kdyz je  v Bruselu  8000 demonstujich , ( podruhe , poprve bylo 30000 )zmensi se pocet nakazenych ? Nezmensi  A kdyz je ve Vidni i v Bruselu  rozprasi  peprakem a vodnmimi dely  ,zmensi se pocet nakazenych ? Nezmensi ,,Taze ma to rozprasovani a rozhaneni smysl ? Nema a byly by nejake demonstrace  ,kdyz by ty vlady nevymyslely  porad do kola resrikce ? Nebyly a o tom to je 

A jen takova jedna  zverejnena informace  ne z Irska ale z CR 

https://zlatyspendlik.cz/fakta24...avni-soud/

Usudek necht si udela kazdy sam 

0