Prosím sem směřutje veškeré diskuse o tom: zda Covid existuje či ne zda je to jen chřipečka zda očkování nebo promoření zda lockdown nebo všechno otevřít zda opatření jsou prvním krokem k totalitě nebo k naší záchraně a tak dále V ostatních diskusích diskutujte Covidu pouze s konkrétní situací související s tématem serveru - cestováním. Pokud se tak objeví obecné Covid téma, požádejte je o přesun sem a přiložte odkaz. Děkuji  .

Covid obecné téma

Založil ve fóru Co se nevešlo

No podle toho, jak se za poslední dva dny zmnohonásobila četnost výjezdu sanitek, co mi blikají za oknem, tak bych řekl, že to za chvíli dojde i těm největším popiračům...

0 Citovat

Mě by teda zajímalo, proč naočkovaný člověk s negativním testem nemůže vyjet na kole mimo katastr své obce, to už je fakt na hlavu.

0 Citovat

Leoš Literák napsal(a):

lma - více mrtvých než chřipka za deset let. 

V naší rodině to svinstvo chytli jen dva lidé, manželé 70+. Po týdnu vážného průběhu oba skončili v nemocnici. Jejich syn průběžně popisoval průběh. Nejvíce deprimující jsou vlny, kdy se střídá zlepšení se zhoršením a není vidět konce. Po dvou třech týdnech v nemocnici oba propustili domů. Paní dovezli na kontrolu na plicní a ukázalo se, že stále má zápal plic. Prostě chřipka, viď?

Jen dva a přežili? To žijete někde v Antarktidě? Tady v okolí v každém domě někdo zemřel, i z okolí ze známých. A to se to teprve rozjíždí. 

0 Citovat

Ahmad Masúd napsal(a):

[citace="Leoš Literák"]

lma - více mrtvých než chřipka za deset let. 

V naší rodině to svinstvo chytli jen dva lidé, manželé 70+. Po týdnu vážného průběhu oba skončili v nemocnici. Jejich syn průběžně popisoval průběh. Nejvíce deprimující jsou vlny, kdy se střídá zlepšení se zhoršením a není vidět konce. Po dvou třech týdnech v nemocnici oba propustili domů. Paní dovezli na kontrolu na plicní a ukázalo se, že stále má zápal plic. Prostě chřipka, viď?

Jen dva a přežili? To žijete někde v Antarktidě? Tady v okolí v každém domě někdo zemřel, i z okolí ze známých. A to se to teprve rozjíždí. 

[/citace]

My zijeme na Antarktide, zatim to v pribuzenstvu nikdo nemel, ani nikoho neznam, kdo by skoncilv nemocnici, zatim.

0 Citovat

S tím právem je to těžké. Aby pak správni soud v přezkumu pokuty (pokud se někomu bude chtít soudit) neshledal nařízení nebo opatření za neodůvodněná (což je pro ně typické) nebo vydané na základě nepříslušného zákona (klasický souboj mezi krizovým zákonem a zákonem o ochraně zdraví).

0 Citovat

Manželka má v práci spoustu těžkých případů, ať už kolegů nebo jejich rodiny. Nebýt na home office, už bych jej chytil od kolegů nejméně třikrát. Ale jinak se mě rodině vyhýbá, naštěstí.

Nálepka popírač je naprosto přesná. Někteří lidé se vědomě rozhodli popírat realitu, protože se s ní nesmířili. Žádné argumenty je nepřesvědčí. Leda emocionální šok - když se těžký průběh jich dotkne osobně. Ale četl jsem o případu, kdy popírači umřel na Covid bratranec, ale stejně nezměnil názor.

Kolik desetiletí kuřáci popíralí škodlivost cigaret. Nebo globální změnu klimatu. A v druhém případě ještě dlouho budou. Souhlasím s Jobem: marnost nad marnost.

0 Citovat

Leoš: Souvisí to s tím, co jsem psal na předchozí straně. Lidi už jsou nasraní z toho, jak dlouho to trvá, a nic se neděje. Vláda je připosraná udělat nezbytné kroky. Lockdown, co vyhlásili, je opět nedostatečný a zase bude několikrát prodloužen. To už je pomalu na sebevraždu. A nebo se přestěhovat kamkoliv jinam.

0 Citovat

+1

0 Citovat

dobry clanek: https://echo24.cz/a/SCnKk/babiso...u-nezbrzdi

0 Citovat

Leosi  nesmirit se s realitou znamena  slepe poslouchat  kohokoliv ?  Treba jsem  dneska  videl   na DVTV rohovor systemoveho inzenyra Ludwiga  kde se v nadpisu pise  o tom ,ze cim dele bude Blatny ministrem  , tim bude vic mrtvych 

Ac se domnivam ,ze Blatny je velice spatny ministr zdravotnictvi ,tak Ludwiga povazuju za naprosteho silence ,stejne jako mnohe dalsi  co  se zviditelnuji katastrofickymi scenari 

A popirac nemusi znamet to ,ze si ten dotycny mysli ze Covid neexistuje , ale popirac muze byt i ten co pres mrtve a tu realitu vidi  vsechny  ty restrikce jako jeden velky nesmysl .. a svym zpusobem podvod na  obycejne lidi 

Jsem 100 % popirac a vsechno bych rozvolnil a otevrel ,neverim ,ze by bylo o tolik vic mrtvych nez  bude se vsemi temi restrikcemi 

0 Citovat

mikir napsal(a):

Jsem 100 % popirac a vsechno bych rozvolnil a otevrel ,neverim ,ze by bylo o tolik vic mrtvych nez  bude se vsemi temi restrikcemi 

Naprostý souhlas ! +1

Nouzový stav a vše co z toho vyplývá je jen vysoká politická hra a profit z toho má úzká skupina lidí stojící v pozadí ! Ale to samozřejmě na TV Nova a pod. neřeknou ,tam budou jen báchorky o kolabujícím zdravotnictví atd.

0 Citovat

Je super, ze jsou mezi námi géniove, kteří do toho vidi a nám hloupým vysvetli, jak to ve skutečnosti je, včetně toho, ze plne nemocnice jsou bachorky. Diky ze nam otvírate oci!

0 Citovat

Tomuhle názoru s politikou vůbec nerozumím. Covid ničí politiky u moci. Stál Trumpa druhé období, očividně ubere tak 10% Babišovi. Matovič je za blázna, atd. Proč by se dobrovolně vládnoucí strany takhle ničili? Kvůli pár zkorumpovaným zakázkám? To je přece lepší vládnout další období.

0 Citovat

Tak to vis, to už v tech konspiracnich hromadných mailech nepíšou, protože jejich adresáti se k takové uvaze již nedostanou, takže není třeba.

0 Citovat

https://www.seznamzpravy.cz/clan....seznam.cz

A na hříšníky zavolat zásahovku ..

Školení jak zasahovat proti dětem by mohli mít na starost ty dva ostří hoši z Berouna ..

0 Citovat

Jardo +1. Většina hoax se dá vyvrátit otázkou co by z toho účastníci měli? Třeba že doktoři mají léky na rakovinu, ale z nějakého důvodu, který jsem nepochopil, to tají. Můj soused doktor umřel na rakovinu po padesátce - tomu se říká oddanost farma lobby!

0 Citovat

Návrh pro lma a Mikira: co kdybyste šli dobrovolničit na týden do nemocnice? Když ten Covid je chřipečka, tak to přece musí být pohodička, ne? Sestřičky nahánějí bezdomovce, aby měli jak zaplnit lůžka a mohli brát obří příplatky. Doktoři jen pijí kafíčko. Určitě byste si tam odpočinuli a získali důkazy pro svá tvrzení. Jděte do toho a otevřete mám oči!

0 Citovat

Bohužel já mám svojí práci a na pití kafíček v nemocnici opravdu nemám čas!

0 Citovat

lma napsal(a):

[citace="mikir"]

Jsem 100 % popirac a vsechno bych rozvolnil a otevrel ,neverim ,ze by bylo o tolik vic mrtvych nez  bude se vsemi temi restrikcemi 

Naprostý souhlas ! +1

Nouzový stav a vše co z toho vyplývá je jen vysoká politická hra a profit z toho má úzká skupina lidí stojící v pozadí ! Ale to samozřejmě na TV Nova a pod. neřeknou ,tam budou jen báchorky o kolabujícím zdravotnictví atd.

[/citace]

A ty si ty prášky nevezmeš a nevezmeš.

0 Citovat

Mam obavy,ze to ceskej "Bergamo" je otazka tydne,max dvou....  https://www.novinky.cz/koronavir...i-40352280

0 Citovat

lma napsal(a):

Bohužel já mám svojí práci a na pití kafíček v nemocnici opravdu nemám čas!

Z toho, co sem píšeš tipuju, že to bude jistě nejaká podobně záslužná práce vyžadující vysoké intelektuální výkony.

0 Citovat

lma napsal(a):

Ale to samozřejmě na TV Nova a pod. neřeknou ,tam budou jen báchorky o kolabujícím zdravotnictví atd.

A rychle to šiřte, než to smažou... 😫

0 Citovat

richard.pastorek napsal(a):

Mam obavy,ze to ceskej "Bergamo" je otazka tydne,max dvou....  https://www.novinky.cz/koronavir...i-40352280

osobně jsem o tom přesvědčen. Ve firmě se celkem dost dodržují všechny nařízení, rozestupy, respirátory, dezinfekce atd. Nikdy se tady covid nerozšířil. Teď ale, s britskou mutací, to proletělo jako stepní požár. Během týdne prakticky 2/3 osazenstva pozitivní. A co horší, prakticky všichni jsme ještě nakazili rodinné příslušníky...

0 Citovat

Proč lidé odmítají věřit nepříjemným faktům.

https://www.propublica.org/artic...e-pandemic

0 Citovat

Leoš Literák napsal(a):

Návrh pro lma a Mikira: co kdybyste šli dobrovolničit na týden do nemocnice? Když ten Covid je chřipečka, tak to přece musí být pohodička, ne? Sestřičky nahánějí bezdomovce, aby měli jak zaplnit lůžka a mohli brát obří příplatky. Doktoři jen pijí kafíčko. Určitě byste si tam odpočinuli a získali důkazy pro svá tvrzení. Jděte do toho a otevřete mám oči!

Tenhle nesmysl čtu často. Zkoušel jsi to? Co jsem se díval já, tak o lidi bez zdravotnického zázemí nemají dost často zájem.

0