Prosím sem směřutje veškeré diskuse o tom: zda Covid existuje či ne zda je to jen chřipečka zda očkování nebo promoření zda lockdown nebo všechno otevřít zda opatření jsou prvním krokem k totalitě nebo k naší záchraně a tak dále V ostatních diskusích diskutujte Covidu pouze s konkrétní situací související s tématem serveru - cestováním. Pokud se tak objeví obecné Covid téma, požádejte je o přesun sem a přiložte odkaz. Děkuji  .

Covid obecné téma

Založil ve fóru Co se nevešlo

Sakra, kde všichni berete ty informace o věku zdejších diskutujících. Mikir má přes 60, Jarda je mladý kluk. Aby to nebylo jak v tom dokumentu "V síti"  :-))) 

0 Citovat

Rád čtu hezké cestopisy od Kateřiny a děkuji za ně.

U ní nejde o názor na covid, ale o to, jak ji kdo adoruje a dává to také patřičně najevo - ideálně se s ní vyfotit :-). Podle toho reaguje na všechny příspěvky. Už jsem to chtěl napsat dříve, ale po přečtení posledních 50 příspěvků jsem už nevydržel :-) 

0 Citovat

tramin napsal(a):

Sakra, kde všichni berete ty informace o věku zdejších diskutujících. Mikir má přes 60, Jarda je mladý kluk. Aby to nebylo jak v tom dokumentu "V síti"  :-))) 

Mikir to opakovane vykládal sám, kolik mu je a Jarda taky několikrát říkal, že studuje PF a píše aktuálně diplomku, takže i bez sítě:)

0 Citovat

Jasně, to vím. Já jen, že v tom dokumentu taky 25ti letá říká :"a nevadí, že je mi 12". To jen tak pro odlehčení v nelehké době...

0 Citovat

To byste se všichni divili, kdyby se z Mikira vyklubala sexy 20ka 90-60-90....

0 Citovat

@tbu

Ted jsi uhodil hřebíček na hlavičku :-). Ale i možná to nadměrné pití na cestách, při té frekvenci poslední doby, už se začíná projevovat. Přece jen ten poslední příspěvek tomu napovídá. Já si počkám, až se zase začne létat a pak obnovím svou aktivitu ve zdejších diskuzích. Dnes se mi totiž prakticky nikdo nezobrazuje. A ztrácet čas vysvětlováním faktů někomu, kdo na to jednoduše intelektuálně nemá, nebo je jen sobecký jedinec, takový jájínek jako je Katka, nemá smysl. Každopádně přidávám tímto naši dvorní spisovatelku k jejímu Fanklubu mezi skryté.

 

0 Citovat

niemandos: Ale předpokládám, že jsem píchl do vosího hnízda a řada zdejších členů mi to dá sežrat :-)

 

0 Citovat

Ok, tak až mi mikir pošle do soukromých zpráv dick pic, tak definitivně končím :D 

K tomu ostatnímu co píšete, proto jsem taky v noci zmiňoval, že mi je podezřelé, že tu je tolik lidí adorujících Kačku a její názory a zároveň hejtující covid téma najednou. V neděli ve dvě ráno, tak určitě.

0 Citovat

@tbu

Z toho bych smutný rozhodně nebyl :-).  Z těch, co sem chodí pravidelně, tak to není řada, ale tak 5-6 jedinců. Ale musel bych ten svůj seznam skrytých spočítat :-). Ale pravda, dohromady tvoří půlku všech příspěvků v posledním roce. Padrino dává čtvrtinu a pak ten zbytek.

0 Citovat

Jarda napsal(a):

Ok, tak až mi mikir pošle do soukromých zpráv dick pic, tak definitivně končím :D 

K tomu ostatnímu co píšete, proto jsem taky v noci zmiňoval, že mi je podezřelé, že tu je tolik lidí adorujících Kačku a její názory a zároveň hejtující covid téma najednou. V neděli ve dvě ráno, tak určitě.

 

Tak kolem druhé ráno tady psal  kromě tebe, Proky a Libor,  což je  přesně naopak, než píšeš.

Je to podezřelé, já  ti  už ani nevím..:)

Cestujte, choďte do lesa, chovejte se slušně!

Kdyby vám tady přestal psát Mikir, fórum přijde o podstatnou část příspěvků,  mám pocit, že většina textů je už Mikir a reakce na něj. Koho nebaví, ať jej nečte a ignoruje ho, ale tu skupinku, která se předhání, kdo ho víc urazí...i když napíše něco úplně normálního, tu moc nechápu.

 

A Kačka, tvl pánové, přiznejme si to, bez ní by tu byla úplná nuda!  V covidove době jezdí víc, než dříve, a hezky napsaný cestopis tady bouchne pomalu co dva týdny. .. 

 

 

 

 

 

 

0 Citovat

Krakonoš napsal(a):

A Kačka, tvl pánové, přiznejme si to, bez ní by tu byla úplná nuda!  V covidove době jezdí víc, než dříve, a hezky napsaný cestopis tady bouchne pomalu co dva týdny. .. 

Bez ní bys tu kazdopadne ty neměl o čem psat. O, říkejme tomu slusne, adoraci Katky je drtivá většina tvých příspěvků tady. 

Ještě bych teda byl rad, aby jsi tady odcitoval něco normálního, co napsal mikir a následné urážky reagujici na jeho normální příspěvek.

0 Citovat

Zajímavý článek reagující na současnou hysterii, nesmyslné nařízení a podobně. A to od člověka, který rozhodně má odbornou způsobilost mnohonásobně vyšší, než máme tady. Netvrdím, že musí mít ve všem pravdu, ale je to každopádně hodné přečtení.

https://hlidacipes.org/lukas-pol...ina-vadit/

0 Citovat

Z celé té záplavy komentářů jsem si zapamatovat jedinou asociaci. Kateřina: zdejší covid sekta. 

Zajímalo by mě, zda si skupina odpůrců opatření a popíračů Covidu fakt myslí, že druhá strana si libuje v opatřeních. Mě Covid a opatření také se*ou a těším se, až zmizí. A právě proto dodržuji opatření a chráním se, abych svou špetkou přiblížil potlačení viru. A taky, protože mě štve, když umírají desítky tisíc lidí a často zbytečně. Odpůrci a popírači naopak současnou situaci prodlužují a to i mi.

0 Citovat

Přesně tak, ještě jsem neviděl příspěvek Krakonoše, ve kterém by nebyla zahrnuta adorace Kačky. Začíná to být dost úchylné. Ale není jediný,

@Krakonoš: Reakce na mikira klesla na minimum, bavíme se tady mezi sebou úplně o jiných věcech. Ty tady prostě normálně bezostyšně lžeš, neuvěřitelný, Zajímalo by mě spíš, kolik uživatelů sem přestalo za ty roky kvůli němu chodit. Já když jsem před 2 lety poprvé přišel na cestujlevne a viděl jeho nesmyslné příspěvky plné gramatických chyb, které absolutně nesouvisely s tématem, považoval jsem ho za trolla. Než mi to ostatní uživatelé vysvětlili. A o jeho neslavné konci na konkurenčním webu, kde se s ním vyloženě nesrali, tu bylo také napsáno dost. Takže určitě je chyba v nás ostatních nebo v něm? Áááale o co se tu snažím, ignor, další...

Ano Leoši, ani za rok si to ti lidi neuvědomili. Že my si v těch opatřeních nelibujeme, ale dodržujeme je, aby to bylo co nejrychleji za námi a my mohli mimo jiné začít i cestovat. Ne, teď jsme tu za covid sektu, která odrazuje lidi od cestování a nadává jim.

0 Citovat

Jarda napsal(a):

Áááale o co se tu snažím, ignor, další...

Vidis, jak je to jednoduché a jak ti to uleví:)

0 Citovat

eremi napsal(a):

[citace="Krakonoš"]

A Kačka, tvl pánové, přiznejme si to, bez ní by tu byla úplná nuda!  V covidove době jezdí víc, než dříve, a hezky napsaný cestopis tady bouchne pomalu co dva týdny. .. 

Bez ní by jsi tu kazdopadne ty neměl o čem psat. O říkejme tomu slusne adoraci Katky je drtivá většina tvých příspěvků tady. 

[/citace]

 

Eremi!  Tobě je to líto,  nebuď smutný, rád  i tobě napíšu něco hezkého, ale jdeš na to špatně, zkus  třeba napsat nějaký  zajímavý cestopis, upeč  třeba chleba a já ti to pochvalím. 

Ale cestopis z Krkonoš, ten je tu jen jeden a napsala ho ona, nemůžu jinak. To snad chápeš.

A Krkonoše, lesy, příroda, být venku, to je to nejlepší na imunitu i psychiku, je tady krásně. Roušky venku tady nikdo nenosí a vrátila se nám zima, Covid, tady v horách už není téma. Přijeď.

 

 

 

 

0 Citovat

Leoš Literák napsal(a):

Zajímalo by mě, zda si skupina odpůrců opatření a popíračů Covidu fakt myslí, že druhá strana si libuje v opatřeních. 

No, někteří "z druhé strany", si současnou situaci dost užívají, ne že ne. Neříkám, že jsou zde na CL, spíše je potkávám v reálném životě. Popírač Covidu nejsem, odpůrce apriori všech opatření také ne. To ovšem neznamená, že budu bezmyšlenkovitě schvalovat veškeré i idiotské, opatření. Typické je třeba to nošení roušek. Dokážu chápat jejich nošení v uzavřených prostorách, v davu na ulici. Ale když jdu v noci po liduprázdné ulici? Přesto se najdou noční kuřáci na balkoně, co na 50 metrů pořvávají, že zavolají policii. Ne, že by mi to vadilo, 99% policistů jsou normální, maximálně vyzvou k nasazení, to na těch pár sekund, než odjedou udělám a jsme spokojeni všichni. Nebo ten zákaz překročení hranic okresu. Na svou chalupu na samotě, která je 2km od hranic okresu bych "správně" nesměl (ne, to opravdu dodržovat nebudu), ale v práci se potkávám s lidma z 2-3 okresů + Polska (a to nemluvím o řídících kamionů z celé Evropy)...

0 Citovat

Michal napsal(a):

Moje předpověď pro rok 2021:

Obětujme Velikonoce pro záchranu jara, jaro pro záchranu léta, prázdniny pro záchranu nástupu dětí do škol, podzim pro záchranu Vánoc a vzdejme se lyžování pro záchranu jara. S očkováním vydržme než přijde víc vakcín a pak vydržme než přeočkujeme rizikové skupiny.

Vystihnuto naprosto přesně a potvrzuje to i dnešní titulek ČTK :

Hamáček : Opatření zafungovala ,je potřeba ještě vydržet.

Jinak tu noční debatu ani nemám moc chuť nějak komentovat ,tady se vytváří určitá klaka co má vždycky pravdu,všechno ví,všechno zná a ti co mají jiný názor jsou blbci což shrnuje věta od Prokyho :  "Není to jednoduché, neustále vyvracet nesmysly."

No nic příští víkend už má být jarní počasí .tak si jdu naplánovat nějaký alespoň jednodenní výlet po ČR.

0 Citovat

Martin Vícha napsal(a):

Zajímavý článek reagující na současnou hysterii, nesmyslné nařízení a podobně. A to od člověka, který rozhodně má odbornou způsobilost mnohonásobně vyšší, než máme tady. Netvrdím, že musí mít ve všem pravdu, ale je to každopádně hodné přečtení.

https://hlidacipes.org/lukas-pol...ina-vadit/

 

Jakmile se někdo začne ohánět obecným blahem, tak je to cesta do pekel. O to víc mě překvapilo, že třeba i koalice ODS, KDU-ČSL a tý třetí bezvýznamný strany má jako první větu v programu obecné blaho

0 Citovat

Na druhou stranu pokud tady každý každého bude blokovat a ignorovat, jak se to tu poslední dobou rozmáhá, za chvíli tu bude mrtvo a ani o cestování se nikdo nic nedozví. Stejně tady píše tak 10-15 hlavně "služebně" starších členů s jedním názorem a tak 10 oponentů a ostatních 20000 členů nebo kolik to tu má nepíše vůbec nebo se ozvou jednou za rok s dotazem mimo mísu. 

Nikoho neblokuju a nebudu, díky tomu jsem si s velkým zájmem přečetl včerejší noční diskuzi a všem přispěvovatelum děkuju.

0 Citovat

Nieco pre bojovnikov, ffp2 uradovalo v priamom prenose

https://m.topky.sk/cl/10/2081833...er-odpadol

0 Citovat

Uff to teda ziram ,uplne tsunami  co se tu rozjelo ,nevim s ktere strany zacit , rozhodne ale nebudu odpovidat vsem a na vsechno 

Jako zasadni vidim jednu vec ,nikdy jsem nerekl ,ze covid neexistuje ani ze na nej nikdo neumira ,nezlehcuju ho, ale nebudu z nej hystercit ani kdybych ho sam dostal ,nebo mel problem nekdo s me rodiny  Ano prebiram a davam zde odkazy z medii a  vim ,ze media musi napsat bombasticky nadpis, aby to zaujalo .ale nemyslim ,ze by psali uplne neco co neni  problemem vsech  obycejnych  lidi  a tam proste neuhnu v nazoru a nebudu tleskat neproverenym vakcinam .nesmyslnym testum  i vsem ruznym restrikcim ,ktere nic neresi ,neuhnu ani v nazoru na rousky a respiratory ,chapu ,ze vsechny tyhle opacne nazory zvedaji ty na druhe strane barikady ze zidle 

Musim se smat jak se tu pise ,ze me skoro uz nikdo necte  a najednou je  tu xstrankova  rezba mezi temi co me haji (za to dekuji ) a temi kdo me castuji jen urazkami a vlastne  jsoou jak kafomlynek  ,ktery mi sami vycitaji -) 

Pobavilo me hodne prispevku .bylo by to na dlouhe psani,  kdyz bych je vsechny rozebiral ,jen napisu Jardo s AL me nikdo nevyhodil nikdo se mnou zadny kratky proces neudelal ,opakujes to po nekolikate , sam jsem se rozhodl ze mi to jejich kastovni forum nesedi ,ze ze sebe delaji vic ,nez je zdejsi CL, mrknu tam  podivam se na letenky a vic me tam nepritahuje , tady je to proste ziva nazorova diskuze  a ac jsem byl spise odpurce  toho cokoliv moderovat  a omezovat ,a nelibi se mi ani samozvany nikym nezvoleny sef  ,musim uznat , ze sjednoceni do jednoho vlakna  ma sve klady 

Dalsim takovym bodem v te hadce tady bylo moje cestovani  ,nejsem frustrovany ,nejsem cholericky  ,nevytoci me irske restrikce ,ovsem jsem netrpelivy  a tleskam kazde demonstraci co tady je  protoze jsou  tady hlasky ,podobne tem anglickym ,ze nemaji Irove pocitat s letni dovolenou v zahranici a to rozhodne akceptovat nebudu a pri prvni rozumne prilezitosti ten jejich nesmysl nejak obejdu  Ted opravdu nikam necestuju ,pokud nepocitam  mou cestu na nakup do lidlu ,dokonce ani k mori na plaz jsem si  radeji netroufnul i kdyz jsem tu uz mel na kratasy 

Tohle CR zavidim ,protoze tam se porad da vycestovat  jak dokazuje Katka  a dalsi  

No a na zaver jeste jednu vec  Zdisa neni zcela urcite Navaja , Zdisa mi psala na SZ ze obdivuje mou trpelivost  ,proc pry se tady na to nevykaslu ,kdyz me  porad jista skupina urazi , Navaja by mi tohle nenapsal ,jednou se tusim do me dost obula  kdyz jsem jaksi neumyslne  znevazoval jeji  soustavne cestovani do Izraele  jak tam ma plno pratel a jak je to skvela zeme ..pokud se tu tedy vytratila , tak mozna ze odletela do Izraele a nema potrebu sem psat 

No a neda mi jeste abych  nepodekoval Krakonosovi i Katce  ,kteri se pricinili a nadzvedli ze zidle  tech  par stalych mistru sveta , co si osvojili  mit svou nezlomnou pravdu ve vsem  a nyni zcela znectili  i  oblibenkyni a  mistryni  cestopisu, dokonce  pry bylo vic alkoholu nez jindy -))  Myslim,ze jak Krakonos tak Katka si za sve neohrozene nazory zaslouzi pochvalu 

Preju vsem i mistrum sveta co me nebudou cist  pekny den a at vam Honcova  predpovi  konecne nekdy pocasi jake opravdu bude  -)) 

0 Citovat

Lukeo napsal(a):

[citace="Martin Vícha"]

Zajímavý článek reagující na současnou hysterii, nesmyslné nařízení a podobně. A to od člověka, který rozhodně má odbornou způsobilost mnohonásobně vyšší, než máme tady. Netvrdím, že musí mít ve všem pravdu, ale je to každopádně hodné přečtení.

https://hlidacipes.org/lukas-pol...ina-vadit/

 

Jakmile se někdo začne ohánět obecným blahem, tak je to cesta do pekel. O to víc mě překvapilo, že třeba i koalice ODS, KDU-ČSL a tý třetí bezvýznamný strany má jako první větu v programu obecné blaho

[/citace] Zvláště, pokud jsou to šiřitelé té jediné, správné ( chápejme jejich) pravdy...

0 Citovat

Ano, epidemiologicky je spousta nařízeních dementních. Riziko nula. Ale známe se. Kde je padesátka, jezdíme 60-70. Když chtějí snížit rychlost, dají 30, aby většina lidi jedila míň než 50. A předpokládám, že mnohé opatření jsou stejného psyhologického charakteru -  raději míň výjimek, ať je šance, že si je lidé nebudou vykládat příliš volně. Méně kreativních ošulování pravidel a mohla být volnější. A zase tím trpíme všichni.

0 Citovat

Leosi tohle jsem ti uz jednou vysvetloval , das les dopravnich znacek a zakazu  ,tak casem se prestanou dodrzovat i ty podstatne ,takze opacny psychologicky efekt  ,nez ,kdyz by dali  jen par ,tech opravdu dulezitych 

0