Prosím sem směřutje veškeré diskuse o tom: zda Covid existuje či ne zda je to jen chřipečka zda očkování nebo promoření zda lockdown nebo všechno otevřít zda opatření jsou prvním krokem k totalitě nebo k naší záchraně a tak dále V ostatních diskusích diskutujte Covidu pouze s konkrétní situací související s tématem serveru - cestováním. Pokud se tak objeví obecné Covid téma, požádejte je o přesun sem a přiložte odkaz. Děkuji  .

Covid obecné téma

Založil ve fóru Co se nevešlo

Zajímalo by mě mikire, jestli by jsi mluvil stejně, kdyby Ti na to umřelo pár kamarádů. Věkově už na to jsi. Znal jsem 3 lidi, kteří umřeli ve věku 45-50 let a neměli žádnou rakovinu nebo něco jinýho. Možná by Tě ten odboj pak přešel. Jednomu to třeba přitáhla dcerka ze školky.

0 Citovat

:-(

0 Citovat

Ve věkové skupině 45-54 let zemřelo doposud 548 lidí, což jsou 2 % z celkového počtu úmrtí. Největší podíl má stále věková skupina 75-84: 37,8 %. 
Tím nechci nijak snižovat Pavlovu ztrátu, a každé zbytečné úmrtí je hrozné, jen to ve věku do cca 50.let naštěstí stále není u Covidu tak běžné.

0 Citovat

Dnes po šesti týdnech od registrace byla moje mamka (74...táta stejný věk pořád čeká) na očkování v ČB........ musím říci ,že to tam mají dobře vyřešené a odsejpá to ,žádné zmatky vše funguje čas seděl skoro na vteřinu ,očkuje se  Pfizerem.

To očkovací centrum má velký potenciál a být dostatek vakcín ,tak je do léta hotovo repektive kdyby měl Sputník štempla tak je určitě hotovo!

Zítra končí ten nesmysl s okresy a otevírají se některé školy - sestra má dceru (2 třída) a holku samozřejmě za podmínek testování a roušek do školy nepošle!

0 Citovat

Přidávám se k tomu, že je to hrozné, ale naštěstí ne běžné. V téhle skupině se brzy bude mnohem víc umírat na zanedbanou péči. To ale pro média nebude téma, protože přímá souvislost se bude těžko prokazovat. Čili všem doporučuju dobře se hlídat a nenechat se doktory odbýt.

0 Citovat

Chce to hlavně nezanedbávat prevenci - já si hned po ránu dávám štamprli aby vypálila Covid a to do obou nohou. Další lahvinku otvírám po obědě a až do večera dodržuji pitný režim a stálou hladinku alkoholu. Covid se toho zalekne a místo na mě skočí na někoho s méně odolným organismem. 

0 Citovat

Naděžda zcela výjimečně +1 :-)

0 Citovat

lma napsal(a):

Dnes po šesti týdnech od registrace byla moje mamka (74...táta stejný věk pořád čeká) na očkování v ČB........ musím říci ,že to tam mají dobře vyřešené a odsejpá to ,žádné zmatky vše funguje čas seděl skoro na vteřinu ,očkuje se  Pfizerem.

To očkovací centrum má velký potenciál a být dostatek vakcín ,tak je do léta hotovo repektive kdyby měl Sputník štempla tak je určitě hotovo!

Zítra končí ten nesmysl s okresy a otevírají se některé školy - sestra má dceru (2 třída) a holku samozřejmě za podmínek testování a roušek do školy nepošle!

Naši 70+ jdou na druhou davku ted ve ctvrtek Kadaň (Pfizer). 
Já mám 1. a 3. tridu, jdou az za tyden, do skoly je poslu, uvidim, jak to bude probihat. Vzhledem k tomu, ze jsem s malymi prestavkami rok doma, bych se rada podivala do prace. Distancni vyuka nepojede, kdyz je prezencni, vyucovani doma mam uz dost🙄. 

0 Citovat

andreko - tak táta dostal sms právě teď takže jde ve čtvrtek a druhá dávka 27.5.

Ségry malá roušku nosit nechce.....to by tedy nebyl problém je to malá vesnická škola (malotřídka) a rozumný učitel tj. na roušce se netrvalo,ale to testování rozhodně NE respektive kdoví jestli se vůbec bude učit jelikož většina rodičů tam za těchto podmínek děti poslat nechce.

0 Citovat

lma napsal(a):

andreko - tak táta dostal sms právě teď takže jde ve čtvrtek a druhá dávka 27.5.

Ségry malá roušku nosit nechce.....to by tedy nebyl problém je to malá vesnická škola (malotřídka) a rozumný učitel tj. na roušce se netrvalo,ale to testování rozhodně NE respektive kdoví jestli se vůbec bude učit jelikož většina rodičů tam za těchto podmínek děti poslat nechce.

Ehm, s takovým přístupem tak ať si je radši nechají doma. Už jsem psala, jak je k smíchu, že někteří rodiče se tváří, že jejich harantů se virus netýká.

0 Citovat

Dá se to číst i obráceně: děti nenosí roušky, škola neočkoje =>  rodiče tam nepustí děti.

0 Citovat

A preto treba ist do ulic ako v nemecku, kde pozaduju tvrdy lockdown. Zero covid 

0 Citovat

Takový nízkalorický Covid Zero by mohl být hit...

0 Citovat

vlasta.16kralova napsal(a):

Zná někdo podmínky cestování do Turecka pro cestující již očkované proti kovidu?

Zatím stejné jako pro neočkované.. 

0 Citovat

@baca12

Včera to byla v Berlíně masová akce, zúčastnilo se asi 25 lidí :-) 

0 Citovat

https://www.novinky.cz/veda-skol...u-40356578

doufam ze uz na tom Ustavni soud pracuje ...mel by se najit reditel skoly spolu z rodici  kdo se proti tomuhle zverstvu postavi ,,, deti do skoly bez rousek a bez testovani ! jinak ani nahodou 

a jeste dalsi dukaz kam se ubira cesta CR   prezidentska diktatura  

https://www.seznamzpravy.cz/clan....seznam.cz

0 Citovat

Pavel Planespotter napsal(a):

Zajímalo by mě mikire, jestli by jsi mluvil stejně, kdyby Ti na to umřelo pár kamarádů. Věkově už na to jsi. Znal jsem 3 lidi, kteří umřeli ve věku 45-50 let a neměli žádnou rakovinu nebo něco jinýho. Možná by Tě ten odboj pak přešel. Jednomu to třeba přitáhla dcerka ze školky.

Budu mluvit porad stejne  ano klidne to mohou deti prinest ze skolky a ze skoly  ,ve skolce rodice doprovazeji deti  az do satny, alespon za me to tak bylo , po skole litaji decka vsechny dohromdy a  s kym se rodina styka o tom skola nic nevi , ted tam pusti rodice bez testu  ale decka chteji  testovat  nespolehlivymi testy  a jeste je nutit cele vyucovani sedet v rousce  a jeste stridava vyuka  doufam ,ze kdyz teda vypadl Blatny a vypadne i  Petricek  tak za tyden po tomhle nesmyslu vyhodi i Plagu

 Novy ministr zdravotnictvi  je asi jeste  vetsi blazen  nez Blatny  ,,Plaga patri taky vyhodit  Petricka je ovsem  skoda  Pro ruske Dukovany a  cinske ksefty  bude cesta volna ,,,a pak ze neni CR prezidentsky stat   To se vazne nenajde lekar co by prohlasil toho mstiveho dedka za dementniho a neschopneho vykonavat funkci prezidenta ? A Bures neni je stebak je to zbabelec ze skace jak Zeman piska a Hamacek se taky vybarvil   snad to lidi do podzimu nezapomenou ...

0 Citovat

Já spíš nechápu proč je nutnost děti nechat testovat nekvalitními antigeny ve škole, když stejně rotují. To je sakra takovej problém jim zajistit šetrné PCR ze slin a dát podmínku, že skupina která je zrovna doma tak si v pátek zajde na PCR zdarma, aby v pondělí mohli s negativními výsledky do školy?

0 Citovat

Cinaci zase raz klamu "Top Chinese official admits vaccines have low effectiveness. Sinovac's vaccine, for example, raised concerns when it was found to have different efficacy rates from each of the trials it conducted in different countries, ranging from around 50% to over 83%."

A vcera co hovorila pani zo SUKL o Sputniku, tak nim by som sa nedal ockovat ani nahodou. Co vzorka vo svete to ine zlozenie a skladovanie. 

Najhorsie je, ze ten nas psychopat sa ide za tou "vakcinou" potrhat, a Borisko by nebol ani proti cinskemu Sinovacu (ktoreho realna ucinnost bude leda tak ked posunieme desatinu ciarku do lava) ... hlavne nech sa ockuje.

0 Citovat

Samozrejme, ze co vzorka to ine zlozenie. Sak multikulti :)

0 Citovat

Bombasticky nadpis  ,,,jasne jinak by to nikdo neotevrel   Cesko ma nejvetsi pocet mrtvych na  svete na  Covid v prepoctu na obyvatele ...lez jak vez  ,,samozrejme kdyz do toho pocitaji autonehody  vrazdy  rakoviny  infarkty  smrtelne urazy  a podone ,,, a   dalsi podnadpis  o Hamackovi  ten darebak sotva odstranil Petricka uz se chysta do Moskvy ,,, 

https://zpravy.aktualne.cz/domac...f6b220ee8/

0 Citovat

Zkus číst něco jinýho než seznamzprávy a aktuálně a možná uvidíš svět v lepších barvách.

0 Citovat

třeba ČeskoAktuálně :-D Dneska jsem zahlédl magora, co se na základě přečtení jednoho článku vážně ptal, zda Covid existuje.

0 Citovat

mxp napsal(a):

Zkus číst něco jinýho než seznamzprávy a aktuálně a možná uvidíš svět v lepších barvách.

A co mam cist nebo poslouchat  ?  Treba tohle ? 

https://www.youtube.com/watch?v=sVzHpgyHOzE

0 Citovat

dalsi dovod sa dat ockovat a nebyt untermenschen

https://www.secretflying.com/pos...nt-island/

0