Ahoj, vrátil se teď někdo z Turecka, konkrétně z Istanbulu? Chystáme se za 14 dní, tak mapujeme situaci :) Díky všem.   .

Turecko - Istanbul

Založila ve fóru Cestujlevne.com

8 reakcí

Ahoj, vrátil se teď někdo z Turecka, konkrétně z Istanbulu? Chystáme se za 14 dní, tak mapujeme situaci :) Díky všem. 

0

Nevíte jak se tam popasovali s celkovým lockdownem? Teď jim to melo nějak končit, nemůžu na webu nic najít, už vůbec ne jestli tam otevřeli hotely a jestli to tam od června pojede " normálně "...

0 Citovat

Zdravím z Turecka, je kompletně otevřené, víkendy ale vše zavřené. Turistika normálně funguje, hosté ale téměř výhradně zPolska, Ukrajiny a Německa. Podle místních by Rusové měli začít nejdříve 24.6. Jinak určitě polovina hotelu uzavřena, zbytek je rad když ma 40%. Dnes 30stupnu voda 25.

0 Citovat

A s příjezdem, testama jak? Nikde se o Turecku nepíše, akorát myslím Invia psala ze tam koncem května začnou prodávat zájezdy...

Jako když tam nejsou Rusové tak je to musí ekonomicky strašně drtit, když jich tam bylo 90% tipuji...

0 Citovat

Jsem tady za půl roku potřetí , pokaždé odjet z jiné země, ale v Turecku nikdy na vstupu nikoho nic nezajímalo. Vždy byly kontroly jen u check inu ( od 30.12. PCR test + Hes kód) v odletove zemi. Teď tady mluví, ze by snad v červnu měli testy zrušit. Jinak na odletu z Turecka potřebuješ test do Česka, Německa, ale třeba do Polska při tranzitu ne. 

0 Citovat

Ahoj, prosim nevite, jestli staci ten PCR test ze slin pro vstup do Turecka? Tady na foru jsem zahledla, ze nektere zeme ho neuznavaji, psala jsem ma ambasadu, ale zadnou odpoved nemam :( myslim ten z Polikliniky v Praze... moc diky

0 Citovat

Proboha v klidu, v Turecku nikdy neřešili druh testu, jsou rádi za každého turistu

0 Citovat

Super!!! Tak to jsem moc rada, tak snad budeme negativni 😂🙏

0 Citovat

Zajet si hned na začátku července z Drazdan s něm. cestovkou s rodinou do Kemeru na tejdenni valecku, je tam nějaký realny riziko? Ceny hotelu jsou dost dole, Rusové jestli budou je velká neznámá a taktéž jak to tam je teď po lockdownu s covidem...

Na nějaký covid pasy, jestli vůbec budou, se tam hrát asi nebude... dejte vědět kdybyste tam někdo byl...

0
8 reakcí