Severní Irsko - 70liber Bulharsko - 125leva Makedonie - 1160denaru Rumunsko - 37lei Další měny přidám jak se prokoušu šufletem. Zbytky z cest, za kurz, předání Brno. michalzhor@post.cz  .

Bankovky platné - různé státy

Založil ve fóru Cestovatelský bazar

Severní Irsko - 70liber
Bulharsko - 125leva
Makedonie - 1160denaru
Rumunsko - 37lei

Další měny přidám jak se prokoušu šufletem.

Zbytky z cest, za kurz, předání Brno.


michalzhor@post.cz

0

A co bony, nemáš nějaké bony?

1 Citovat

"Bony, nechcete bony?...A co vlastne chcete?...   KLID :-)

0 Citovat

Aktualizace šuflete:
Severní Irsko - 70liber
Anglie - 65liber
Skotsko - 10liber
Bulharsko - 125leva
Makedonie - 1160denaru
Rumunsko - 37lei
Čína - 182juanu
Tanzánie - 160000šilinků

0 Citovat

Zbylo mi 50 podněsterských rublů - chce někdo?

0 Citovat

Máš-li ty plastové mince, které jsem tam před 2 roky nemohl sehnat, tak moc rád koupím

0 Citovat

Aktualizace - mám k dispozici:

- 50 podněsterských rublů
- 500 nových a 500 starých forintů (stále možno vyměnit v bance nebo na poště)

0 Citovat

To jsou takové drobné, že splachnout do hajzlu. Natož se s tím zalamovat na maďarské poště. 

0 Citovat

Děkujeme, že už víme, co Ahmed používá na WC 😁

1 Citovat

náhodou pětistovka ve forintech to je jeden trdelník 

0 Citovat

Mıchal napsal(a):

Děkujeme, že už víme, co Ahmed používá na WC 😁

Ja v podobných situacích těsně před odjezdem rozdam zbylé drobné bezdomovcum nebo jiným potřebným. Doma to akorát překáží. 

0 Citovat

Pokud by měl někdo zájem, mám:

- 255 podněsterských rublů

-250 000 kolumbijských pesos

0 Citovat

Pesos bych vzal, pokud budou za slušný kurz a nebudu pro to muset do Šluknovského výběžku :-) Když tak sz.

0 Citovat

lma napsal(a):

náhodou pětistovka ve forintech to je jeden trdelník 

No a když se kilčo přidá, tak je to ve stánku před Keleti jedne slušnej rejžovej nákyp. :-))

0 Citovat

Zůstala mi Seychelská rupie - celkem 5000 SCR (10x500)

Prodám za kurz 1:1, tedy za 5000 Kč. Aktuální je 1 SCR = 1.5323 Kč. Předání ideálně Praha. V případě zájmu se neváhejte ozvat.

0 Citovat

Včera jsem se vrátila z Mexika a zbylo mi 420 pesos, prodám za 400 Kč, pokud má někdo zájem. Předání v Praze. Prosím o SZ.

0 Citovat

Aktualizace šuflete:
Severní Irsko - 70liber
Skotsko - 10liber
Bulharsko - 125leva
Makedonie - 1160denaru
Rumunsko - 37lei
Čína - 182juanu
Tanzánie - 160000šilinků 

0 Citovat

Aktualizace šuflete po x-té:

  • Severní Irsko - 70liber
  • Skotsko - 10liber
  • Makedonie - 1160denaru
  • Čína - 182juanu
  • Tanzánie - 160000šilinků 
  • a z hloubky Ukrajina 2642 hřiven
1 Citovat

Nemá někdo tip, kde vyměnit neplatnou zelenou stodolarovku? 

0 Citovat

Neexistuje neplatná stodolarovka. https://www.federalreserve.gov/f...2768.htm 

Do I have to trade in my old-design notes when a new one begins circulating?

No, you do not have to trade in your old-design notes for new ones. All U.S. currency remains legal tender, regardless of when it was issued.

Druhá věc je, že ne všechny obchody ji přijmoui kdyz platí, ale nakonec se někde udat vždycky dá.

1 Citovat

To jo, ale ochota ji přijmout je hodně nízká. A to až tak, že mi dokonce nabídli jen 30% její hodnoty.

Potřebuji to vyměnit kus za kus. Zatím to vypadá na Exchange, ale i tam to budu muset protočit přes koruny. 

 

0 Citovat

V Česku nemá nikdo povinnost ji přijmout. 

Nejlépe asi dát někomu kdo jede do US a tam s ní lze normálně zaplatit.

Možná, pokud je v dobrém stavu, ji lze vložit na účet v české bance. 

0 Citovat

Loni jsme při vyklízení domku po příbuzných našli stodolarovku z roku 1961, naštěstí velmi zachovalou. Vzala jsem si jí s sebou do Las Vegas a zaplatila s ní ve Walmartu. Pokladní si jí dlouze prohlížela, ale spíše obdivně a řekla, že to je pěkně stará bankovka, ale přijala jí. Naopak vím, že v Thajsku vám žádná směnárna nevezme žádné dolarové bankovky starší než z roku 2000. 

2 Citovat

Co dělám se starými nebo poničenými bankovkami? Snažím se s nimi nakrmit automat. U starých se čas od času stane, že je nevezme... Saláty nebo obarvené obvykle vezme bez problémů.

0 Citovat

firefly+ napsal(a):

Loni jsme při vyklízení domku po příbuzných našli stodolarovku z roku 1961, naštěstí velmi zachovalou. Vzala jsem si jí s sebou do Las Vegas a zaplatila s ní ve Walmartu. Pokladní si jí dlouze prohlížela, ale spíše obdivně a řekla, že to je pěkně stará bankovka, ale přijala jí. Naopak vím, že v Thajsku vám žádná směnárna nevezme žádné dolarové bankovky starší než z roku 2000. 

Neměla by už nějakou sběratelskou hodnotu? Rychle jsem proletěl Google a na eBay něco je 😃 nezkoumal jsem. 

0