Ahoj vsem, po zruseni letenek mi zde zbyl voucher na cca 8500 Kč se SmartWings, nebo ČSA s platnosti do rijna 2022. Pokud by mel nekdo zajem, rad ho treba za 7000 prenecham. Lze vyuzit na letenky, nebo jakekoliv dalsi sluzby techto spolecnosti.   .

Smartwings a CSA voucher na 8500 Kč

Založil ve fóru Slevové kupóny a vouchery

23 reakcí

Ahoj vsem, po zruseni letenek mi zde zbyl voucher na cca 8500 Kč se SmartWings, nebo ČSA s platnosti do rijna 2022.

Pokud by mel nekdo zajem, rad ho treba za 7000 prenecham. Lze vyuzit na letenky, nebo jakekoliv dalsi sluzby techto spolecnosti. 

1

ČSA vouchery prodlužuje, stačí jim zavolat. Podle data kdy byly vystaveny tak je možné taky využít chargeback u banky. 

0 Citovat

Mno, ČSA / Smartwings zrovna v posledních dnech oznámily, že řadu linek ruší a další plánované neotevřou. Budou mít nejspíš jenom tři pravidelné linky -  Amsterdam, Paříž a Island. Využití voucheru je tedy dosti omezené. 

0 Citovat

Škrtá pouze ČSA. Smartwings se takové rušení letů netýká.

0 Citovat

Voucher od aerolinky co skoro nikam nelítá a tam kam lítá stojí krátký let po Evropě jako jinde longhaul...to je tak do Moskvy ale až po válce.

0 Citovat

Diky za nazor, schovam pro Vas klicenku. Zrovna SmartWings leta do celkem slusneho poctu destinaci a treba Madrid ktery jsme ted vyuzili stal stejne penize, jako u RyanAir. A jak pise Standa 009, lety skrtalo jen CSA. 

0 Citovat

Klíčenku si nechte a můžete znovu vyrazit do Madridu, protože ten voucher je za tuto cenu neprodejný 

1 Citovat

Jan Vidim napsal(a):

ČSA vouchery prodlužuje, stačí jim zavolat....

 

Jak které - některé covid vouchery je nutné proletět do 29. 10. 2022 bez výjimky; už žádný další rok.

0 Citovat

sacik napsal(a):

Diky za nazor, schovam pro Vas klicenku. Zrovna SmartWings leta do celkem slusneho poctu destinaci a treba Madrid ktery jsme ted vyuzili stal stejne penize, jako u RyanAir. A jak pise Standa 009, lety skrtalo jen CSA. 

Zrovna Madrid letí ČSA / Smartwings naposled 15. května a pak už nic. Ten voucher možná nějaký zoufalec koupí za tři tisíce. 

0 Citovat

@terez tak to je pro mě nová informace. Obzvlášť když s těma zoufalcema fakt není kam. 

No uvidím jak dopadne insolvenci řízení. 

0 Citovat

Za letenky v insolvenčním řízení to je necelých 5 %, takže žádná sláva :-/

https://zdopravy.cz/veritele-zad...my-109464/

0 Citovat

Pokud to někdo za 7t koupí, nota bene u ČSA, je to jasný vítěz "Lolek roku". Nevěřím, že se tu takový najde.

3 Citovat

Marně přemýšlím, kolik bych byl ochoten za voucher zaplatit, protože letět dobrovolně se Smartwings opravdu nechci. Ale aby byla sranda, tak vykopnu 1000,- Kč. Za tu cenu si dovedu představit, že to daruji cestování méně znalému kámošovi k narozeninám. Jinak předpokládám, že voucher lze uplatnit pouze na jednu letenku,

1 Citovat

Ještě, že nejsem tvůj kámoš:-) Já bych si tento adrenalínový zážitek odpustil. Můj poslední zážitek s ČSA byl let do Madridu v červenci 2018, koupený jako ČSA, operovaný SmartWings, prováděný mongolským letadlem a půlkou posádky:-)))

0 Citovat

Já si tenhle adrenalin dopřál naposledy před 6 lety do Bruselu. Naštěstí jsem byl tak obezřetný, že jsem si tento luxus dopřál pouze na cestě tam. Nějakým záhadným způsobem byl let naprosto plný a na mě zbylo místo v poslední brázdě. Takže jsem celou hodinu a něco letu musel poslouchat 2 letušky, jak se připravují na servis. Starší zaučovala mladší. Potom přišel ten úžasný moment a mladá vystartovala s vozíkem na trať. Za dvě minuty byla zpátky. Prosvištěla celou uličku tam a zpátky aniž by něco prodala. 

0 Citovat

Diky vsem za Vase nazory, o ktere jsem vubec nestal a stejne je obdrzel. Presne tyto prispevky budou duvodem, proc tu nabidek a aktivity neni mnohem vice, protoze ani ja sam sem uz nikdy nic nedam. Za ty kecy mi to proste nestoji. Voucher si vzal pan za 7000, zlevnilo mu to jeho let s rodinou na Tenerife, ktery uz mel davno vybrany a byl moc spokojeny, ze to ma o par stovek levneji a muze je investovat do mistniho jidla. Takze pomohl me a ja jemu, konec pribehu. 

2 Citovat

sacik napsal(a):

Diky za nazor, schovam pro Vas klicenku. Zrovna SmartWings leta do celkem slusneho poctu destinaci a treba Madrid ktery jsme ted vyuzili stal stejne penize, jako u RyanAir. A jak pise Standa 009, lety skrtalo jen CSA. 

A co ta klíčenka?

3 Citovat

😢

3 Citovat

sacik napsal(a):

Diky vsem za Vase nazory, o ktere jsem vubec nestal a stejne je obdrzel. Presne tyto prispevky budou duvodem, proc tu nabidek a aktivity neni mnohem vice, protoze ani ja sam sem uz nikdy nic nedam. Za ty kecy mi to proste nestoji. Voucher si vzal pan za 7000, zlevnilo mu to jeho let s rodinou na Tenerife, ktery uz mel davno vybrany a byl moc spokojeny, ze to ma o par stovek levneji a muze je investovat do mistniho jidla. Takze pomohl me a ja jemu, konec pribehu. 

A teď tu o karkulce ..

Takových "neodolatelných" nabídek se tu už objevilo povícero a pokaždé je to stejné - nabídne se nesmysl za přemrštěnou cenu - když to zkušení cestovatelé označí za těžko prodejné ,tak se prodávající hádá a záhy to jako prodá a slehne se po něm zem ,tedy fórum ..

4 Citovat

lma napsal(a):

[citace="sacik "]

Diky vsem za Vase nazory, o ktere jsem vubec nestal a stejne je obdrzel. Presne tyto prispevky budou duvodem, proc tu nabidek a aktivity neni mnohem vice, protoze ani ja sam sem uz nikdy nic nedam. Za ty kecy mi to proste nestoji. Voucher si vzal pan za 7000, zlevnilo mu to jeho let s rodinou na Tenerife, ktery uz mel davno vybrany a byl moc spokojeny, ze to ma o par stovek levneji a muze je investovat do mistniho jidla. Takze pomohl me a ja jemu, konec pribehu. 

A teď tu o karkulce ..

Takových "neodolatelných" nabídek se tu už objevilo povícero a pokaždé je to stejné - nabídne se nesmysl za přemrštěnou cenu - když to zkušení cestovatelé označí za těžko prodejné ,tak se prodávající hádá a záhy to jako prodá a slehne se po něm zem ,tedy fórum ..

[/citace]

 

Pojdme se o neco vsadit at mam duvod poslat screeny konverzace :) trashtalk by Vam sel, ale konfrontace s realitou? Ja se rozhodne s nikym nehadam, nabidl jsem, obdrzel nesouvisejici komentare, prodal a ted z toho mam dobry pocit. 

0 Citovat

Doooost, nikam to nevede

 

3 Citovat

Prodej voucheru je dost individualni zalezitost… kolega prodal tento tyden vouchery na CSA v hodnote 40.tis za 10.tis a jeste mel radost… takze asi tak

4 Citovat

Kamarád z VŠ jednou na FB nabízel voucher do Alzy v hodnotě 2000 kč za 1950kč :D Tato nabídka mi přijde hodně podobná.

2 Citovat

To jsou proste extremy. Vzdycky se najde nejakej blazen co nesmyslne prodava nebo kupuje. To bylo tusim tady na foru jak nekdo prodaval na pul vycerpany vstup do narodnich parku v USA za 70usd a puvodni cena byla 80usd. To je kauf snu.-)

4
23 reakcí