Chtěl bych Davovi a samozřejmě i jeho kolegům poděkovat za to, jak nám mnohým pomohli a pomáhají k letenkám za super ceny. Myslím, že co dělá tenhle web jiným od ostatních je hlavně skvělý přístup vašeho týmu k návštěvníkům webu, fóra a facebookové stránky. Neustálá ochota, stokrát zodpovězené stejné dotazy... Prostě prozákaznický přístup, jak má být. Už jsem občas poděkoval pod různými příspěvky nebo na Facebooku a teď jsem dostal chuť poděkovat i takto zvlášť. Vedla mě k tomu i jedna dnešní situace z Facebooku. Je nás tady pár, kteří máme nějaký blog s cestopisy, kam píšeme (nebo se aspoň snažíme psát) články z našich cest a případně i další postřehy týkající se cestování. Děláme to zadarmo, ve volném čase, bez jakéhokoli výdělku. A jedním z mála způsobů, jak můžeme na svůj blog a případně s tím spojenou facebookovou stránku přilákat nové fanoušky a čtenáře, je to, že si tady do podpisu dáme odkazy nebo že na facebookové stránce Cestujlevne.com a podobných portálech přispíváme ne pod vlastním jménem, ale prostřednictvím naší stránky. Chci tedy Dave poděkovat, že to tolerujete. Řekl bych, a teď si dovolím mluvit za tebe, že si podle mě uvědomuješ, že přece nejsme konkurenti, ale naopak tahle malá službička, která tě vlastně nic nestojí, je pro tebe ještě reklamou, protože i z našich blogů se na tvoje stránky můžou dostat další a další potenciální kupci letenek. Na FB stránce našeho blogu pravidelně sdílím odkazy z Cestujlevne.com a sám jsem si přes tenhle web koupil už několik letenek, které díky provizím portálu aspoň něco přinesly, takže snad nemusím mít pocit, že bych tady parazitoval. Úplně obvyklá ale tahle tolerance všude není. Dnes jsem na facebookové stránce jednoho začínajícího letenkového portálu (na FB má 440 lajků) zareagoval na výzvu „přidejte fotku vyfocenou z letadla“. Přidal jsem tedy fotku, jen jsem ji nahrál ze své stránky "Proky a Veru na cestách" a nikoli ze svého soukromého profilu. Příspěvek byl po chvíli smazán a když jsem se podivoval proč a naznačil jsem, že by to chtělo trochu pokory a klidu (o pár dní dříve jsem totiž zaznamenal celkem arogantní vystupování autora i na diskuzi na iDnesu pod článkem o pádu cen letenek do Dubaje), dostal jsem po chvíli „ban“, tj. zákaz na stránku přispívat. A to ještě portálu dělám reklamu odkazem na svém blogu. Mně samozřejmě ta možnost komentovat na danou stránku chybět nebude a nemám potřebu ji tady hanit (jméno zveřejňovat nebudu – pokud by vás to z nějakého důvodu zajímalo, dejte vědět soukromou zprávou tady nebo třeba na FB). Jen jsem si tak uvědomil, jak pozitivní je přístup tady na Cestujlevne.com, kde už spousta lidí ušetřila tisíce a tisíce kaček, a měl jsem chut poděkovat. Takže, Dave, až budeš mít cestu do Ostravy nebo já do Prahy, zvu tě na pivo. Tady jsou screenshoty, ať jste v obraze:  .

Jedno malé poděkování

Založil ve fóru Cestujlevne.com

Přišla bída na kozáka.

0 Citovat

Mě to přijde smutné. I když se pán nade mnou kdysi na twitteru povyšoval a urážel mě.

0