ahoj všem, chceme přes Vánoce a Silvestr vyrazit do tepla, nejspíš Mexiko, proto jsem se chtěla zeptat na pár věcí těch z vás, kteří tam byli: 1) Je to blbý nápad tam jet přes Vánoce? Bude tam hodně lidí a přepálené ceny? 2) Stojí Mexiko celkově za to? 3) Je lepší si půjčit auto nebo to odjet hromadnou dopravou? (budeme se pohybovat na Yucatánu) 4) Nebo máte jiný tip, kam přes Vánoce? Kde jste byli a líbilo se vám?  Díky moc za všechny rady. :)  .

Mexiko přes Vánoce

Založila ve fóru Cestujlevne.com

10 reakcí

ahoj všem, chceme přes Vánoce a Silvestr vyrazit do tepla, nejspíš Mexiko, proto jsem se chtěla zeptat na pár věcí těch z vás, kteří tam byli:

1) Je to blbý nápad tam jet přes Vánoce? Bude tam hodně lidí a přepálené ceny?

2) Stojí Mexiko celkově za to?

3) Je lepší si půjčit auto nebo to odjet hromadnou dopravou? (budeme se pohybovat na Yucatánu)

4) Nebo máte jiný tip, kam přes Vánoce? Kde jste byli a líbilo se vám? 

Díky moc za všechny rady. :)

0

1) Blbý napad to není, jen tam bude hodně lidí, budou drahý letenky i ubytování. Pokud ti to nevadí, tak jeď.

2) Ano, Mexiko stojí určitě za návštěvu.

3) My měli půjčený auto a můžu jen doporučit.

4) Záleží co máš ráda, jestli teplo nebo zimu, jestli aktivní dovolenou nebo jsi plážový povaleč. Já byl přes Vánoce v Gruzii, na Maltě a Kanárech, apod. a každá dovolená byla super.

0 Citovat

1) je to dobrý nápad, záleží kam se chystáš.

2) ano

3) ADO, colectivo

4) Belize - Laughing Bird Caye (National park)

0 Citovat

Blbý nápad to není, pokud ti nevadí cena letenek tam během Vánoc a cena ubytování na místě, kde chceš být. Dá se očekávat, že bude vyšší jak normálně i vyšší než v běžné sezóně.

0 Citovat

Ahoj prosím o tip na autopůjčovna v Cancunu??? Koukala jsem na Americu, Easycancun nebo Avant Rent car, ta se mi zdá asi nejlepší. Díky moc.

0 Citovat

Zkus Easy Way 

0 Citovat

My jsme kupovali 24.12.-12.1. z Prahy s Lufthansou za 20k což mi přijde docela ferova cena.

 

Obecně bych řekl ze Yucatan, kterej je z Mexika nejdražší bude během vanoc ještě dražší a plánuju se mu vyhnout. Ale jinak by to imho mohlo bejt v pohodě. Kam nejezdi Americani, nebývá tak draho :)0

0 Citovat

Já nevím čemu říkáš draho. Rozhodně tam není tak draho jako v ČR.

0 Citovat

Nevím co si o tom aktualne mysli koroňák ale mne se moc líbil vánoční stromeček na ostrově Ilha Grande. Výzdoba, vánoční nakupy, při nadilce nohy v písku - proste vánoční pohoda jak má bejt. Nevypadalo tam přelidněno ani finančně prepaleno. Doporučuju.

0 Citovat

Vojtěch Hájek napsal(a):

My jsme kupovali 24.12.-12.1. z Prahy s Lufthansou za 20k což mi přijde docela ferova cena.

 

Obecně bych řekl ze Yucatan, kterej je z Mexika nejdražší bude během vanoc ještě dražší a plánuju se mu vyhnout. Ale jinak by to imho mohlo bejt v pohodě. Kam nejezdi Americani, nebývá tak draho :)0

 

No za mě přes vánoce a silvestra to bude drahý všude, byl jsem minulý rok v Puertu Escondidu přes silvestra a ceny jako v Paříži (ubytko, přelety....)

0 Citovat

V La Pazu (Baja California Sur) byly loni na Vánoce ceny celkem normální, vnitrostátní letenky jemně (o tisícovku?) dražší, půjčení auta standard. Obecně platí, že čím míň Američanů, tím lepší ceny - jak už psal kolega výše.

1) Je to dobrý nápad, ale lidí tam bude hodně a ceny závisí na tom co chcete dělat.

2) Jednoznačně ano :)

3) Každé má svoje výhody, hromadná doprava je naprosto v pohodě, ale některá zapadlejší místa se s ní navštěvují těžko.

0
10 reakcí