Ahojky cestovatelé, jsem už úplně bezradná. Koupila jsem si letenku na Seyshelly u Trave2be se spol. Etihad. Etihad let tam zrušil a už 3 týdny se snažím, aby mi Travel2be dali letenku o 3dny dříve. Komunikuji i s Etihad a ti s tím problém nemají, ale musí změnu udělat agentura. Ti mne zase odkazují na Etihad, ať změnu udělají oni...už si připadám jako v začarovaném kruhu. Propojuji Travel2be a Etihad a nikdo mi není schopen pomoci. Přitom jak agentura tak Etilad letenky na mnou požadovaný termín mají v nabídce. Nemáte někdo nějaký nápad, zkušenost jak vše zařídit? Pikantní na tom je, že jsme si letenky koupili 6 lidí a třem změnu udělali hned , nám 2 to nějak nejde, a poslední nabídli jiný termín. Travel2be nikdy více...  .

Travel2be změna odletu u zrušené letenky Etihad

Založila ve fóru Cestujlevne.com

1 reakce

Ahojky cestovatelé, jsem už úplně bezradná. Koupila jsem si letenku na Seyshelly u Trave2be se spol. Etihad. Etihad let tam zrušil a už 3 týdny se snažím, aby mi Travel2be dali letenku o 3dny dříve. Komunikuji i s Etihad a ti s tím problém nemají, ale musí změnu udělat agentura. Ti mne zase odkazují na Etihad, ať změnu udělají oni...už si připadám jako v začarovaném kruhu. Propojuji Travel2be a Etihad a nikdo mi není schopen pomoci. Přitom jak agentura tak Etilad letenky na mnou požadovaný termín mají v nabídce. Nemáte někdo nějaký nápad, zkušenost jak vše zařídit? Pikantní na tom je, že jsme si letenky koupili 6 lidí a třem změnu udělali hned , nám 2 to nějak nejde, a poslední nabídli jiný termín. Travel2be nikdy více...

0

No jo no, když někoho neodradí ani hodnocení 1,4 hvězdiček z 5, tak holt musí na řadu přijít osobní zkušenost. 

3
1 reakce