Víza do Indie

Napsal ladron 2015-03-02T18:04:13+01:00 ve fóru Víza, odletové taxy, upozornění

Platila jsem asi 10dni dozadu klasickou Visa kartou a vybrala jsem Ajax bank nebo jak se to jmenovalo a v pohode

Ahoj, měl bych dotaz ohledně přestupu na letišti Delhi Indira Gandhi Intl. Přiletím z Vídně, mám zde cca 2hod na přestup dále do Colomba. Je třeba řešit nějaká tranzitní víza, nebo něco podobného?

Děkuji.

becks23 napsal(a):

Ahoj, měl bych dotaz ohledně přestupu na letišti Delhi Indira Gandhi Intl. Přiletím z Vídně, mám zde cca 2hod na přestup dále do Colomba. Je třeba řešit nějaká tranzitní víza, nebo něco podobného?

Děkuji.

Pokud je vše na jedné letence, tak netřeba.

Vypadá to asi takto:

Takže tuším, že vše ok a není třeba nic řešit ?

vystrizek.JPG

netreba nic riesit

sevas borci. Vie niekto, ako je to aktuálne s e-visa? Dočítal som sa, že to predĺžili na 60 dní čo je bájo, no mám pár doplnkových :

- Ide to už normálne zaplatiť, či im stále štrajkuje platobná brána?

- je možné požiadať o e-visa hromadne, tz. vyklikať tam napr. tri osoby a zaplatiť jednorázovo 3x50€ + 2,5% ?

Riešil to teraz niekedy niekto? Vďaka vopred za odpoveď!

Mně minulý týden brána nestávkovala, 60 dní to opravdu je, taky 2 vstupy oproti dřívějšku. Možnosti hromadného podání jsem si teda nevšiml.

J0x napsal(a):

Mně minulý týden brána nestávkovala, 60 dní to opravdu je, taky 2 vstupy oproti dřívějšku. Možnosti hromadného podání jsem si teda nevšiml.

Jox: Díky, že si sa podelil ! Tak to už snáď vychytali, čož je superdobre nakoľko to čoskoro musím riešiť ;)

Tak že jestli zažádám o turistické vízum tak jsou automaticky 2 vstupy.

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!