Byl nasazen nový design hlavního portálu Cestujlevne.com Při první návštěvě zmáčkněte prosím F5 Dotazy, připomínky, návrhy ke zlepšení - sem s nimi prosím. .

Nový design Cestujlevne.com

Založil ve fóru Cestujlevne.com

3 reakce

Byl nasazen nový design hlavního portálu Cestujlevne.com

Při první návštěvě zmáčkněte prosím F5

Dotazy, připomínky, návrhy ke zlepšení - sem s nimi prosím.

0

ze všeho nejvíc se mi líbí asi nové logo, je fakt pěkný, jednoduchý, ale moc pěkný
jinak si musím zvyknout na nový vzhled stránek....

0 Citovat

Tak jen krátký nástřel...

- nedomyšlené barvy
Třeba ta světle modrá v boxech napravo vůbec neladí ke zbývajícím modrým barvám na titulce...

- prázdné pozadí
V době širokoúhlých monitorů je už prostě potřeba oddělit text uprostřed stránky (prostě veškerý text) od těch v mym případě asi 12ti centimetrů bílého prostoru na každé straně. Lidem pak ty oči lítaj do toho prostoru a nedokáží se úplně soustředit na text

- "hranaté" obrázky
například ve vyhledávacím boxu obrázky ubytování, letenek a jízdenek, ten kontrast mezi tmavě modrou a rovnou bílou je bijící do očí. Chce to obrázky s jemnějšími přechody. A btw ty neaktivní obrázky bych taky ztmavila (mluvim o letenkách a jízdenkách, když máš vybrané ubytování). Až moc to neni videt, takže to mate a vypada to skoro jako nějaká chyba.

- rozmazané rohy ohraničení boxů
Mluvim o boxech napravo na titulce. Neměl by si používat tak tmavou barvu a tak slabé linky, je to pak strašně vidět

- vyjíždějicí menu slpývá s pozadím
Jak je bílé a je taky bíle pozadí celého webu, když na to najedu, v té rychlosti nevidim přesně konec menu a klidně z toho menu omylem vyjedu. Použila bych nějaké viditelnější ohraničení a aspoň trošku tmavší pozadí
A vůbec, očividně je špatně ukončené z pravé strany.

0 Citovat

petr87: logo je zásluhou lucxe

Luci MK:
barvy - uznávám, trochu jsem to nakonec překombinoval než jsem původně zamýšlel. Barevně sladit / vyladit rozhodně web půjde a souhlasím.

pozadí - jak vyřešit ale pozadí i pro ty, kteří širokoúhlý monitor nemají ? Myslel jsem, že se to vyřeší právě hlavičkou po celé šířce

"hranaté" obrázky - o problému vím, bude ještě řešen. Jedná se o nedodělanou verzi, kterou jsem kvůli problémům musel nasadit již včera. Vím, že to není omluva, ale na problému pracuji.

rohy boxů - něco s tím vyvedu, nakonec asi udělám menší zaoblení a snad se to v tom ztratí

horní menu - není dodělané, je prakticky v syrovém stavu. Takže taktéž dořeším.


Jak hodnotíte "social prvky" a snahu udržet čtenáře i po přečtení 1 příspěvku (odkaz na Nej akce, odkazy na novinky) ? Tohle je můj první designový, a vlastně celkově "programátorský" počin. Takže se nebráním žádné kritice, ba naopak, jsem za ni rád a doufám, že tak dovedu web k uživatelské dokonalosti.

0
3 reakce