Kdo má podle vás nejlepší catering?  .

Catering

Založil(a) ve fóru Co se nevešlo

7 reakcí

Kdo má podle vás nejlepší catering? smiley jaké letecké společnosti nabízejí nejlepší jídlo v Economy třídě ? smiley

0

Nejlepší jídlo v ekonomické třídě je trochu oxymóron... Za mě ale asi Emirates (ale to se tu moc nenosí:-)

0 Citovat

1.) Korean
2.) Emirates
3.) Turkish,KLM

0 Citovat

1) Cathay Pacific
2) Emirates
3) Delta (jsem čuně, vím)

0 Citovat

Lepsi je zasobit se na terminalu nez se spolehat na to ze dneska jeste neco dostanes. smiley Na kratkych letech kde nic moc nedavaji bych vzdycky nejradsi zabil ty, co si vprostred letu vytahnou bagetku ze Subwaye zatimco ja chroustam par susenek z pytlicku. smiley

0 Citovat

1) Turkish
2) Korean
.
.
.
.
.
x) British smiley

Na Turkish sa vyslovene teším, zatiaľ mi tam vždy fakt chutilo smiley

0 Citovat

Mám dobré zkušenosti s Qatar Airways a se Swissem.

Když letím v economy a podává se teplé jídlo (dnes zpravidla jen na dálkových letech), tak si objednávám pro zpestření třeba košer nebo muslimské jídlo (jde to normálně objednat na webu aerolinky, je potřeba to udělat s předstihem). Speciálně u košer jídla je výhoda, že je ho vždy hodně, je zajímavé a dostanu najíst první. Teď naposledy jsem si objednal muslimské a bylo taky super. Pokud nechcete experimentovat a zároveň chcete mít v rámci možnosti na palubě zdravé jídlo, tak jsou dobrá a hlavně zdravá zeleninová jídla.

0 Citovat

1) KLM
2) Turkish Airlines
3) Cathay Pacific

0
7 reakcí