Pomalu se nám začíná enormě rozjíždět nová vlákna (témata) ve fóru. Je to určitě dobře, jen si říkám, zda není na čase trochu začít přemýšlet nad ucelenější strukturou. Jak vůbec fungujete na fóru? je to pro vás forma chatu na aktuální téma nebo studna informací, které musíte zdlouhavě dolovat? .

Fórum - nechat v chaosu nebo..?

Založil ve fóru Cestujlevne.com

Zajimave , eremi tady napsal  ze jsem si poplakal a ze nikdo nereagaoval, tak za nej pry dobre , chystal jsem se odepsat ,ze jsem si nepoplakal, jen  jsem konstatoval realitu  a ze dobre moc ne , at si precte  zprisnovani restrikci , kde jsem nenapsal jedinou vetu co by se netykala tematu ,presto soda jak blazen, vcetne sprosteho urazeni  a ejhle jeho sprava zmizela ,tak nevim ,jestli ji stahnul sam ,nebo byl nekdo aktivni ,protoze vi ,ze eremi na me casto pusobi jak cerveny  hadr na byka :-)) Presto mam eremiho radeji nez takove co ani poradne na CL nevidim a neznam,zato oni me castuji vulgarnimi urazkami 

Jinak bych uvital aby za debily ,mentalne zaostale a podobne  uraźky byl treba ten ban   na tyden  , jak se tu navrhovalo ,nebo at takovou reakci vuci jakemukoliv clenu fora smazou  , v tu chvili jsem mel chut pouzit vuci te osobe ponekud ostrejsi vyrazy  a kazdy jiste vi ,ze v Ostrave se daleko pro takove vyrazy nechodi ,,,

0 Citovat

Ja to smazal sam, protože jsem nejdriv psal sem a až pak jsem koukl do ostatních vlaken, jak jsi to zase trochu rozjel.

0 Citovat

Baf...

Lze nahlásit příspěvek, pokud vás bude víc, automaticky se skryje.

Lze také ignorovat konkrétního uživatele, což defaultně skryje jeho posty. Kdykoliv se dá odvolat.

0 Citovat

David Eiselt napsal(a):

Baf...

Lze nahlásit příspěvek, pokud vás bude víc, automaticky se skryje.

Lze také ignorovat konkrétního uživatele, což defaultně skryje jeho posty. Kdykoliv se dá odvolat.

Super!

Koukal jsem, že Ignorovat uživatele jde jen zatím na PC. Na mobilu tu možnost nevidím a ani možnost potom "zobrazit příspěvek". Budete to dělat i na mobil nebo to zůstane jen na PC? 

Nikde jsem nenašel možnost nahlásit příspěvek. Je to zatím v přípravách nebo jsem jen slepý?

Bude v budoucnu možnost když skryju nějakého uživatele, aby se mi na něj neukazovaly ani reakce? Ono je sice fajn, že se mi příspěvek uživatele neukáže, ale když na něj potom reaguje 10 lidí, tak ta diskuze je akorát tak nepřehledná. Nevím, zda je to technicky možné udělat, ale bylo by to fajn.

Díky

0 Citovat

Dekuji majiteum  techto webovych stranek za 5 let  zdejsi aktivity , jak jsem zjistil  u nikoho jineho neni  trojuhelnicek  skryt prispevek  nez u me , v kazdem mem prispevku dokonce i v Mikirovem svete , prakticky nema smysl abych  zde psal cokoliv at uz je to k tematu nebo ne ,at je to o cestovani nebo o politice ,,Kdyby byl trojuhelnicek s moznosti skryti u nekolika mych komentu a nazoru  tak to treba uznam ,ale aby byl na kazdem mem prispevku  to se slusne nazvat neda ,,,  Netvrdim ,ze se timto loucim ,necham to nejaky cas bezet  abych videl jak to funguje  

0 Citovat

Vyborne a dalsi genialni vylepseni,  pokude se neprihlasim , tak se do vlaken nedostanu , nevim jaky to ma smysl , ale  nekdy treba chci jen bez  aktivniho  zapojeni jen mrknout zda me neco zajima nebo ne ,,, 

Predpokladam dalsi  trojuhelnicek  kdyz tohle odeslu ,,, takze ani ktritiku  5 leteho clena  neni mozne zverejnit bez trojuhelnicku ? Jen se ptam nic vic ,,,

0 Citovat

No to se mi snad zdá... Mikire, možná to bude proto, že zatím se ukazuje trojúhelník jen u vlastních příspěvků.. Taky mám trojúhelníky jen na svých komentářích 

0 Citovat

Stačí nejdřív myslet potom nadávat 


screenshot-20210226-163714-samsung-internet.jpg

0 Citovat

Ježiš, tak tohle mě rozesmálo :D 

Každopádně díky Davide za nenásilné řešení, díky kterému si tady většina lidí oddechne a sorry zpětně za tu včerejší kritiku :)

0 Citovat

tos mu neměl říkat, už ve své uražené ješitnosti mohl dát pokoj. Každopádně zvolejme třikrát sláva za funkci IU. Hosana!!

0 Citovat

A mas tam určitě trojúhelník? 

0 Citovat

eremi nevim jestli to neni zase nejaka  kulisarna na mou inteligenci -) ale proste trojuhelnik  s vykricnikem uprostred a pod tim napis  nahlasit tam je , ted jsem si jen overil, ze pokud se neprihlasim tak mi nejde cist vlakna ,jestli je to obrana proti spamu  to nevim ,ale trosku to omezuje novacky ,kteri se treba hned registrovat nechteji  jak vymazat ten  muj nove zalozeny friendstour nevim 

@ Premiumletenkar bud si jisty  ze budes jeden z prvnich koho si dam do ignorace  -) Asi to jeste nefunguje hned bych to vyzkousel 

0 Citovat

Beru to jako velkou poctu. Snad se Eremi neurazi ze bude az dvojka na tvem ignore listu. S tvym (mikire) zmizenim zacinam videt svetlo na konci tohoto cestozumparia.

0 Citovat

Ten trojúhelník může mást. Já bych se přimlouvala za kosočtverec. 

0 Citovat

eremi napsal(a):

A mas tam určitě trojúhelník? 

Tohle mě strašně pobavilo :D

0 Citovat

Nadezda  kosoctverec je aspon chlapsky nazor ,ptat se na to jestli jsem si jisty  trojuhelnikem  , je asi jako kdyz jsme na Baniku  kriceli  rozhodci je Hugo,,Hugo je sasek ,sasek je vul ....tehdy se kosoctverec jeste proti rozhodcimu  tolik nepouzival, ,to bylo  kazde druhe slovo mezi  chlapama ,ale kamaradsky ...

Premiumletenkar, proc by mel byt eremi na ignore listu ,emoce nekdy chapu a jsem k nim tolerantni ,ale ruzna pojmenovani me osoby  od mnohych , kteri jsou jen prikyvovaci  aby se zavdecili mistrum sveta a mohli jim lestit boty  ti budou na ingore listu co by dup  napr. z nedavne doby takovy Pavel Planespotter , nikdy jsem ho tu nevidel za tech jeho 6 let ani necetl  zadny z jeho 139 prispevku  ale vyjadrit se o me umi  ,takovy tbu ,jakbysmet,..nakonec budu i ja rad za tuhle funkci  Floodland se taky naucil uz vyjadrovat jinak ,,,takze nekteri  za stare prohresky nebudou  dehonestovani ,,,-)) 

0 Citovat

David Eiselt napsal(a):

Lze nahlásit příspěvek, pokud vás bude víc, automaticky se skryje.

Lze také ignorovat konkrétního uživatele, což defaultně skryje jeho posty. Kdykoliv se dá odvolat.

Děkuji moc! Diskuse se mi citelně zkrátily :-) Jde nastavit jen na desktopu, ale naštěstí nastavení funguje i na mobilu. Hlášení příspěvku jsem nezkoušel.

0 Citovat

skvělé s novou možností ignorování uživatelů a hlášení příspěvků

0 Citovat

A jak přesně funguje to hlášení příspěvků? Když 10 (nebo kolik?) uživatelů nahlásí tentýž příspěvek, tak už ho pak neuvidí nikdo? A už se to nedá vrátit?

0 Citovat

Ten trojuholnik by mohol byt cervenej farby a vykricnik ciernej.

Rossoneri ole :)

0 Citovat

A ignorovani uzivatelu   se provadi jak ?

0 Citovat

V desktopu ve fóru je vpravo sekce o uživateli, jméno, online, kdy se přidal atd. Poslední volba je Ignorovat.

0 Citovat

Červený trojúhelník vypadá cajk.


t.jpg

0 Citovat

Bez tej ciernej to neni ono :)

0 Citovat

Reklamace ke schovávání příspěvků - po jeho rozkliknutí už poté nejde znovu schovat a ani není poznat, který z příspěvků byl schovaný.

Taky by bylo dobré, aby bylo vidět, od koho ten schovaný příspěvek je a pak, pokud má topic nový příspěvek od uživatele, který je blokovaný, aby se nezobrazoval stejně jako jiné nové příspěvky - buďto neoznačené nebo např. jinou barvou. Ale to jen kdyby si s tím někdo chtěl hrát ;)

0