Chybky

Založil Leoš Literák před rokem ve fóru Cestujlevne.com

Zkusil jsem hledat hotel, vybral jsem více možností u počtu ubytovaných a popisky (počet dospělých, dětí, věk) se zobrazil bílou barvou na světlém pozadí. Nic moc kontrast smiley Btw výsledky hledání sice rychle, ale k ničemu smiley

A tady máme něco vidět?

Sent from my iPhone using Tapatalk

neviem ci toto prave patri do fora smiley

Večer na to mrknu, až se vrátíme z toho velkoměsta, kam ČSA létá, z Radomi smiley

aa to chce trip report smiley

Sorry som si to az teraz vsimol, mas recht

Sent from my M351 using Tapatalk

Nezačal vám blbnúť ten chrome notifikátor? Od včerajšieho príspevku o Paname mi nejde stále svieti, že to mám neprečítané a nedá sa toho zbaviť(nefunguje ani označiť ako prečteno). Myslel som, že to len zblblo, ale pri dnešnom príspevku to spravilo zasa takže mi už svietia 2 neprečítané príspevky smiley

U mě je vše v pohodě.. Netuším, kde by mohl být problém :/ žádnou aktualizaci jsme nevydávali. Nezakázal jsi třeba cookies či něco takového?

Nerobil som s tým nič smiley Ale preinštaloval som to teda a už to funguje správne smiley

U me stejny problem. Nejde odkliknout, ze je to precteno. Take jsem nic nemenil. Zkusim reinstall.

Edit: Opet slape smiley

Bude to nějaká aktualizace Chromu :/

Mi teď na chrome neběží ani AZair... děs smiley

Nema nekdo opet problem s neprectenymi notifikacemi v Chrome? Mi to opet nejde odkliknout smiley

Já poslední dobou se zpožděním, notifikace na dnešní Vancouver se mi zobrazila snad až hodinu a půl po zveřejnění na stránkách.

U mě chyba odstraněna reinstalací smiley

Funguje email notifikacia spravne? V poslednej dobe akoby nechodilo vsetko, mne napr. Aspen, ani Ischia neprisli, mam zakliknute aby chodili na vsetko

Chyba u nás smiley nezaškrtli jsme kontinent. Díky za info, napravíme.

Občas ani mne nechodí správne email napr. ani toto posledné neprišlo nič http://cestujlevne.com/akcni-letenky-z- ... -1-390-kc/

Už by měl dojít, odesílal se o půl hodiny se zpožděním.

Namet pro pristi verzi: blokovat prispevky vybranych uzivatelu.

Edit: Uz zde existuje Pridat nepritele, ktere schova obsah prispevku vybraneho jedince.

Jako že padrino bude mít vliv na vývoj příští generace stránek, jo? smiley

funguje email notifikacia ? znova prestali chodit, min posledne 3 prispevky z hlavnej stranky, naposledy prisiel berlin - lanzarote..

tak prave prisli na posledne dve akcie

A co prepouzit free appku z apple storu PushApp (hipsteri s Androidem prominou - netusim jestli je to na google marketu taky smiley - ale sem si jisty ze ano) kterou pouziva f4f - je tam nejakej free trial (z pohledu majitele domeny) a consumers to maji zadara - pouzivam to uz od te doby co to f4f vydali a uprimne na akce typu "error fare" je to mnohem lepsi nez kontrolovat email nebo refreshovat browser..

Novinka na CL se mailem tentorkát neposílala, ale poslední 2 letenky s ČSA ano. Nespadl mail do spamu?

Přihlášení a registrace