Ahoj, měnily se nějak oprávnění na foru? pár týdnů jsem tu nebyl a teď koukám nemohu přispívat do témat v poradně (natož zakládat, prostě tam ani nejsou tlačítka) - to je nějaké omezení nebo chyba? dřív to normálně šlo, témata zamčený nejsou, takže nevidím důvod proč mi to nejde dík (a jestli je to v oprávněních, hádám že nebudu jedinej). .

Oprávnění

Založil(a) ve fóru Cestujlevne.com

1 reakce

Ahoj,

měnily se nějak oprávnění na foru? pár týdnů jsem tu nebyl a teď koukám nemohu přispívat do témat v poradně (natož zakládat, prostě tam ani nejsou tlačítka) - to je nějaké omezení nebo chyba? dřív to normálně šlo, témata zamčený nejsou, takže nevidím důvod proč mi to nejde smiley pár dalších kategorií jsem zkoušel a tam je to v pořádku, pochopitelně ne všechny smiley

dík (a jestli je to v oprávněních, hádám že nebudu jedinej).

0

Ahoj,

poradna se začala zneužívat v konkurenčním prostředí, proto jsem zrušil přispívání bez loginu a znovu rozjel Poradnu na hlavní stránce webu.
Neboť poradna v diskuzi s nutnou registrací postrádá smysl - jako taková "poradna" vlastně slouží celé fórum, takže to zatím nechám takto. Až se vrátím domů tak přesunu příspěvky do jednotlivých sekcí a poradna zmizí.

0
1 reakce