Ahoj, prosím vás, letím do DM, Santo Domingo a chtěla bych vycestovat na Jamajku a Porto Rico, kouala jsem na letenky ze Santo Dominga na Jamajku, přišly mi poměrně drahé. Máte někdo tip, popř i lodí do Porto Rico? Děkuji .

Dominikánská republika, lety na Jamajku a Porto Rico

Založila ve fóru Cestujlevne.com

4 reakce

Ahoj, prosím vás, letím do DM, Santo Domingo a chtěla bych vycestovat na Jamajku a Porto Rico, kouala jsem na letenky ze Santo Dominga na Jamajku, přišly mi poměrně drahé. Máte někdo tip, popř i lodí do Porto Rico? Děkuji

0

Ahoj, sháním letenky (popř.i klidně celý zájezd) do Dominikánské republiky (popř.i Kubu), podmínka je odlet příští týden cca od úterý. na týden, max.10 dní..nejlépe samozřejmě Praha, ale většinou jsme létali i z Německa. Cena samozřejmě co nejnižší.. Dívala jsem se na stránky typu tuifly.de, 5vonflug, kayak.de..ale žádná akce, teď mi přijdou letenky dost drahé. Neměli byste nějaký tip? Moc děkuji

0 Citovat

Dobry den, Michaelo, 

ve Vasem vyctu ten web nevidim, ale pridam ho sem. Pokud znate, tak se omlouvam ;) 


lturfly.com


najdete tam prave last minute letenky, pristi pondeli z Kolina za 426€ do Varadera, nekdy byvaji i za 300. Vcetne prirucaku a 20-23kg zavazadla.


Treba to pomuze.

0 Citovat

Děkuji za odpověď, i na tuto stránku jsem se dívala, bohužel žádnou "pecku" jsem nenašla. Ještě máme možnost jet koncem července, myslíte že ceny budou lepší? Díky moc

0 Citovat

vsak v hurikanovej sezone to bude len lacnejsie nie?

0
4 reakce