Ahoj, dnes (21.3.2017) jsme rozeběhli nový web. Mimo akčních letenek a fóra přinášíme:průvodce destinacemiprůvodce letištiprůvodce aerolinkamiPozději pak pár dalších nápadů, viz administrace ;)Uvítám vaše podněty i  nápady na vylepšení. Pojďme prostě diskutovat nad novým webem. Dost jsme toho díky vám na beta verzi odladili, najdeme další věci i na ostré verzi? .

Nové Cestujlevne.com – vaše připomínky k diskuzi :)

Založil ve fóru Cestujlevne.com

Chválím úpravu dlaždic na homepage ;) První řada jde krásně vidět a i ve zmenšené podobě jsou ty dlaždice fajn ;)

1 Citovat
Proky napsal(a):

Chválím úpravu dlaždic na homepage ;) První řada jde krásně vidět a i ve zmenšené podobě jsou ty dlaždice fajn ;)

Jo. menší dláždice jsou fajn. Ale ten slogan s vyhledáváním furt zabírá půlku obrazovky. Přikládám obrázek z notebooku s full HD rozlišením: http://pasteboard.co/5bQzLknPB.png
Nejste google, abyste měli jeden obří vyhledávací formulář v prázdné ploše. Spíše jste rozcestník s obsahem. Vyhledávání by bohatě stačilo v horní liště. A ušetříte 25% prostoru.

0 Citovat

Take pochvala za dlazdice at porad nekritizuji :-) 3 x 3 jsou rozhodne lepsi.
Ale na pracovnim 22 " montiru je potreba stale rolovat (rozliseni 1680 x 1050). Jeste kousek zmensit hlavicku a bude to dobre.
P.S. Vypadli jste z fligtoru, zamer? Pro me zdroj c.1.

0 Citovat

Firefox FullHD na Windows 7. Stále na hlavní stránce nevidím ceny na prvních dlaždicích. Ani po jejich zmenšení. http://tinypic.com/r/15mhicl/9

0 Citovat

@dolphi @kopecky @Leoš Literák: Ještě máme v plánu zmenšit hlavičku, nebojte, makáme na všem :)

0 Citovat

Ten flightor to je pravda, jsem si toho také všiml. To je dočasně, nebo trvale?

0 Citovat

Napsal jsem jim do kontaktů, že máme nový feed. Teď je zbytek na flightoru :)

0 Citovat

Napsal jsem jim do kontaktů, že máme nový feed. Teď je zbytek na flightoru :)
edit: a tohle duplicitní odesílání taky vyřešíme! :D

1 Citovat

Koukám na akci do Bergama a moc mi geograficky nesedí mapka. Hádám, že to vede z nějakého centra země do druhé země nezávisle na umístění letiště. Ale to mi přijde dost matoucí.

1 Citovat

Zamyslíme se nad logikou. Teď je pro jednoduchost brána gps souřadnice státu. Ale asi nebude problém udělat výjimku, pokud je 1 letiště, tak aby se zobrazila poloha kde má, a pokud budou 2 a více letišť v jednom státu, musíme nacílit do středu země.

0 Citovat

Spíše otázka zní, jak se chovat, pokud je v akci více letišť. U 1:1 zobrazit letiště, ne země. U vztahu M:N stačí vyznačit na mapě letiště bez propojení.

0 Citovat

Ztratí to kouzlo letové trasy :) Ale máme to v plánu, jen to pár měsíců bude trvat. Je totiž potřeba, abys po rozkliknutí ikonky něco dostal zpět. Tím by měl být průvodce destinace, aktuálně stát (proto shlukujeme letiště pod jednu ikonku), později město/region.

Jinak tu myslím padla i otázka na znázornění trasy včetně přestupů. Viz výše vypsané, nedávalo by to smysl a proto přestupní místa vypisujeme jen tehdy, jedná–li se o stop-over a vznikne tak potřeba průvodce.

0 Citovat

A nemohlo by prostě na té mapce být víc spojnic? Třeba Praha-Řím, Praha-Milán, Praha-Benátky... Například f4f to tak mají. To by přece nemuselo být na škodu, vidět přesně spojnice výchozích a cílových letišť.

0 Citovat

Ano, to je v plánu. Ale chceme, abys po kliknutí na ikonku na mapce dostal průvodce a mapa tak byla interaktivní s informační hodnotou, nejen nice-to-have vlastností.

0 Citovat

jj, tak jsem to myslel. jen by tam těch ikonek bylo více. A pokud máte zatím jen průvodce zeměmi a ne městy, mohly by všechny ikonky z italských letišť prozatím vést na průvodce Itálií. ;)

0 Citovat

Tím, že je na hlavní stránce u akční letenky vpravo dole vidět počet příspěvků v diskusi, je v plánu proklik přímo do ní?

0 Citovat

Aktuální akce v menu jsou zavádějící. Zobrazuje to všechny akce, tedy i neplatné. Což jsem si ověřil na Phuket z Berlína

0 Citovat
Leoš Literák napsal(a):

Aktuální akce v menu jsou zavádějící. Zobrazuje to všechny akce, tedy i neplatné. Což jsem si ověřil na Phuket z Berlína

Máš pravdu, budou lepší prostě "Akční letenky". Přepíšeme...

0 Citovat
Ondra Machart napsal(a):

Máš pravdu, budou lepší prostě "Akční letenky". Přepíšeme...

A ještě by se hodilo tlačítko "Nahlásit jako neplatné", abyste mohli změnit zobrazení příspěvku a lidi pak po půl roce marně nezkoušeli, zda to Japonsko za 4 tisíce furt platí ..

0 Citovat

Soukromé zprávy obnovíme, jen to bude chvíli trvat.

0 Citovat

Něco mi ušlo nebo jak se dají na fóru stylovat odpovědi k tématům? HTML ani bbtagy mi nefungují, tak jak? U některých už vidím tučný text v příspěvcích nebo převedených odkaz.

0 Citovat

Tak koukám, že minule jsem předčasně pochválil zobrazení více tras na mapě u akce - teď u akce Volotea na 4 francouzská letiště je zobrazena pouze jedna spojnice, nevím jestli do Paříže nebo do centra Francie... nešlo by tam mít 4 trasy do konkrétních správných měst? Díky.

0 Citovat
kopecky napsal(a):

Něco mi ušlo nebo jak se dají na fóru stylovat odpovědi k tématům? HTML ani bbtagy mi nefungují, tak jak? U některých už vidím tučný text v příspěvcích nebo převedených odkaz.

Zatím jde použít bold (obalit znaky *) a italic (obalit znaky _). Do budoucna chystáme přidat klávesové zkratky i info o použitelnosti.

1 Citovat

Neviem či to tu niekto písal, ale na mobilnej verzii mi nefunguje správne zobrazovanie hlavných príspevkov (myslím leteniek napr. https://www.cestujlevne.com/akcni-letenky/4-destinace-ve-francii). Po načítaní mám skoro cez celú obrazovku otvoreného sprievodcu.. Po kliknutí na zavrieť sa nič nestane.. (Android 4.4, Browser: Doplhin)

0 Citovat

Jojo, toto řešíme. Je tam problém se staršími operačními systémy. Stejný problém bude i v průvodci.

0