Ahoj, dnes (21.3.2017) jsme rozeběhli nový web. Mimo akčních letenek a fóra přinášíme:průvodce destinacemiprůvodce letištiprůvodce aerolinkamiPozději pak pár dalších nápadů, viz administrace ;)Uvítám vaše podněty i  nápady na vylepšení. Pojďme prostě diskutovat nad novým webem. Dost jsme toho díky vám na beta verzi odladili, najdeme další věci i na ostré verzi? .

Nové Cestujlevne.com – vaše připomínky k diskuzi :)

Založil ve fóru Cestujlevne.com

Roman Homolka (roiman4) napsal(a):

Když tady tak krásně ta daná osoba nám zaspamovala forum, bude to tlačítko na přečtení daného tématu, aníž bych do toho musel chodit a " přečíst si " to....

Dobrý nápad! Tahle možnost mě upřímně ani nenapadla.
Označit jako přečtené všechna fóra (globálně) a pak i jednotlivě u konkrétní položky ve výpisu. Přidáme :-)
Toho spamera už mažeme.

0 Citovat

Mňa by ešte zaujímalo z akého dôvodu nechávate vypisovať príspevky, ktoré boli zmazané. Je logické, že v databáze ich nezmažete, ale zobrazovať príspevok v tvare "Tento příspěvek byl smazán." je absolútne zbytočné.

2 Citovat

Update:
- vyhledávání ve fóru je nyní mnohem komplexnější (odešle vás do klasického „vyhledávání“ rozděleného na název v tématu a detail v komentáři). Neměl by tak být už problém najít, co hledáte :)

0 Citovat

Poprosil bych o možnost zobrazení pouze "Nepřečtených příspěvků" a automaticky začít na „prvním nepřečteném komentáři“!!!

0 Citovat

Moznost napsat soukromou zpravu uzivateli neni nebo jsem slepy? Asi nechci psat svou adresu vsem do fora...

0 Citovat

- začít na prvním nepřečteném komentáři bude.
- soukromé zprávy přibudou, jsou ve fázi jedna v dalším rozšiřování funkcí.

0 Citovat

Přimlouval bych se ještě za rozlišení, zda jsem dané téma již četl, resp.:
- pokud jsem vlákno ještě nečetl, zobrazil bych "nové téma" místo "5 nových odpovědí" (a pak v dalším sloupci je, že je 5 odpovědí celkem)
- pokud jsem vlákno již četl, mohl by ten box "x nových odpovědí" skákat na první nepřečtenou
- je to otázka zvyku a názoru, samotné kliknutí na název vlákna by, podle mě, mělo skákat na první příspěvek
- možnosti skočit na konec bych se ovšem nevzdával (i když osobně toto využívám jen u vláken, která se odněkud vynořila a mají 15 stran....)

některé diskuze mívají možnost označit "kvalitu" příspěvku... (palec nahoru/dolů...), potom je fajn funkce "vypsat pouze kvalitní" (opět zajímavé asi jen u velmi dlouhých vláken)

1 Citovat

Omylem jsem si před pár týdny zrušil zasílání nových akcí e-mailem. Ačkoliv jsem to obnovil v nastavení, stále nic nechodí.

0 Citovat

rsaf: promýslíme, odladíme. Seřadit podle oblíbených (hodnotných) komentářů můžeš už nyní (nahoře je filtr).

kopecky: přišel ti email, který vyžadoval potvrzení přihlášení? Je nutné jej znovu prokliknout. Vidím tě stále jako odhlášeného od 28.3.

0 Citovat

Ahoj, já tu mám potvrzení z 28.3., 13.3. a 14.3., kde jsem proklikl link a nic. Teď jsem ho proklikl znovu.

0 Citovat

S mailem je nakonec problém v bezpečnostním omezení ze strany mailchimpu. Vyřešíme.

0 Citovat

OK. Děkuji.

BTW v horním menu vysouvací nabídky nemají kromě fóra stín. Je to schválně? Nyní to působí nekonzistentně.

0 Citovat

Ne, to je špatně :) víme, opravíme.

0 Citovat

Zdravím. Dal jsem vyhledat letenku z Ostravy Mošnova a poslalo mě to jinam. Nejspíš máte špatně napojené.

0 Citovat

Už by mělo být opraveno :)

0 Citovat
Honzy napsal(a):

Moznost napsat soukromou zpravu uzivateli neni nebo jsem slepy? Asi nechci psat svou adresu vsem do fora...

A kde jsou vůbec ty soukromé zprávy?

0 Citovat

S tím layoutem ve stylu "uscrollujte se k smrti" se spoustou prázdného místa a gigantických obrázků se nic dělat nebude?

0 Citovat

Nevím jestli to je jen můj problém, ale dneska mi nějak nefunguje výpis aktuálních témat. Když to otevřu tak tam nevidím spoustu témat, které jsem viděl ještě včera večer a tím pádem by měly stále patřit mezi akuální a to včetně tohoto tématu.

0 Citovat

Problém byl plošný, updatovali jsme nové funkce na pozadí fóra a tohle trochu uteklo. Už je opraveno.

0 Citovat
Qlk napsal(a):

A kde jsou vůbec ty soukromé zprávy?

Ty soukromé zprávy už by to konečně chtělo. Případně jestli to je problém, tak aspoň nějaká zjednodušená možnost poslat někomu zprávu na mail.

0 Citovat

Fórko kazí URL adresy v príspevkoch - príklad - https://book.wizzair.com/en-GB/usefulinformation/schedulechange Keď píšem príspevok, je tam usefulinformation a schedulechange s podčiarkovníkmi (_), keď príspevok uložím, podčiarkovníky zmiznú a odkaz nefunguje.

0 Citovat

Nefunguje mi prihlásenie na mobile (android 4.4, Doplhin) nakoľko mi nejdú zadať do inputu znaky (písať ich píšem, ale nikdy sa neobjavia v inpute).

0 Citovat
David Eiselt napsal(a):

S mailem je nakonec problém v bezpečnostním omezení ze strany mailchimpu. Vyřešíme.

Vyřešil jsem to GMail hackem. Přesunul jsem tečku a už informační e-maily chodí (k jednomu gmail účtu patří i všechny varianty s různým umístěním teček např. jan.novak@gmail.com, jannovak@gmail.com, ale i ja.nnovak@gmail.com).

0 Citovat

kde si mohu změnit přezdívku? dostal jsem defaultně první část mailové adresy a editaci jsem nikde nenašel...

0 Citovat

Nahoře vpravo máš svou ikonku a možnost upravit profil. Zde je jednoduché nastavení :)

0