Ahoj, dnes (21.3.2017) jsme rozeběhli nový web. Mimo akčních letenek a fóra přinášíme:průvodce destinacemiprůvodce letištiprůvodce aerolinkamiPozději pak pár dalších nápadů, viz administrace ;)Uvítám vaše podněty i  nápady na vylepšení. Pojďme prostě diskutovat nad novým webem. Dost jsme toho díky vám na beta verzi odladili, najdeme další věci i na ostré verzi? .

Nové Cestujlevne.com – vaše připomínky k diskuzi :)

Založil ve fóru Cestujlevne.com

A obrázek? Kdysi jsem málem přišel o pravé oko, tak se toho obrázku vždycky leknu...

0 Citovat

Nemůžu změnit název tématu nebo jsem nepřišel na to jak. :-) Tak prosím o opravu tady: https://www.cestujlevne.com/diskuze/58-kde-prespat-a-co-videt/5557-dolominity-a-lehka-turistika#prispevek-43756

Ať se to dá najít i přes vyhledávání.

Ještě jedna věc. Ve svém profilu vidím možnost má témata, což obsahuje jen témata, která jsem založil. Rád bych si byl schopen vyfiltrovat taky témata do kterých jsem přispěl, abych viděl jestli se tam objevilo něco nového. Šlo by to přidat?

0 Citovat
David Eiselt napsal(a):

Nahoře vpravo máš svou ikonku a možnost upravit profil. Zde je jednoduché nastavení :)

jasně, profil najdu, ale jsem asi natvrdlý a nick tam nevidím. můžu vyplnit akorát jméno a příjmení a to se změní jenom, když vyplním obojí. když vyplním třeba jenom jméno, tak se nick nepřepíše. a změnu obrázku jsem taky nenašel :)

0 Citovat

Změna názvu zatím není zaimplementovaná, doplníme a pak změním.
Nick na přepsání jen jménem zprovozníme.

0 Citovat

Snažím se už po několikáté zažádat o vyplnění profilu u Dominikánské republiky, ale zatím jsem nedostal žádný odkaz, jak je vyplnit -> může se na to někdo kouknout?

0 Citovat

Bug: Navštívil jsem novou zemi, zadal v profilu a nemám ji zabarvenou

0 Citovat

Jaký stát? Zkusil jsem teď Kanadu a funguje.

0 Citovat

Tak až ted je tam vidět, byly to USA. Do seznamu navštívených jsem je dával včera

0 Citovat

Občas chvíli trvá, než se mapka celá načte.

0 Citovat
Ve fóru dotaženy do finiše 2 trochu složitější anabáze:

- citace (funkčně stejně, jako v phpbb s možností upravení citace) - ještě přidám odskok na editor a zmenšíme písmo + zvětšíme okno pro psaní.

- při kliknutí na téma se nyní dostanete na první nepřečtenou odpověď, abyste se mohli rovnou zanořit do nového obsahu :) tohle neumí ani phpbb

Další aktualizace přibudou co nevidět.
1 Citovat
Kdy budou SZ/PM?
0 Citovat
Klikatelné odkazy v příspěvcích. SZ/PM....

Už ten "zkušební" provoz trvá hodně dlouho.
0 Citovat
Na WP stále nefungují dlaždice, po kliknutí se nic nestane. Na Android tabletu jsou nefunkční odkazy v hlavním menu. Funkčnost nebo spíš nefunkčnost nového webu je opravdu frustrující...
0 Citovat
PM!!!!!
0 Citovat

Jsem línej a nechce se mi vše pročítat. Šlo by u informací o státech/letištích doplnit orientační kurz vůči Kč nebo EUR? Alespoň platnost k 1.1. daného roku nebo něco podobného. Je supr orientačně vědět, že 10 UAH je například 9kč a ne 90Kč :) Díky

0 Citovat

No vidíš, tohle máme v administraci připraveno k aktuálnímu kurzu, tuším že se aktualizuje každou hodinu. Ale zapomněli jsme ho vypsat do obsahu :) díky.

0 Citovat

David Eiselt napsal(a):

No vidíš, tohle máme v administraci připraveno k aktuálnímu kurzu, tuším že se aktualizuje každou hodinu. Ale zapomněli jsme ho vypsat do obsahu :) díky.

Díky :) Já vím, že není problém dát do google "100UAH to CZK", ale ta lenost.... Pokud to máte nachystaný, tak je to supr :)

0 Citovat

U průvodce ČR nelze rozkliknout "počasí a kdy vyrazit" na full text

0 Citovat

chlapci, tiez som tu bol peceny vareny, ale trvalo mi kratsie spisat dvojstranovy elaborat o tipoch na havaj, nez najst spravnu temu, do ktorej to potrebujem vlozit (hlavny Havaj). nakoniec ju najdem, vlozim elaborat, dam upravit, a system zmaze vsetky entery, just like that.

3 tyzdne som tu nebol a neviem, co je nove, co som videl / nevidel, neviem sa dostat viac nez 6dni dozadu v "aktualnych temach". radsej idem po novom na AL, je to prehladnejsie, citatelnejsie a vobec mi nevadi design a la 1998. mam velmi rad tunajsiu komunitu a content, ktory sa tu nachadza, ale neuveritelne ma znechucuje dostavat sa k nemu.

neberte to v zlom, ale nie vsetko, co je nove a krajsie, je nutne lepsie. imho je nacase zvazit rollback aspon do doby, kym to nebudete mat funkcne vymakane aspon +- na urovni phpbb.

0 Citovat

Proky - souhlas, pro mě je tohle zásadní info - odlet, společnost a termíny

0 Citovat

mato napsal(a):

chlapci, tiez som tu bol peceny vareny, ale trvalo mi kratsie spisat dvojstranovy elaborat o tipoch na havaj, nez najst spravnu temu, do ktorej to potrebujem vlozit (hlavny Havaj). nakoniec ju najdem, vlozim elaborat, dam upravit, a system zmaze vsetky entery, just like that.
3 tyzdne som tu nebol a neviem, co je nove, co som videl / nevidel, neviem sa dostat viac nez 6dni dozadu v "aktualnych temach". radsej idem po novom na AL, je to prehladnejsie, citatelnejsie a vobec mi nevadi design a la 1998. mam velmi rad tunajsiu komunitu a content, ktory sa tu nachadza, ale neuveritelne ma znechucuje dostavat sa k nemu.
neberte to v zlom, ale nie vsetko, co je nove a krajsie, je nutne lepsie. imho je nacase zvazit rollback aspon do doby, kym to nebudete mat funkcne vymakane aspon +- na urovni phpbb.

Suhlas, ja som do fora prisiel po mesiaci, ze tomu dam cas na vyladenie, ale nevidim takmer ziadne zmeny (vo fore). Cize aj ja chodim po novom na AL. Mozno opat o mesiac to skusim...

0 Citovat

Jsme ve fázi, kdy jsme skutečně vypustili poloviční produkt toho, co bylo. Souhlasím, unáhlili jsme se.

Největší problém je v tom, že každá funkce je nyní už na týden práce a nelze dělat rychlé nápravy během dne. Ty jsme díky vám odhalili a zapracovali, nyní se soustředíme na pokročilejší – složitější – funkce.

Třeba nahrávání obrázků :) pluskem v editoru přidáte fotky nebo je rovnou do editoru přetáhněte. Následně je nechte přílohou, nebo jako v phpbb je kliknutím přidejte do obsahu:
Ještě dotáhneme funkci smazání přílohy.


p2281393.jpg
p2281426.jpg

1 Citovat

Tiez som tomu dal sancu, ze casom tomuto pridem na chut a opravite chyby, zorietnujem co a ako je myslene, a v podstate veci mimo fora su sikovne(letiska, staty, sprievodcovia, vlastne navstivene krajiny atd.) ale forum je stale jedna velka tragedia, a nikdy sa ani len nepriblizi ku kvalite phpbb. za phpbb je xy ludi, xy dalsich robi pluginy, customizacia obrovska(tu to robia mozno dvaja ludia ako projekt popri praci). A ze stale nefunguju PM je smutne, zakladna vec kazdeho fora.
Ale tak ked si niekto mysli ze dolezitejsie je pozlatko ako obsah, tak to presne takto dopadne.
Kedze nie su tie PM, co je AL za stranka? AutobusemLevne to asi nebude :)
Dik

0 Citovat

David Eiselt napsal(a):


Největší problém je v tom, že každá funkce je nyní už na týden práce a nelze dělat rychlé nápravy během dne. Ty jsme díky vám odhalili a zapracovali, nyní se soustředíme na pokročilejší – složitější – funkce.


Dave, toto mi pride ako kamen urazu. Zozaciatku bol kazdy trpezlivy, ale tato faza je prec. Urcite ste vylepsili kopec drobnosti. Je super mat reaktivne forum, ktore nataha obrazok - ale je to len detail. Podstatne veci ako prehladnost su v nedohladne a cas na upravy sa uz rata v tyzdnoch. Pritom povodnemu foru nechybalo z funkcneho hladiska z mojho BFU pohladu absolutne nic. Ani ten oldschool design nebol pre mna ako racionalneho cloveka vobec na skodu, pretoze bol dokonale prehladny. Rollback spominam, pretoze toto forum je proste preslap a nevyzera to, ze by mohlo dosiahnut kvalit porovnatelnych s phpbb v rozumnom casovom horizonte.

0 Citovat

Otázkou je, co je přesně ta věc, která fórum kazí? Dokáže ji někdo pojmenovat, ukázat na ni?

- soukromé zprávy
- přehled uživatele (kdy se registroval, kolik napsal komentářů)
- dát do pořádku kategorie (https://www.cestujlevne.com/disk...echna-fora)

Co dál? Jsem bezradný, při porovnání současné verze s phpbb nevidím funkční rozdíl.

1