Ahoj, dnes (21.3.2017) jsme rozeběhli nový web. Mimo akčních letenek a fóra přinášíme:průvodce destinacemiprůvodce letištiprůvodce aerolinkamiPozději pak pár dalších nápadů, viz administrace ;)Uvítám vaše podněty i  nápady na vylepšení. Pojďme prostě diskutovat nad novým webem. Dost jsme toho díky vám na beta verzi odladili, najdeme další věci i na ostré verzi? .

Nové Cestujlevne.com – vaše připomínky k diskuzi :)

Založil ve fóru Cestujlevne.com

Není tu žádná notifikace o nových příspěvcích v tématu. Nechodí mail ani ten Tapatalk, který podle Davida Eiselta už ani fungovat nebude.

Taky se mi zdá, že do příspěvku už nejde vložit obrázek.

0 Citovat
inutihar napsal(a):

Půjde nějak updatovat informace u letišť podobně jako u destinací?

Dodáme.

0 Citovat

Vím, že jste tomu zlepšení věnovali spoustu energie a času, ale mj. fórum mi přijde uživatelsky nevlídná.

1 Citovat
guessWho napsal(a):

Každopádne stále ste nedali možnosť vybrať si avatar a ja som s mojím stále nespokojný :-D

To já taky :D

0 Citovat

Jak chcete dále pracovat s těmi průvodci destinacemi? Nechat je stručné jako jsou teď nebo je dále rozšiřovat? Pokud vezmu jako příklad třeba USA: kliknu na Yellowstone a vidím, že tam je šest vět a odkaz na oficiální web.

Jinak ta mapa se natahuje docela dlouho a dovedu si představit, že pokud budou lokality přibývat, tak to bude ještě pomalejší a asi i nepřehledné.

0 Citovat
inutihar napsal(a):

Jak chcete dále pracovat s těmi průvodci destinacemi? Nechat je stručné jako jsou teď nebo je dále rozšiřovat? Pokud vezmu jako příklad třeba USA: kliknu na Yellowstone a vidím, že tam je šest vět a odkaz na oficiální web.

Jinak ta mapa se natahuje docela dlouho a dovedu si představit, že pokud budou lokality přibývat, tak to bude ještě pomalejší a asi i nepřehledné.

Pojedeme stromově do detailů a ideálně v průběhu času všechny průvodce updatovat a vylepšovat. Teď byl cíl ty průvodce „mít na webu“. Fáze dvě je rozšířit obsah, fáze tři editovat.

0 Citovat
Petr76 napsal(a):

Vím, že jste tomu zlepšení věnovali spoustu energie a času, ale mj. fórum mi přijde uživatelsky nevlídná.

Dodatečná úprava příspěvků možná není?

0 Citovat
guessWho napsal(a):

Každopádne stále ste nedali možnosť vybrať si avatar a ja som s mojím stále nespokojný :-D

Jóóó, tak tohle asi potrvá :D

0 Citovat

Noo, nejsem typ strelce od pasu bez rozmyslu, ovsem prvni dojem je prvni dojem a ten je ponekud zklamanim ,ale uvidime co s tim dal , zatim se mi jevi ,ze stare forum bylo prehlednejsi a sympatictejsi , ,,taky bych docela vytknul , ze jste zvolili predelavani stranek v den kdy nejvetsi letecka spolecnost v Evrope mela akci letenek za 5 euro , vim nemohl to nikdo vedet , ale dalo se treba na nove stranky prejit v noci... jdu se tedy seznamovat se novym usporadanim , verim ze se to podda a dojem bude opet takovy jaky byl s toho predchoziho , preju hodne uspechu. fandim tomu vsemu

0 Citovat

Och to forum bude boj :/ kde najdem moje prispevky?

0 Citovat
misog napsal(a):

Och to forum bude boj :/ kde najdem moje prispevky?

jedna sportova stranka spravila nieco podobne a podla mna forum islo dole vodou

0 Citovat
guessWho napsal(a):

Každopádne stále ste nedali možnosť vybrať si avatar a ja som s mojím stále nespokojný :-D

já měla dokonce ze zkušební verze stránek stejného muže jako Roman :D zvolila jsem raději zatím volbu fotky :DDD

0 Citovat
guessWho napsal(a):

Každopádne stále ste nedali možnosť vybrať si avatar a ja som s mojím stále nespokojný :-D

To není vtipné :D Jo, budu muset taky si hodit krásný obrázek, ale jsem liný :D

0 Citovat

Na ipadu mini 2 s ios 10.1 jakákoliv stránka v sekci "průvodci destinacemi" spadne. Jinak je web super :)

0 Citovat

Má tohle nové fórum RSS kanál? U minulého fóra jsem si nastavil RSS do Outlooku a tam mi chodily všechny nové příspěvky. Nemusel jsem tedy chodit na web do fóra a kontrolovat, co nového.

0 Citovat

Tak zatim jsem pridal do sveho profilu navstivene zeme ,fotka zrejme zatim do profilu pridat nejde , flightdiary s kterym jsem se moril radu dni taky ne , oprava prispevku zatim nevidim , ze by se dala udelat ( ty moje carky ) smajlici taky nejsou -) no bude do boj -) forum me bavilo asi nejvic ,,,zatim to vypada , ze nikdo na nic nereaguje ,,,(nemyslim tim jen na me )

0 Citovat

Cela nova stranka je velmi prazdna(myslim tie kopy bieleho miesta, prispevky tiez) a clovek sa uscroluje. Tato "moda" stranok tvariacich sa touch friendly ide uplne mimo mna.
Ostatne chyby uz popisali ostatni.
Ale v podstate mi je to fuk, kym obsah bude kvalitny.

0 Citovat

vetsinou lidi nemaji radi zmenu, tak to asi chce cas se s tim pohrat a zvyknout si.
Neco k home si ale neodpustim - podle mne je tu nejdulezitejsi nazev clanku/akce (a cena) a ne ten obrazek. Ten je "ilustracni." Takze ted jste to udelali naopak a neprehledne - z tech "krasnych" fotek prechazi zrak a nadpis je tezke cist. zrejme i tak sem velka vetsina lidi pujde z FB a mailu primo do clanku, tak na home asi nezalezi
Takz

0 Citovat

Ahoj kluci, musím říct, že zprvu jsem byl trošku skeptický, ale jak pomalu projíždím cele stránky tak postupně měním názor, dobrá práce. Jen pokud zadám notifikaci a kliknu na poslaný email, ukáže se mi tato hláška:

Chyba serveru
Omlouváme se. Na serveru nastala chyba a nebyli jsme schopni dokončit váš požadavek. Již pracujeme na opravě.

1 Citovat
guessWho napsal(a):

Každopádne stále ste nedali možnosť vybrať si avatar a ja som s mojím stále nespokojný :-D

Vy naděláte. :D

0 Citovat

Ode dneška se mi nejde dostat na stránky z Mozilly, píše to hlášku o nezabezpečeném připojení a nesprávné konfiguraci stránek, včera to ještě normálně šlo. Přes Explorer se na stránky dostanu.... Šlo by s tím něco udělat?

0 Citovat
eremi napsal(a):

Ode dneška se mi nejde dostat na stránky z Mozilly, píše to hlášku o nezabezpečeném připojení a nesprávné konfiguraci stránek, včera to ještě normálně šlo. Přes Explorer se na stránky dostanu.... Šlo by s tím něco udělat?

Ahoj, měl jsem stejný problém. Vyřešil jsem to pročištěním cache. Zkus to, prosím, a dej vědět, jestli to pomohlo. Díky.

0 Citovat
ThePalko napsal(a):

vetsinou lidi nemaji radi zmenu, tak to asi chce cas se s tim pohrat a zvyknout si.
Neco k home si ale neodpustim - podle mne je tu nejdulezitejsi nazev clanku/akce (a cena) a ne ten obrazek. Ten je "ilustracni." Takze ted jste to udelali naopak a neprehledne - z tech "krasnych" fotek prechazi zrak a nadpis je tezke cist. zrejme i tak sem velka vetsina lidi pujde z FB a mailu primo do clanku, tak na home asi nezalezi
Takz

Ahoj, děkujeme moc za zpětnou vazbu. Podklad pod titulkem akce ztmavíme, aby byl čitelný. Pokud by to nepomohlo, budeme to dál řešit.

0 Citovat
mikir napsal(a):

Tak zatim jsem pridal do sveho profilu navstivene zeme ,fotka zrejme zatim do profilu pridat nejde , flightdiary s kterym jsem se moril radu dni taky ne , oprava prispevku zatim nevidim , ze by se dala udelat ( ty moje carky ) smajlici taky nejsou -) no bude do boj -) forum me bavilo asi nejvic ,,,zatim to vypada , ze nikdo na nic nereaguje ,,,(nemyslim tim jen na me )

Ahoj, díky.
Fotku bys měl být schopen přidat v profilu, ale jeho úprava je zatím provizorní, to vyladíme :)
Flightdiary nazmar nepřijde, neboj. Jen se na něj ještě nedostalo.
Fórum je zatím v beta verzi. Přidáme úpravu vlastních příspěvků, chronologické řazení (bez zanořování), smajlíky, základní stylování, citování, sledování témat a další funkce, které prostě jen čekají na to, až na ně přijde řada. Teď po spuštění je to pro nás priorita č. 1, takže změny se začnou postupně objevovat.

Díky za názor a pošťouchnutí.

0 Citovat
Proky napsal(a):

Má tohle nové fórum RSS kanál? U minulého fóra jsem si nastavil RSS do Outlooku a tam mi chodily všechny nové příspěvky. Nemusel jsem tedy chodit na web do fóra a kontrolovat, co nového.

Ahoj Proky.
Nemá, ale je na seznamu :)

0