Ahoj, dnes (21.3.2017) jsme rozeběhli nový web. Mimo akčních letenek a fóra přinášíme:průvodce destinacemiprůvodce letištiprůvodce aerolinkamiPozději pak pár dalších nápadů, viz administrace ;)Uvítám vaše podněty i  nápady na vylepšení. Pojďme prostě diskutovat nad novým webem. Dost jsme toho díky vám na beta verzi odladili, najdeme další věci i na ostré verzi? .

Nové Cestujlevne.com – vaše připomínky k diskuzi :)

Založil ve fóru Cestujlevne.com

Petr76: to co poznamenal tonic plus ako som pisal ja vyssie, ak ma byt CL zamerane hlavne na predaj, je asi v zaujme tvorcov aby boli stranky aj co najviac "user friendly" a kedze sem chodi aj dost ludi zo SR, je urcite jednoduchsie spravit "prepocet" (aj ked len informativny) raz zo strany CL, nez to nechavat na XY ludi nech si to kazdy prerata sam

0 Citovat

Ja musim googlit hned 2x :D Jednak prepocet z CZK, a potom hned lustit co je cervenec a zari, neda sa to proste zapametat :) a pritom staci dat do zatvorky napr. leden (01) ... ale to su take drobnosti ktore sa daju dorobit za jeden den ... a to bolo clankov "Predstavujeme nove cestujlevne" ... a ono to je paskvil horsi jak slovensko.sk

0 Citovat

tonic napsal(a):

ach, zase patrim k 4%

:-) rofl

0 Citovat

Někdy se mi zdá, jestli toho "user friendly" dneska už není tolik, že bych to nazval leností.

2 Citovat

voughne napsal(a):

Ja musim googlit hned 2x :D Jednak prepocet z CZK, a potom hned lustit co je cervenec a zari,

asi to chce kupovat viac leteniek za CZK a u CZ predajcov ;) mne chybaju / robia komplikacie uz len 3-4 mesiace :D

0 Citovat

Priznam uprimne , ze tu chodim cim dal mene , protoze me proste nove cestuj levne nevyhovuje ,ale kdyz vidim neco konkretniho jako tato diskuze o eurech tak se pridam

Na azair. cz se da jednoduchym zpusobem nastavit v jake mene si preju , aby se mi ceny zobrazovaly , pochopitelne vesmes pouzivam euro , kdyz vice letenek kupuju s odletem, kde je euro , ale kdyz se vracim do Irska tak i z CR se nekdy nastavim euro , protoze v Kc uz musim trosku uvazovat o te vyhodnosti , samozrejme mohu to zaokrouhlit a pak mam jasno ze treba 1500 Kc je v pohode kdyz si reknu 50 euro , ale souhlasim s tim ze je to pohodlnejsi , kdyz by mi to dalo cenu presne nez abych uvazoval o 1350 Kc

Navic akcni ceny letenek se vetsinou pohybuji v takovych spatne delitelnych castkach a uz nejde o 1500 Kc ale o cemy 10-15000 Kc a tam uz me to v eurech zajima podstatne vic , na druhou stranu asi jsou podstatnejsi veci. ktere se zmenily k horsimu a bylo by lepe se vratit k stare verzi . ale za me tedy jsem pro tu moznost nastaveni

eura

Zalezi i na tom, od koho bych pripadne letenku kupoval , po Evrope spis kupuju v eurech ,,kdyz letim z CR koupim nekdy v Kc , mimo Evropu nevim . pokud to bude primo od letecke spolecnosti, nejspis tam cena v Kc ani nebude , pokud od prodejce , tak je to diskutabilni podle toho kam a od koho

Rekl bych , ze nastaveni moznosti prepnuti na jinou menu nez Kc je malickost a nemuze to byt nic sloziteho ,,ale co se tyce pc a programu jsem naprosty amater tak to posoudit neumim

0 Citovat

petr.hruza napsal(a):

Ahoj, je možné, že na macOS se mi nedaří reagovat na příspěvěk v diskusi (s citací)? Po stiskutí tlačítka odeslat, se jenom tlačítko změní na "Posílám" a dál už se nic nestane. Má někdo podobnou zkušenost na Macu? Díky

Mě se to ještě stává, když zkouším editovat nějaký svůj původní příspěvek.

0 Citovat

Přeživším děkuji za trpělivost a omlouvám se za zbytečné komplikace.

Nové fórum si teď žádá nové připomínky.

Vycházeli jsme čistě z phpBB předlohy, na kterou jsme byli všichni zvyklý. Orientace na fóru by se tedy měla vrátit do starých dobrých kolejí a drobné zlepšováky zůstávají.

Vaše názory?

0 Citovat

No je to mnohem lepší! První věc, co mně hned napadla je, že bych více zvýraznil datum, kdy byl příspěvek přidán. Strašně mi to splývá s pozadím a ještě k tomu je to malé. A to si myslím, že mám ještě mladé oči :-D

0 Citovat

Celkově je to málo výrazné, třeba rámeček do kterého teď píšu na mém monitoru skoro není vidět. A na monitor se vlezou tak 4 příspěvky a to jsou mravenčím písmem... kterak projebat co nejvíc plochy....

0 Citovat

Nové CL je pekelné. Důkaz v obrázku.


cl-hell.png

0 Citovat

A dá se to ještě vrátit?

0 Citovat

Na mobile to ide pekne, ale neviem teraz ako poslať SZ.. Chrome Android. Na PC ok

0 Citovat

Je to lepsie, este by som odporucal:

- Box s autorom dolava

- V datume prispevku su zbytocne medzery (16. 08. 2017)

- V boxe s prispevkom do jeho zahlavia nazov temy, lebo teraz netusim, k comu sa diskutuje, lustim to z URL

- Sipka doprava na buttone "Odeslat" nedava zmysel, mylim si to s prechodom na dalsiu stranku a stale na to omylom klikam. Ak sa tym myslel enter, tak ten ma sipku dole a dolava. Podla mna tam je zbytocna.

A potom uz budeme pri starom dobrom phpbb :)

0 Citovat

Na mobilu (Android / Chrome) v přehledu nevidím, jestli jsou nové příspěvky. Tečka i jakákoliv jiná signalizace chybí.

0 Citovat

Písmo zvětšeno, z data odebrána nula (s mezerami je správně), upozornění na nový post přidán na mobil.

Textový editor změníme později, SZ přibudou, jakmile odstraníme komplikace s iPhonem.

Na zbytek se ještě mrknem.

0 Citovat

Zobrazila se mi signalizace 1 osobni zpravy ale nic na ni neni ani nejde s nicim pracovat jen vepsat odpoved ,ale nevim na co a ani se pak neda odpoved odkliknout

0 Citovat

Zobrazila se mi signalizace 1 osobni zpravy ale nic na ni neni ani nejde s nicim pracovat jen vepsat odpoved ,ale nevim na co a ani se pak neda odpoved odkliknout

0 Citovat

Co máš za systém Miki? Psal jsi tuším Windows XP a prohlížeš Mozilla?

0 Citovat

Viem si vyhladat / zobrazit vsetky moje prispevky nejak?

Ak dam hladat vo fore podla mena tak mi to najde len par poslednych (ked pisem toto tak ich najde 9)

0 Citovat

Inak toto nové je podľa mňa ešte horšie než to čo bolo, teraz je to všetko tak nevýrazné, celé sa to zle číta.

0 Citovat

Označení nových příspěvků se na PC (Win7 / Firefox) rozpadá. Stačí zúžit okno na polovinu šířky Full HD monitoru.

EDIT: A když už jsme u těch chyb, tak takto vypadá panel nástrojů pro práci s příspěvkem na tom stejném počítači. Správně se zobrazuje jen ikonka pro citaci.


chyba.png
chyba2.png

0 Citovat

já bych chtěl mít ty Vaše starosti, zlatá opera :D Ne, asi bych teda ztmavil víc pozadí neboť občas mi to splývá a nebýt toho nevýrazného rámečku, který odděluje příspěvky, tak ani nevím, že čtu další příspěvek :D

0 Citovat

je to take nevyrazne, sive pismo na sivom podklade - napr. tie citacie :) chcelo by to vacsi kontrast. Ale celkovo lepsie, ako pred tym.

0 Citovat

Pár postřehů:

– U starého fóra jsem byl zvyklý na to, že odkazy navštívených témat měly jinou barvu. Šlo by to zase nastavit, abych hned viděl, která témata čtu?

– Ve výpisu témat by mohlo být uvedeno i datum vytvoření tématu.

– Šlo by na hlavní stránce fóra dát opět číslování stránek aktuálních témat (1, 2, 3)? Nebo odkazy "další" a "předchozí", čímž by se dalo jít neomezeně do historie. A to tak, že by se nenačítala znovu celá stránka při přechodu na další stránku, ale načetlo/posunulo se to už v rámci ní?

– Text s názvem fóra pod názvem tématu, např. VE FÓRU LETECKÉ SPOLEČNOSTI, by mohl být link vedoucí do toho fóra.

EDIT: Pokud do příspěvku vložím emoji, text za ním se již neuloží a je nenávratně pryč. Takže tady je původní pokračování:

– Šlo by ve výpisu témat u každého tématu zobrazit počet stránek v něm? Ideálně, kdyby se dalo přejít na první stránku, poslední stránku a pro mě nejnovější příspěvek.

– V záhlaví každého příspěvku v tématu by se hodil název tématu, protože při otevření více témat pak nevím, co to čtu, když se dostanu někam níže na stránce.

– Pořád mi tu chybí nějaký editor textu.

0