Nové Cestujlevne.com – vaše připomínky k diskuzi :)

Napsal David Eiselt 2017-03-22T20:29:47+01:00 ve fóru Cestujlevne.com

DaveVe napsal(a):

Děkuji za vrácení. Funkčnost přes řetězec v URL mě ale vypekla, když jsem včera odpoledne dal "přečíst vše jako přečtené" a pak vypnul počítač. Dnes jej nahodím a protože CL mělo v browseru v URL "markallasread", tak mi to hned přečetlo vše, co se napsalo od té doby.

Díky za upozornění, nyní se řetězec do url nepřipisuje.

Prosím Vás, múže mi někdo rozumně vysvětlit, proč zase došlo ke změně, pro mě je to pořád horší a horší. Asi je to pro nějaké speciálně nadané cestovatele.... přijela jsem po 10 dnech z Iránu a byl to šok, zase nová forma.

Cestovatelská mapa nemá zoom. Některé menší země se fakt nedají rozlišit / detekovat.

Pridavam se k pisatelce Navaja ,,, pisu do diskuze vetsinou delsi prispevky a uznal jsem kritiku ostatnich ,ze me pak prestavaji cist pro neprehlednost a zacal delat odstavce a ejhle najednou i kdyz v napsanem odstavec vidim , tak po odkliknuti se vse scukne dohromady ? Navic mi cervene hlasi napis error ... O tom ze nemuzu pouzivat soukromou postu jsem uz psal nekolikrat ale tam asi je na vinne moje zastarala techika a pouzivani vista nebo xp uz se mi podarilo si na jinem pc precist soukromou postu i odepasat bouzel ted moznost nemam a tak si neprectu co mi kdo pise v soukrome poste a ani ja nejsem schpen odepsat

Nová verze webu je nepoužitelná na mob. telefonu. Takto tam vyskakují chyby.

wp-ss-20180214-0002.png
wp-ss-20180214-0001.png

Asi iPhone a Safari jen ( na pc pres operu v pohode). Pokud odeslu prispevek, tak se nic nedeje. Az na druhy pokus kliknuti odeslani se odesle prispevek. Jenom to ma háček v tom, ze mi to pak napise vzdy 2-3 prispevky a pak to mazu. Nevim, zda ma nekdo taky takovy problem na mobilni verzi. 

no ked vidim to windows logo na telefone :))) 

mne na chrome ok, aj tie prispevky

aj ja u androidu mam stejni chybu...

Chtěl jsem založit nové téma ve fóru Letecké společnosti a narazil jsem na 2 problémy: 1. při psaní názvu tématu mi to pořád napovídalo názvy již existujících témat - byl dost problém napsat vlastní, 2. příspěvek jsem odeslal, ale nikde se neobjevil. :(

Stačí napsat vlastní název a kliknout mimo, aby se nápověda zavřela. Založení netuším, kde mohl být problém. Teď jsem zkusil a bez problémů.

David Eiselt napsal(a):

Stačí napsat vlastní název a kliknout mimo, aby se nápověda zavřela. Založení netuším, kde mohl být problém. Teď jsem zkusil a bez problémů.

Teď mi to jde taky správně (mezitím jsem aktualizoval Chrome, nevím, jestli to mělo vliv), ale předtím mi to tu nápovědu psalo přímo do řádku při psaní.

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!