Ahoj, dnes (21.3.2017) jsme rozeběhli nový web. Mimo akčních letenek a fóra přinášíme:průvodce destinacemiprůvodce letištiprůvodce aerolinkamiPozději pak pár dalších nápadů, viz administrace ;)Uvítám vaše podněty i  nápady na vylepšení. Pojďme prostě diskutovat nad novým webem. Dost jsme toho díky vám na beta verzi odladili, najdeme další věci i na ostré verzi? .

Nové Cestujlevne.com – vaše připomínky k diskuzi :)

Založil ve fóru Cestujlevne.com

Nová verze webu je nepoužitelná na mob. telefonu. Takto tam vyskakují chyby.


wp-ss-20180214-0002.png
wp-ss-20180214-0001.png

0 Citovat

Asi iPhone a Safari jen ( na pc pres operu v pohode). Pokud odeslu prispevek, tak se nic nedeje. Az na druhy pokus kliknuti odeslani se odesle prispevek. Jenom to ma háček v tom, ze mi to pak napise vzdy 2-3 prispevky a pak to mazu. Nevim, zda ma nekdo taky takovy problem na mobilni verzi. 

0 Citovat

no ked vidim to windows logo na telefone :))) 

mne na chrome ok, aj tie prispevky

0 Citovat

aj ja u androidu mam stejni chybu...

0 Citovat

Chtěl jsem založit nové téma ve fóru Letecké společnosti a narazil jsem na 2 problémy: 1. při psaní názvu tématu mi to pořád napovídalo názvy již existujících témat - byl dost problém napsat vlastní, 2. příspěvek jsem odeslal, ale nikde se neobjevil. :(

0 Citovat

Stačí napsat vlastní název a kliknout mimo, aby se nápověda zavřela. Založení netuším, kde mohl být problém. Teď jsem zkusil a bez problémů.

0 Citovat

David Eiselt napsal(a):

Stačí napsat vlastní název a kliknout mimo, aby se nápověda zavřela. Založení netuším, kde mohl být problém. Teď jsem zkusil a bez problémů.

Teď mi to jde taky správně (mezitím jsem aktualizoval Chrome, nevím, jestli to mělo vliv), ale předtím mi to tu nápovědu psalo přímo do řádku při psaní.
0 Citovat

Máte chybu na stránce s diskuzí. Aby se mi podařilo kliknout a vepsat do vyhledávacího pole, které je umístěné napravo, tak musím kliknout do spodní poloviny pole. Vršek je překrývaný elementem <div class="hdr__cnt container"> ....

Děje se to minimálně v Mozille a Chromu.

0 Citovat

Všiml jsem si jedné věci v profilu - u pár lidí je vidět web, ale v nastavení profilu žádná taková položka není. To je záměr? 😉

0 Citovat

Dele jsem neprohlizel upravy a zmeny ktere tu jsou porad tak neja site horkou jehlou , mozna ze mam taky podil na tom, ze stale pouzivam visty pripadne pri cestovani maly notas s xp , ale treba ted jsem psal do diskuze o Thajsku Udelal odstavce , na konci mam i body 1. -6. pri psani to vypadalo tak jak jsem chtel pod sebou a kdyz jsem odklikl, je s toho smrsknuty balik .. Soukromou postu si prectu obacas na windows 10 jinak mi nefunguje a treba dotaz kdysi slo umistitit flight diary ...jde nejak uz upravit profil ? I uprava tech akcnich letenek zrejme doznava zmeny no a hledani temat je porad nejake divne ... myslim starsich temat .. porad taky nejsou sloucene stejna nebo podobna temata , neco treba muze byt mou zastaralou technikou ,,ale vsechno urcite ne ...

0 Citovat

Tak proč si nepřeinstaluješ nový systém? Oficiálni licence stojí pár korun. Jinak potíž tvého psaného projevu spočívá v tom, že neumíš dát dohromady koherentní větu s velkým písmenem na začátku a tečkou na konci. Proto je to absolutně nečitelné.

0 Citovat

Nebylo by na čase udělat nějaký opatření proti těm každodenním spam botům?

0 Citovat

Skusim, RSS  na forum je v plane?

0 Citovat

Ridder napsal(a):

Nebylo by na čase udělat nějaký opatření proti těm každodenním spam botům?

+1

0 Citovat

Sorry, že si to zase nedopustím, ale ono tady už těch plánů a slibů bylo, ale realita je jaksi jiná....

0 Citovat

Na ipadu se nelze dostat do SZ, ačkoliv vidím, že mám novou zprávu.

0 Citovat

Me se SZ tady neoteviraji vubec porad jen mi to hlasi beta verze ...pravda mam visty , trosku se mi to nekdy otevre na cestovnim notasu , ale tam mam zase xp , takze z louze pod okap

0 Citovat

sak skus iny browser, to by nemuselo byt len operacnym

0 Citovat

Fakt me serou ti Korejci ci co to furt zde spamuje.... zacinam mit chut prestat navstevovat forum. To se nic neudelalo za tu dobu od prvnich utoku k zabezpeceni fora? 

0 Citovat

Cestovatelskou mapu si nemohu přiblížit.Jinak super!

0 Citovat

tato roletka vyzera byt zaseknuta



4hrgicd-1.png

0 Citovat

Opravdu nejde nic udělat s těmi otravnými korejskými spamy? Jestli je tohle ten kvalitativní posun oproti původnímu fóru, tak jsem opravdu nadšen !!!

0 Citovat

Nechtěl jsem být zase za kverulanta, protože občas mám pocit, že některé ty věci vadí jen mně, ale přidávám se, vždyť je to každý den několik týdnů, to už by jste snad mohli zvládnout vyřešit!

0 Citovat

přeci to nemůže nikomu vadit :D vždyť je to jen vícekrát denně jako například dnes...

0 Citovat

Roiman4 napsal(a):

Fakt me serou ti Korejci ci co to furt zde spamuje.... zacinam mit chut prestat navstevovat forum. To se nic neudelalo za tu dobu od prvnich utoku k zabezpeceni fora? 


11 dni na nazpatek stejny dotaz a zadna odpoved. V klidu, snad za dalsich 11 dnu bude nejaka odpoved. 

0