Ahoj, dnes (21.3.2017) jsme rozeběhli nový web. Mimo akčních letenek a fóra přinášíme:průvodce destinacemiprůvodce letištiprůvodce aerolinkamiPozději pak pár dalších nápadů, viz administrace ;)Uvítám vaše podněty i  nápady na vylepšení. Pojďme prostě diskutovat nad novým webem. Dost jsme toho díky vám na beta verzi odladili, najdeme další věci i na ostré verzi? .

Nové Cestujlevne.com – vaše připomínky k diskuzi :)

Založil ve fóru Cestujlevne.com

Dneska se zesílila spam ochrana, ale je to celkem problém. Už doteď byla relativně kvalitní (google captcha, double opt-in mail)... Furt ale korejci nějak prochází. Házíme domény na blacklist. Tak uvidíme. Prudí to i nás, to si nemyslete že ne :)

0 Citovat

sa necudujem, mate zdatneho supera



kim-jong-un-with-a-logitech-mouse-1-1.jpg

0 Citovat

tonic napsal(a):

sa necudujem, mate zdatneho supera



:-D :-D 

0 Citovat

Chtěl bych se znovu přimluvit za propojení průvodců letišti a destinacemi, tj. že by se dalo u letiště prokliknout přes název státu do průvodce a naopak v průvodci by byl odkaz na seznam letišť v daném státu. Předem děkuji. :)

0 Citovat

Tak po návratu Kim Čong–Una se nám útoky stupňují. Bohužel, po všech možných zesílení jsme došli k již předpokládanému závěru – někdo to platí a cíleně na nás útočí.

Problému se věnujeme několik dní, poslední dny téměř jen tomuto. To nás bohužel brzdí od dalšího vývoje a stojí dost peněz i nás.

Vydržte, my to s nimi nějak ukončíme :) víme odkud voda teče.

0 Citovat

Jako že byl v Číně domlouvat sabotáž CL? :))))

0 Citovat

David Eiselt napsal(a):

Tak po návratu Kim Čong–Una se nám útoky stupňují. Bohužel, po všech možných zesílení jsme došli k již předpokládanému závěru – někdo to platí a cíleně na nás útočí.

Problému se věnujeme několik dní, poslední dny téměř jen tomuto. To nás bohužel brzdí od dalšího vývoje a stojí dost peněz i nás.

Vydržte, my to s nimi nějak ukončíme :) víme odkud voda teče.

a co tak zkusit jednoduchou věc - prozatím zakázat přístup z korejských a čínských IP adres nebo jim aspoň zakázat zakládání nových témat? Aby mohli jen odpovídat. 

0 Citovat

Ne, tam jel vybrat provize za nové registrace na té sázkové stránce o koních závodech :D

0 Citovat

Michal napsal(a):

a co tak zkusit jednoduchou věc - prozatím zakázat přístup z korejských a čínských IP adres nebo jim aspoň zakázat zakládání nových témat? Aby mohli jen odpovídat. 


Nebo povolit jen latinku :)

0 Citovat

Opět prudím s tím, zda byste udělali nějaké hodnocení prodejců letenek a půjčoven aut. Když člověk narazí na akci, nemá chuť prohledávat fórum, který prodejce je pochybný a který OK. A u půjčoven sice nehrozí spěch, ale zase se hodnocení blbě hledá. Vím, že někdo nedávno varoval před jednou půjčovnou - europarentalcars? Ale ani nemám chuť to hledat, protože by to určitě trvalo dlouho. Přehledová tabulka by byla lepší. Dík

0 Citovat

Otázkou je, co by mělo být tím hodnocením? Pokud víš, že zákaznická péče = 0, ale ti kdo s nimi nic neřešili, ti je doporučí, bude to vypovídající?

0 Citovat

Jasně že udělat perfektní hodnocení a objektivní nelze. Vetšina recenzí bude jen negativních, což může zkreslovat dojem. Moje představa: registrovaný uživatel by mohl u každé společnosti projít wizzardem: neměl jsem problém / měl jsem problém => byl jsem spokojen s přístupem a řešením / nebyl jsem plně spokojen s přístupem nebo řešením / nebyl jsem spokojen s přístupem ani řešením. A u společnosti by bylo vidět nějaké zjednodušené hodnocení plus výpis, kdo jak hlasoval.

0 Citovat

A pak se tady budou objevovat pochybne ucty jako se slevou na booking a nabouchaji na kiwi, g2g nejlepsi hodnoceni a pak bude forum zaplavene dotazy. Priklad, co ted David daval. 

0 Citovat

Šlo by dát omezení na účty aktivní déle než půl roku s nejméně 50 příspěvky. Navíc pochybuji, že by si někdo dával práci - u bookingu máš finanční odměnu, z recenze nemáš nic. A za druhé, když uvidíš jména hodnotících, bude mít pro tebe recenze Tonica jinou váhu, než FrantyVomáčky s 2 příspěvky.

0 Citovat

No, nektere servry by mozna sly do falesnych uctu a zkousely by to. Vem si, ze pokud by to bylo nekde na hlavni strance a v prispevcich, tak by se mozna i nekteri snazili. Ale to omezeni by bodlo a samozrejme, Tonicovo hodnoceni ma u me vetsi vahu nez nekteri jednoprispevkovi uzivatele. 

PS: kdyby bylo omezeni na toto, tak ty slevy na booking by mohlo byt omezene taky. 

0 Citovat

ale no, zase ja som stary hejter, mna az tak vazne neberte :)))

0 Citovat

Stejne bych chtel vedet, pokud opravdu je to az tak problematicky opravit ty chyby a chybicky s pridavanim prispevku vickrat. Mne a urcite vsem ostatnim staci, pokud dana informace bude tady 1x. Ted ale treba muj posledni prispevek pridal se kolem 10x ... Ne myslite vazne ze ja ne mam co delat jen rusit celej cas moji prispevky na CL?


+bylo by opravdu krasne at nebo zakazat pristup do CL s korejskych adresu aneb presne nechavat nutnost odepovidani na nejaku otazku v cestine prede pridanim prispevku.

0 Citovat

Korejština se tu ještě někde objevuje?

U mě je odesílání v pohodě, tak asi proto jsme to neřešili. Nechám prověřit.

PS: byli jsme na vás ještě mírní :D u sousedů to jede ve velkém


vsude-samy-hejt.png

0 Citovat

este by som vyriesil tu zvlastnost, ze mozu byt rovnake nicknamy

0 Citovat

Jo, to je tak, když se místo nickname zobrazuje jméno z profilu. 

0 Citovat

Pisu trochu vitku starousedlikum.

Na srandicky tu mate taky specialni vlakno. 

Bohuzel i z vazne minenych veci nekterych navstevniku si delate srandu, zavani to poradnou povysenosti. Vetsinu vasich srandicek (byt sam sem s parkrat zasmal) ci sarkasmu pochopi malokdo. Zadny uceny z nebe nespadl. Pokud chcete, aby to tu zilo a i treba ste sami ziskali nejakou novou inspiraci, vazte si i nahodnych kolemdoucich. Nikdy nevite, kdy i takovy se muze vratit s cennou radou ci zkusenosti. Pokud nekdo da primitivni dotaz a vy ho tu shodite, tezko se vrati.

Snad nejsem jedinej, kdo to tak vnima :-)

0 Citovat

Standa napsal(a):

Pisu trochu vitku starousedlikum.

Na srandicky tu mate taky specialni vlakno. 

Bohuzel i z vazne minenych veci nekterych navstevniku si delate srandu, zavani to poradnou povysenosti. Vetsinu vasich srandicek (byt sam sem s parkrat zasmal) ci sarkasmu pochopi malokdo. Zadny uceny z nebe nespadl. Pokud chcete, aby to tu zilo a i treba ste sami ziskali nejakou novou inspiraci, vazte si i nahodnych kolemdoucich. Nikdy nevite, kdy i takovy se muze vratit s cennou radou ci zkusenosti. Pokud nekdo da primitivni dotaz a vy ho tu shodite, tezko se vrati.

Snad nejsem jedinej, kdo to tak vnima :-)

 Stando nebo Vítku, prosvišti si pravopis.

0 Citovat

David Eiselt napsal(a):

Korejština se tu ještě někde objevuje?

U mě je odesílání v pohodě, tak asi proto jsme to neřešili. Nechám prověřit.

PS: byli jsme na vás ještě mírní :D u sousedů to jede ve velkém


Prispevky to opravdu casto pridava nekolikanasobne. Hlavne pokud je psano z mobilu.. a otravny to je solidne, to musim potvrdit. 

0 Citovat

Padrino, omlouvam se, jestli sem te urazil tou chybou, nebyvam pri kontrole tolik dusledny.  Tobe se to jiste nikdy nestava. Me casto. A nejsem jedinej. Hlavni je, ze si me na to upozornil, jakej sem debil..

0 Citovat

A ted jsem objevil dalsi bug - odeslal jsem odpoved (z iphonu), chtel jsem napsat v tomto vlakne hned dalsi prispevek, ale ten odeslany predchozi mi zustal rozepsany. Tzn. musel jsem jej pracne smazat drzenim tlacitka delete (otazka je, co by udelal refresh, ale bug to je tak jako tak a taky otravny podle me. Clovek obcas reaguje 2x za sebou na ruzny prispevky zvlast). 

0