Ahoj, dnes (21.3.2017) jsme rozeběhli nový web. Mimo akčních letenek a fóra přinášíme:průvodce destinacemiprůvodce letištiprůvodce aerolinkamiPozději pak pár dalších nápadů, viz administrace ;)Uvítám vaše podněty i  nápady na vylepšení. Pojďme prostě diskutovat nad novým webem. Dost jsme toho díky vám na beta verzi odladili, najdeme další věci i na ostré verzi? .

Nové Cestujlevne.com – vaše připomínky k diskuzi :)

Založil ve fóru Cestujlevne.com

Honzy napsal(a):

Ad diskuze - chybi mi strankovani u "nejnovejsi aktivity" a tlacitko "oznacit jako precteno". Vzdycky jsem prisel do diskuze, podival se, jake jsou nove prispevky - zajimave si otevrel, ostatni oznacil jako precteno.

Dobrá zpráva! Obojí bude :)

0 Citovat
Proky napsal(a):

Má tohle nové fórum RSS kanál? U minulého fóra jsem si nastavil RSS do Outlooku a tam mi chodily všechny nové příspěvky. Nemusel jsem tedy chodit na web do fóra a kontrolovat, co nového.

Aha, fórum.. Chápu :)

0 Citovat

Ahoj, nešlo by zařídit, aby když kliknu na hlavní stránce na náhled komentáře příspěvku, aby mě to hodilo rovnou na ten komentář u příspěvku nebo alespoň na začátek komentářů jako dříve, a ne na začátek příspěvku?

2 Citovat
mirjur napsal(a):

Ahoj, nešlo by zařídit, aby když kliknu na hlavní stránce na náhled komentáře příspěvku, aby mě to hodilo rovnou na ten komentář u příspěvku nebo alespoň na začátek komentářů jako dříve, a ne na začátek příspěvku?

Prima postřeh, pokusíme se vyladit, jakmile to půjde :)

0 Citovat

Chci se z hlavní stránky podívat na poslední příspěvek ve fóru na téma Booking.com, kliknu tedy na titule Re: Booking.com, hodí mě to do fóra na Booking.com, ale na staré příspěvky, dám seřadit Od nejnovějších a stejně se mi zobrazí anton11 před 2 lety atd. na str. 12.

0 Citovat

tapatalk nefunguje :(

0 Citovat

Možnost opravy vlastního příspěvku? V předchozím mi chybí "k" ve slově "titulek"... :-)

0 Citovat

a este velka zloba...ked sa chcem dostat na koniec fora, tak musim klikat Dalsi, Dalsi..

0 Citovat
mirjur napsal(a):

Ahoj, nešlo by zařídit, aby když kliknu na hlavní stránce na náhled komentáře příspěvku, aby mě to hodilo rovnou na ten komentář u příspěvku nebo alespoň na začátek komentářů jako dříve, a ne na začátek příspěvku?

Hotovo :)

0 Citovat
Leoš Literák napsal(a):

Hodně mi chybí možnost procházet starší aktuální témata. Pokud je žhavější diskuse, nebo jsem déle offline, tak mi nějaká témata uniknou a nemám šanci je najít. Procházet všechna fóra nebudu.

Tohle jsem hlásil už v betě před měsícem ;-)

0 Citovat

Když kliknu na diskusi, měla by se zobrazit poslední stránka s nejnovějšími příspěvky.

0 Citovat

Session je nějaká moc krátká. Byl jsem pryč snad jen hodinu a už jsem se musel zase hlásit. Aspoň den, ale klidně měsíc či dva .. Tady nejde o prachy. U formuláře by mohl být přepínač "Sdílený počítač" / "Osobní zařízení" a podle něj by se nastavila délka platnosti cookie.

1 Citovat
Leoš Literák napsal(a):

Když kliknu na diskusi, měla by se zobrazit poslední stránka s nejnovějšími příspěvky.

uz som si vsimol, ze sa to da hore zoradit :D

0 Citovat
Leoš Literák napsal(a):

Když kliknu na diskusi, měla by se zobrazit poslední stránka s nejnovějšími příspěvky.

Ono tě to hodí na poslední stránku (při vstupu z HP), ale už to nedoscroluje k poslednímu komentáři. Řešíme, vyřešíme.

0 Citovat

Tak avatar som už vyriešil, no momentálne mi nie je jasný počet odpovedí. Na prvých 3 stránkach to píše 24 na poslednej 13. Chápem správne, že ráta počet odpovedí zvlášť pre každú stránku? Nemalo by to rátať dokopy?

0 Citovat
guessWho napsal(a):

Tak avatar som už vyriešil, no momentálne mi nie je jasný počet odpovedí. Na prvých 3 stránkach to píše 24 na poslednej 13. Chápem správne, že ráta počet odpovedí zvlášť pre každú stránku? Nemalo by to rátať dokopy?

jojo, to je chyba. Avatar byl lepší ten předtím :D

0 Citovat

Zdá se mi to nebo ne, že když kliknu na forum, tak nevím ( jako pamatuji si od včerejška co bylo poslední téma jako přečtené ) co jsem přečetl jako poslední a kde je nejnovější příspěvek ? ( nepočítám první tři témata, kde je u toho znak ).

0 Citovat
guessWho napsal(a):

Tak avatar som už vyriešil, no momentálne mi nie je jasný počet odpovedí. Na prvých 3 stránkach to píše 24 na poslednej 13. Chápem správne, že ráta počet odpovedí zvlášť pre každú stránku? Nemalo by to rátať dokopy?

no s tým nesúhlasím a bol ženského pohlavia :-D

0 Citovat

Vypadá to, že titulky řazení příspěvků fóra (přímo zde na této stránce) jsou naopak. Teď mám vybráno "Od nejstarších", ale vidím nejnovější. Když zvolím "Od nejnovějších", vidím nějaké staré - nevím, jestli ty nejstarší, ale každopádně ne nejnovější... a to "Podle oblíbenosti" vůbec netuším, jak funguje nebo má fungovat.

0 Citovat

Zatim jsem to moc nezkoumal, ale moc se mi nelibi u hlavnich prispevku kolecko s udajem v procentech. Pusobi to na mne az moc jako "reklama" na prokliknuti. Ceny letenek sou ruzny, v ruznych tarifech a ted treba u toho ryanairu je -91%. -91% od jake hodnoty? Druhy den mohou byt ceny uplne jine. Nemyslim si, ze to je ta spravna cesta jak nalakat lidi.
ad 2) docela mi vadi, ze pro vstup do fora musim kliknout napred na forum a pote na vstup do fora...chapu pointu rolovaicho menu, nicmene tato varianta na "user friendly" rozhrani moc neprida :/

2 Citovat

Stránky jsou opravdu hezké, drobnosti se časem vyladí, akorát mě trochu vadí uvádění těch slev u letenek, to se z vás stal klasický e-shop ? Už mi tam chybí jenom 200% sleva jako u Mimozemšťana... trochu to tento komunitní web kazí. A navíc i jako v případě klasických e-shopů je to dosti zavádějící údaj.

3 Citovat

Pecka, povedlo se! :-) jsem nadšený

1 Citovat
mirjur napsal(a):

Možnost opravy vlastního příspěvku? V předchozím mi chybí "k" ve slově "titulek"... :-)

Bude! :)

0 Citovat
tonic napsal(a):

a este velka zloba...ked sa chcem dostat na koniec fora, tak musim klikat Dalsi, Dalsi..

Pracujeme na tom, aby to tak nebylo, dejte nám prosím pár dní. Díky moc za feedback.

0 Citovat
Leoš Literák napsal(a):

Session je nějaká moc krátká. Byl jsem pryč snad jen hodinu a už jsem se musel zase hlásit. Aspoň den, ale klidně měsíc či dva .. Tady nejde o prachy. U formuláře by mohl být přepínač "Sdílený počítač" / "Osobní zařízení" a podle něj by se nastavila délka platnosti cookie.

Díky, vyřešíme! :)

0